Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Przyłaczam się do zachwytów. Od 3 dni gram po 6 h dziennie, ostatni raz takie sesje to z naście lat temu robiłem, dla mnie gra generacji.

Tak sobię myślę, że mega dobrze, że wychodzą next geny "na dniach" bo naprawdę cieżko byłoby mi w coś innego zagrać na obecnych sprzetach, a tak to chociaż efekt nowości jakoś zamaskuje tęsknotę do GTAV:)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem trochę więcej czasu na grę. No cóż- MEGA! Wspaniała gra. Wielka i naprawdę nie mogę sobie wyobrazić że komuś może się nie podobać. Właśnie szykuję się do pierwszego skoku na jubilera. Musiałem to odłożyć gdyż wybranka mojego życia wróciła ze szkoły z zebrania i na wstępie usłyszałem (niby to do dzieci) "o tata jeszcze gra". Fak- lepiej jak gra niż ćpa:) No cóż. Wracając do gry. Ograne mam może z pięć godzin łącznie ale już jestem pewny że sporo kasy zaoszczędzę w najbliższym czasie bo teraz liczy się tylko GTA i nie mam ochoty na nic innego (no prawie;))

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, właśnie zrobiłem drugi skok i mam pytanie niecierpiące zwłoki, otóż

 

wybrałem opcję drugą czyli kradzież helikoptera transportowego i yellow submarine. Wszystko szło cacy, poleciałem, zrzuciłem, zanurkowałem, odkryłem, zebrałem, wynurzyłem się, wracam, rozpętała się strzelanina i musiałem strącić parę helek. Zalatuję na miejsce, kończę misję, statystyki i ZERO kasy dostałem. WTF? To tak ma być? Co zrobiłem nie tak? A było 20mln do podziału. :confused:

 

 

:(

Jak ktoś zna odpowiedź na moje pytanie to prosiłbym o taga @Suteq , żebym wiedział, że to do mnie i mogę spokojnie otworzyć spoiler. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

10h z przyłożenia to jeszcze nigdy nie miałem, jak długo gram :D

 

Biore sobie dzisiaj jakąś furę z parkingu, podjezdzam do skrzyzowania, a tam przechodzień na mnie z ryjem że mam oddawac jego auto :D

Chwile później zajeżdżam do fryzjera żeby opitolic Majkela na łyso i zrobic brodę, wchodzę do budynku, a tu mi typ przytawia spluwe do łba i bierze forse z kasy. Jak mnie wypuścił to ja za nim w pościg po polnych dróżkach, aż dorwałem gnojka. W ramach zemsty polałem typa i jego furę benzyną i zrobiłem widowiskowe ognisko.

 

Takich akcji w grze jest mnóstwo.

Geniusz :D

Odnośnik do komentarza

No wiem, ale myślałem, że to może moja wina, że np. nie poleciałem na około tylko na skróty i udałoby się uniknąć strzelaniny przez co nie byłoby o nas tak głośno. Ale jak nie to spoko. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dobre są takie spontaniczne akcje :) Wielu kierowców pokazuje ''faka'' jak się na nich trąbi a miałem nawet nawet taką sytuację, że stałem na skrzyżowaniu i trąbiłem aż zbulwersowany koleś wyskoczył z auta i przyszedł mnie uciszyć :D Świetne jest także to, że jak się podjedzie komuś pod tyłek i potrąbi to kierowca dodaje gazu i można się trochę pościgach po różnorakich serpentynach ;) 

 

Polecam na bieżąco czytać ''Bleety'' w internecie bo niektóre typu: ''Czy mogę sobie sama chlapnąć minetkę?'' mnie rozbrajają! Dobry jest także test na prawko który można znaleźć po wpisaniu hasła ''car'' do wyszukiwarka i wejściu w link do DMV. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

strasznie mi sie podoba głos franklina, tez coraz bardziej lubie.

 

wnosze  o bany dla kazdego kto zle mowi o tej grze, jesli nie chcecie sobie pobrudzic raczek dajcie mi moderke na pol dnia, wezme to na siebie.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

wreszcie zagrałem i ja....3,5h z rzędu obcowania z grą wyjątkową....zaliczyłem 5 misji fabularnych i postanowiłem pozwiedzać trochę świat gry....wpadłem na pomysl road tripu na największą górę w grze...wybrałem się w nocy by podziwiać świt na szczycie, po drodzę wymieniłem brykę na jakiegoś campera, zapuściłem jakąś wiejską muzyczkę i zacząłem podróż...przy podejściu pod górę auto odmówiło posłuszeństwa, po prostu pod maską zabrakło kucy i autko zaczęło się staczać...resztę drogi musiałem przejść piechotą...bite 15min wchodziłem na tą górę...świt zastał mnie długo przed szczytem. Normalnie czułem się jakbym odbywał prawdziwą górską wycieczkę. Po drodze dwa razy zaakakowało mnie jakieś zwierze, szybki strzał załatwił sprawę. Widziałem dwa stada sarn i rodzinę jakiś zający w oddali..normalnie bajka. Z góry zjechałem kolejką, a do miasta postanowiłem wrócić motorówką zakoszoną z okolicznej przystani. Przy zachodzącym słońcu podziwiałem cudowną ferię barw na cudownie animowanych falach oceanu...wróciłem Michaelem do domku, położyłem się spać i zasaveowałem. Tak minął mój pierwszy kontakt z tym tytułem.

 

To jest wreszcie takie GTA na jakie czekałem!!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurna Panowie, kupiłem sobie dok, wypłynąłem na głębie oceanu i :O . Jakie to jest piękne, duże, tajemnicze. Masakra, jakie rzeczy są ukryte na dnie to przechodzi ludzkie pojęcie.

Zbieram sobie paczki bo za każdą jest 23k także się opłaca i płynę we właściwym kierunku i nagle ostrzeżenie, że schodzę na niebiezpieczną głębokość i teraz zaryzykować i zobaczyć co się stanie czy wrócić? :D Masakra, jak się pływa to jest totalnie atmosfera zaszczucia i odosobnienia. 

Odnośnik do komentarza

Mapa w V bez dwóch zdań jest najlepiej zaprojektowanym światem przez Rockstar, o bez kitu. Od kilku godzin jestem na wsi i tak naprawdę gra na dobrą sprawę gdyby ograniczała się tylko do wsi, to też pewnie byśmy nie narzekali... a przecież dodatkowo jest jeszcze pięknie zaprojektowane miasto. Tak jeżdżę sobie teraz po bezdrożach i myślę "kurde, a za jakiś czas wrócę sobie do miasta, bo się trochę stęskniłem".

 

A będąc w zaje.biście zrobionym mieście, za jakiś czas pojadę sobie na zaje.biście zrobioną wieś. Czujecie to xd?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może taką fotę gdzie jest pokzane w małych okienkach jakie tak jakby gry duże są zawarte w GTA V? Np. Top Spin 4 i pokazany tenis z GTA V itp. 

Pamietam, że było coś takiego, ale nie mogę znaleźć, jakby ktoś miał pod ręką byłbym wdzięczny o liniacza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...