Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zaraz po prologu, podczas intro przy plazy popup obiektow i tekstur podloza jest taki, jak pokazywano na youtube, czyli widoczny. Usunalem wiec disc 2 z hdd i porownam jak bedzie z samej plyty. Jesli streaming z dvd okaze sie wydajniejszy to rockstar mialo racje, a raven_raven blefuje.

 

Sam blefujesz ;/. Ja tego nie mam, mówię jak jest U MNIE. Nie mogę ręczyć za każdego Xboksa na całym świecie, może mam farta i np. niezbyt zużyty/zdefragmentowany dysk czy co, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

 

Godzina 11:50, Vtorek, nadal brak kuriera z Ultimy, mimo wydania paczki przed 8.00. Zapasy tlenu powoli się kończą.

 

Dlatego nie warto skladac preorderow. 

Ja juz sie nauczylem, ze lepiej samemu jechac do sklepu i kupic niz czekac na kuriera i patrzec jak inne osoby z listy znajomych juz graja.

 

 

Paczka jednak wydana o 7.03 :(

 

Nadal nie ma. 

 

Ale zobacz z innej strony, musiałbym jechac pociągiem do Wawy (ok. 50 minut w jedną stronę) i w wawie gdzieś kupić. Do tego zamówiłem edycję kolekcjonerską, a dzisiaj pada rzęsisty deszcz, więc chyba lepiej poczekać jeszcze ze dwie godzinki i mieć paczkę do domu ;)

 

 

PS: I godzinę temu widziałem czarnego wielkiego JELENIA przechodzącego przed moją bramą :o Strach wyjśc na ulicę xd

 

 

 

Raven, jak mam Arcade kupionego pod koniec 2008 roku, to jest szansa, że to jest ten sam model, co twój?

Edytowane przez MrNorbi
Odnośnik do komentarza

Ok sprawdzilem i z samego dvd faktycznie nie doczytuje sie tak dosadnie podloze i parasolki na plazy podczas intro. Rockstar be powodu nie wydawalby oswiadczenia w tej kwestii. Just sayin'.

 

Ja sprawdziłem też jeszcze raz i nie jest u mnie tak źle jak na filmiku. Jedyne, co było spaprane to była ta scena z pakerami, tam faktycznie wszystko wyraźnie się wczytało na moich oczach, a cała reszta typu wyskakująca roślinność czy młyn w oddali - tego nie mam. A podczas gry jest lepiej, bo to intro, jak zauważyliście, wczytuje nową scenę co kilka sekund. To jak najazdy po wspięciu się na szczyt wieży w Far Cry 3, tam też się wczytywało na naszych oczach jak kamera latała po całej wyspie dookoła. Podczas gry przecież nie teleportujesz się od miejsca do miejsca, tylko dojeżdżasz szybciej czy wolniej i gra ma dostatecznie dużo czasu, by wszystko wczytać. Ja tam wolę ciszę jaką daje granie z dysku niż szum płyty i katowanie lasera za cenę pięciu obiektów w ciągu całej gry, które wyskoczą 0,3s szybciej :P. Tak to wygląda u mnie, zakutego PC-towego łba z frapsem w oczach. Serio, w grze jest tyle ciekawych rzeczy, że nie ma czasu patrzeć na każdy obiekt w tle czy przypadkiem tekstura się nie doczytała (nie żebym w ogóle coś takiego widział w sensownych ilościach).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

Faktycznie zaraz po prologu, podczas intro przy plazy popup obiektow i tekstur podloza jest taki, jak pokazywano na youtube, czyli widoczny. Usunalem wiec disc 2 z hdd i porownam jak bedzie z samej plyty. Jesli streaming z dvd okaze sie wydajniejszy to rockstar mialo racje, a raven_raven blefuje.

 

Sam blefujesz ;/. Ja tego nie mam, mówię jak jest U MNIE. Nie mogę ręczyć za każdego Xboksa na całym świecie, może mam farta i np. niezbyt zużyty/zdefragmentowany dysk czy co, nie wiem.

 

Z tymi teksturami to coś dziwnego,wczoraj oglądałem u wonzia i grał z jedną zainstalowana płytą a popup i tak był więc to chyba zależy od konsoli.

Odnośnik do komentarza

Prośba jeszcze raz: idźcie w piz,du z tymi konsolowymi wojenkami. Ta gra jest zbyt zayebista by rozstrząsać na której wersji kamyk ma 15 pikseli więcej, do ciężkiej cholery. Figaro na ch,uj wklejasz te porównania? Gra wygląda obłędnie na obu konsolach, tyle.
 
 

amarec20130917-112938r7snx.png
 
podłoże na X360. fuj.

 

Na PCLab, kupować komputer i grać w Crysisa 3, ale już. A mnie cholera cisną za bycie blaszanych rycerzykiem prowokatorem, nosz kuźwa.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...