Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą pykło 100% gry. Jezusmarian jaka ta gra jest genialna. A co dopiero się dzieje na Chiliad po ogarnięciu 100% @_@ R* miszcz.

 

To i tak nie koniec mojej przygody z tą gierką, jeszcze jest tyle rzeczy do robienia, hah, nawet całej mapy jeszcze nie odkryłem. No i trzeba w końcu odrzutowiec zakosić.

Odnośnik do komentarza

Jestem po ok. 6h gry. Cóż mogę rzec - genialna gra. Po pierwszej godzince nie byłem zachwycony, ale z czasem się to zmieniło. Misje są zróżnicowane, wymiana ognia jest znakomita, a grafika piękna. Tylko soundtrack taki nijaki.

Niemniej jednak na chwilę obecną to gra na 10/10. A mam wrażenie, że najlepsze akcje dopiero przede mną.

Co oprócz tego? Znakomite dialogi i świetny model jazdy samochodami, bo motocykle to jakiś żart. Rowerami też się dziwnie jeździ.

PS Trevor mistrz.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

No i jestem po ostatniej "grubej" misji. Chyba miałem szczęście, bo do ekipy zwerbowałem jakąś laskę, której pomogłem w przypadkowym zadaniu. Może lepiej cyferki wrzucę w spoiler. ;)

Panna wzięła tylko 6%, a statystyki miała wyżyłowane niemal na maksa. Ogólnie z misji zgarnąłem po 38 mln zielonych na łebka.

 

 

A swoją drogą, pobawiłem się trochę w tuning...

 

0_0.jpg

 

Władowałem dupsko Trevora w powyższą maszynę i wyruszyłem nocą na miasto, uprzednio podkręcając głośniki. Widok "z maski", spokojna jazda zgodnie z przepisami. Przy lekkim traktowaniu gazu postać zmienia biegi na niskich obrotach, a za każdym razem słychać przyjemne dla ucha "kliknięcie". Momentami słyszalne jest nawet wycie skrzyni biegów! Wyłączyłem radio w aucie w oczekiwaniu na zielone światło.

 

Gaz w podłodze, silnik kręci się niemal do odcięcia, po czym słychać jakże satysfakcjonujące serie kolejnych "kliknięć" i syków zaworu upustowego turbosprężarki. Auto szarpie przy każdej zmianie biegu, a dzięki rajdowej skrzyni przyspiesza w kosmicznym tempie. No i ten hałas akcesoryjnego wydechu - mógłbym przysiąc, że słyszę ryk "szóstki" w układzie bokser za moimi plecami. Szaleję na autostradzie do białego rana, po czym najzwyczajniej w świecie zwalniam, włączam Fergie w radyjku i odprowadzam bestię do garażu. Właśnie widziałem jedną z wielu atrakcji w stanie San Andreas.

 

Co za gra.

Odnośnik do komentarza

 

Ej pytanie.

matka trevora to była halucynacja czy co (pipi)?

 

no wlasnie tez nie wiem xD

 

 

Po 1 misji z kradzieżą leków powinny być jeszcze 2 następne. Nie wiem kiedy bo u mnie coś sie jeszcze nie aktywowały, ale nadziałem się na spoiler wcześniej i rozwiązanie podobno jest dosyć zaskakujące.

 

Odnośnik do komentarza

Kur.wa skończyłem, zakończenie rozsadziło mi łeb. Rockstar kolejny raz to zrobiło.

SPOILER z ZAKOŃCZENIEM

 

 

Wiadomo, że wybrałem opcję C, nie wyobrażam sobie, żeby wybrać coś innego. I teraz nie wiem czy obczaić pozostałe zakończenia w grze(nie chciałbym, żeby save się nadpisał czy coś) czy na YT. Bo jestem mega ciekaw co się stanie.

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mialem dziwny blad - przejalem taksowke, kliknalem L3 zeby porobic misje - pokazalo cel i trase, ale po chwili zginalem bo chyba jakis pieszy mnie zastrzelil za potracenie czy cos.
Po wyjsciu ze szpitala, zlapalem kolejna taksowke i zwinalem ja, chcialem zrobic misje tasowkarskie klikajac L3, ale sie nie dalo, nawet znaczniki misji poznikaly z mapy. Musialem dac load game zeby wszystko wrocilo do normy.

 

Poza tym raz walnalem jelenia podczas jazdy i wywalilo go wysoko w powietrze.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam na imię Dawid i byłem GTA V sceptykiem. W sobotę wyjeżdżający na weekend kolega pożyczył mi swoją kopię gry. Od soboty grałem prawie bez przerwy. Wczoraj przed 3 w nocy przypomniałem sobie, że za 3 godziny wstaję do pracy. Żona chce rozwodu jak dalej tak ma być - zepsułem jej niedziele. Dzisiaj muszę kupić swoją grę. Przepraszam GTA, że dopiero teraz...

