Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym - Lepiej jak chłopak się wstrzyma i odłoży potrzebne pieniądze i zagospodaruje odpowiednio czas, aniżeli miałby pobrać grę z torrentów nie? Nie rozumiem więc rzucania się do niego tylko dlatego, że nie kupi GTA V w dniu premiery. :)

 


Ktos orientuje się jak bedzie wyglądać instalacja, co 2 płytki bedzie trzeba zainstalować żeby pograć? jak myslicie, ile miejsca ta gra bedzie zajmowaqć bo ja mam dysk 16 giga tylko, a z płytki ciezko cos bedzie pograc bo laser juz zipie.

 

Na X360 musisz zainstalować jedną płytę zajmującą ok 8gb, a na drugiej będziesz grał. Możesz oczywiście zainstalować również obydwie.

Edytowane przez Oski918
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

helli-flyover-beach.jpg

 

 

 

 

screen z eurogamera+photoshop = każdy na forum łapie to jak młody pelikan

 

Sorry, ja się nie złapałem. Na tamtym screenie był jakiś inny, dziwny HUD niż ten, co widzieliśmy na gameplayach a poza tym był jakiś strasznie ogromny. Z kilometra widać, że fejk.

Odnośnik do komentarza

Legenda wyciągnięta z mapy http://gta-five.pl/watek-legenda-mapy (nie mogę tutaj tego wkleić, za dużo grafik).

 

Trochę biednie, nie ma np. skleepów zoologicznych XD. Kafejek też, ale internet jest w telefonie. Boję się, że znowu będzie wielki świat, w którym nie ma co robić. Musi być od chu.ja pobocznych questów, polowania na zwierzyne, zabójstwa na zlecenie, kradzieże samochodów i inne ch.uje muje dzikie węże.

Odnośnik do komentarza

Ale będzie aż 21 nieruchomości do kupienia, wg. mnie to bardzo dużo.

 

Wiadomo, że ta gra nie będzie idealna, bo taka nigdy nie powstała i nie powstanie. Póki co, na razie nic mnie nie rozczarowało, ale na pewno będzie coś, co nie będzie mi odpowiadać lub czegoś po prostu będzie mi brakowało.

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Mała mapka, jeden klub ze striptizem, brak zoologicznych sklepów - powoli gunwa zaczynają wypływać na wierzch. Można się było tego spodziewać, niestety.

 

Jeszcze pomyślę, ale najprawdopodobniej jutro anuluje swojego preordera.

 

A więc jednak ;/. Będzie DOTG - Disappointment of the Generation

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...