 

A zarzekałeś się że nie kupisz :)

Odnośnik do komentarza

Troche lipa z tym Snapmatic bo jesli serwery leza to nie zrobimy w ogole zdjecia. Mogli to troche inaczej rozwiazac - foto robimy i zapisujemy na konsoli, a jak chcemy to wrzucamy na Social Club i tyle bo obecnie jest tak, ze przez serwery nie mozna sobie porobic zdjec i duzo okazji na fajne fotki przepada.

Jak juz kiedys wylacza serwery to juz wogole nie bedzie mozna robic zdjec.

 

Do tego statystyki na stronie Social Club sa troche niekompletne bo zauwazylem, ze jazda niektorymi pojazdami nie jest tam rejestrowana, chyba, ze dlugo to trwa - wczoraj po poludniu jezdzilem jednym pojazdem specjalnym, a na stronie pisze, ze jeszcze z niego nie korzystalem, wiec nie wiem.

Bardzo podobaja mi sie rankingi w wyscigach i na strzelnicy - mozna konkurowac ze znajomymi i na globalnym rankingu, rewelacja !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczace jednej z misji Trevora, nie zagladaj jesli nie zrobiles paru misji Trevorem.

 

Chodzi mi o misje dotyczaca porwania czegos z dna oceanu ci jest super tajne i potrzeba 3 bohaterow do zebrania tego, wybralem opcje batyskafu i dolecenia na miejsce helikopterem jednak po misji okazuje sie ze bylo to ultra tajne i beda mieli prze(pipi)ane jesli to pogonia, Trevor sie w(pipi)ia wali glowa o palete, konczy sie misja i pokazuje ze lrzepadlo 20baniek, jest mozliwosc wykonania tej misji zeby zgarnac ta kase? :)

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie dotyczace jednej z misji Trevora, nie zagladaj jesli nie zrobiles paru misji Trevorem.

 

Chodzi mi o misje dotyczaca porwania czegos z dna oceanu ci jest super tajne i potrzeba 3 bohaterow do zebrania tego, wybralem opcje batyskafu i dolecenia na miejsce helikopterem jednak po misji okazuje sie ze bylo to ultra tajne i beda mieli prze(pipi)ane jesli to pogonia, Trevor sie w(pipi)ia wali glowa o palete, konczy sie misja i pokazuje ze lrzepadlo 20baniek, jest mozliwosc wykonania tej misji zeby zgarnac ta kase? :)

 

Nie ma opcji :)

Odnośnik do komentarza

No i jestem po ostatniej "grubej" misji. Chyba miałem szczęście, bo do ekipy zwerbowałem jakąś laskę, której pomogłem w przypadkowym zadaniu. Może lepiej cyferki wrzucę w spoiler. ;)

Panna wzięła tylko 6%, a statystyki miała wyżyłowane niemal na maksa. Ogólnie z misji zgarnąłem po 38 mln zielonych na łebka.

 

 

A swoją drogą, pobawiłem się trochę w tuning...

 

0_0.jpg

 

Władowałem dupsko Trevora w powyższą maszynę i wyruszyłem nocą na miasto, uprzednio podkręcając głośniki. Widok "z maski", spokojna jazda zgodnie z przepisami. Przy lekkim traktowaniu gazu postać zmienia biegi na niskich obrotach, a za każdym razem słychać przyjemne dla ucha "kliknięcie". Momentami słyszalne jest nawet wycie skrzyni biegów! Wyłączyłem radio w aucie w oczekiwaniu na zielone światło.

 

Gaz w podłodze, silnik kręci się niemal do odcięcia, po czym słychać jakże satysfakcjonujące serie kolejnych "kliknięć" i syków zaworu upustowego turbosprężarki. Auto szarpie przy każdej zmianie biegu, a dzięki rajdowej skrzyni przyspiesza w kosmicznym tempie. No i ten hałas akcesoryjnego wydechu - mógłbym przysiąc, że słyszę ryk "szóstki" w układzie bokser za moimi plecami. Szaleję na autostradzie do białego rana, po czym najzwyczajniej w świecie zwalniam, włączam Fergie w radyjku i odprowadzam bestię do garażu. Właśnie widziałem jedną z wielu atrakcji w stanie San Andreas.

 

Co za gra.

Miałeś praktyki u mechanika , czy co ? ! ?

Hehe zartuję , fajne detale dostrzegasz :)

Wogole fajnie , ze duza roznica jest z autami po tuningu . Tego dżipa ;) Trevora tuningowałem praktycznie wsio na maxa i tez duzo lepiej idzie, mimo , ze wczesniej pomimo tej klasy auta tez zrywał piasek z pustyni :)

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest kursor w przegladarce internetowej po najechaniu na linka, jesli ktos nie zauwazyl to sprawdzcie bo to nie jest zwykla "lapka". ;)

 

Poza tym lubie sluchac gadki osob ktore np. daja misje - np. pierwszy boss Franklina - Simeon jak juz nam powie co mamy zrobic to mozna posluchac jak sciemnia klientow.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...