Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja takie pytanie mam - często w misjach zdobywacie złota? Bo ja złoto mam tylko w prologu [jak każdy chyba].

 

Czasami się trafi, ale przecież skąd masz wiedzieć co trzeba zrobić na złoto ? :) nie raz są to takie dziwne wymogi że nawet po skończeniu misji nie wiem co trzeba był zrobić na złoto 

Odnośnik do komentarza

Może to nie być takie trudne, full auto aim i do przodu(aby zmieścić się w czasie), w dodatku dla Freaków to raczej krótkie i łatwe misje, więc szybko może wpaść dużo złotek, a np. widziałem w misjach głównych są niektóre banalne, tylko nie wiadomo było o co chodzi w celach i dlatego zrobiłem srebro lub brąz. ;)

Jutro albo w środę max zrobię pewnie wszystko oprócz tych Goldów i do 1 powinienem się wyrobić. :P

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Suteq ty już skończyłeś grę, nie? Długo Ci to zajęło?

 

 

Ile zgarnęliście poszczególnymi postaciami kasy w napadzie na jubilera? Bo ja 140 tys. jako Michael i 40 tys. jako Franklin. Czemu tak mało? Bo wziąłem najgorszego strzelca. Gość się wywalił przy wjeździe do tunelu. Oczywiście piszę o cichej opcji napadu.

 

 

Edit:

Gdy już byłem Trevorem zaczepiła mnie pewna para, abym ją zawiózł do motelu. Zabawiali się ze sobą w samochodzie. Co zrobiłem? Zawiozłem ich do tych po(pipi)ów (okultystów?) i zgarnąłem trofika. :)

 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile zajął mi wątek główny, ale obecnie mam 83% i prawie 46h na liczniku.

@up

 

 

Ja już w sumie nie pamiętam, ale było to coś po 200k na głowę o ile dobrze pamiętam. Wziąłem profesjonalistów.

Dostałeś tak malo, bo właśnie jeden się wywalił i stracił kasę. Jakbyś wrócił i podniósł po nim torbę to miałbyś więcej. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Czytam reckę na Polygamii i oczom nie wierzę - puste miasto, na ulicach to samo autko którym aktualnie jedziesz, WTF?! Gram ponad 30h i nic takiego nie zauważyłem. Zawsze mam problem które autko ukraść, a gdy jadę dżipem to obok mnie widzę wszystkie możliwe modele. Ludzi też sporo napotykam. Jak widzę jakieś skupisko to strzelam w powietrze i mam ubaw widząc chaos na ulicy :) Kurcze, dobrze że mam mało czasu na granie. Dzięki temu jeszcze kilka dni minie zanim skończę grę roku.

Odnośnik do komentarza

3 triathlon to jest jakiś mega troll. :D 

30 minut mashowania X, w dodatku przy rowerze gnojki dostają parę razy speeda z niczego, ale na szczęście potem słabną i da się ich dogonić, chociaż jeden to mi raz tak odjechał, że myślałem, że już po ptokach, ale jednak jest Gold. :D

Odnośnik do komentarza

Mialem ostatnio zrobic wam screena, wchodze na parking na plazy a tam 11 - tak 11 takich samych samochodów jak ten którym przyjechałem, można było chociaż w kolorach wybierać....

Więc to wasze pierdzielenie moźna wsadzić między bajki, owszem sa rejony w których ewidentnie można spotkać model jaki nas interesuje, ale rozglądajac na około to zawsze znajdzie sie taki sam jaki mamy sami.

Ulice sa puste do momentu w którym nie wyjdziemy z samochodu, wtedy nagle się zaludniają, ogólnie to jedna ze dwie osoby chodzi.

Jeśli mowa o samochody to ich zawsze pełno.

Odnośnik do komentarza

ja też po 10h nie miałem jeszcze przypadku, żeby koło siebie mieć pełno tych samych samochodów. W ogóle ruch na ulicach w tej części jest gigantyczny miejscami, fantastyczna sprawa. Szkoda jedynie, że ludzi mało, niby chodzą tu i tam ale po cichu liczyłem, że będzie ich zdecydowanie więcej , chociażby w tych najbardziej rozrywkowych i reprezentacyjnych miejscach LS. Marzeniami też sięgam następnej generacji by wkońcu gta połączyło się z najlepszą cechą yakuzy czyli światem (choć w yakuzie wiadomo, że miasto jes malutkie)gdzie praktycznie każdy sklep i lokal jest dostępny dla gracza. Smutno mi sie robi, że tyle marketów,sklepów, restauracji i barów z fast foodem stoi przed graczem zamkniętych i choć lokacji, które można zwiedzać jest sporo to nikną one przy wielkości mapki LS.

 

btw engine jest niesamowity, sanbox wyglądający lepiej niż np korytarzykowy MP3, sanbox mający chyba najlepsze efekty świetlne z wszyskich gier jakie widziałem na tej generacji, sanbox mający w większości przypadków świetne tekstury, sanbox który chodzi względnie płynnie, a na pewno najlepiej ze wszystkich gta w historii konsol - technicznie chyba największe osiągnięcie tej generacji, udowadniające, że mity o przewadze w mocy, którejś z konsol były wyssane z palca, a tylko zdolne studia na wyłączność sprawiły, że ps3 doczekało się tak wygladającego tlou czy gow3.

Odnośnik do komentarza

Mialem ostatnio zrobic wam screena, wchodze na parking na plazy a tam 11 - tak 11 takich samych samochodów jak ten którym przyjechałem, można było chociaż w kolorach wybierać....

Więc to wasze pierdzielenie moźna wsadzić między bajki, owszem sa rejony w których ewidentnie można spotkać model jaki nas interesuje, ale rozglądajac na około to zawsze znajdzie sie taki sam jaki mamy sami.

Ulice sa puste do momentu w którym nie wyjdziemy z samochodu, wtedy nagle się zaludniają, ogólnie to jedna ze dwie osoby chodzi.

Jeśli mowa o samochody to ich zawsze pełno.

 

A co Ty chcesz na taki teren z 512MB?

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak zapowiadano gre i pokazywano piekne, kolorowe screeny - podchodzilem do tego z dystansem bo jak wiadomo czesto tego typu obrazki sa mocno przekolorowane. Po zagraniu okazalo sie, ze na szczescie nie byly bo gra na prawde prezentuje sie bardzo ladnie i jest na co popatrzec. Zdarzaja sie obiekty z gorszymi teksturami - wiadomo, ale nieraz ogladalem sciany i obiekty na ktorych tekstury byly wyjatkowo dobrze zrobione - az sie zdziwilem.

 

Nawet przechodnie wygladaja bardzo dobrze i nie sa wcale pozbawieni szczegolow, wiec nie ma tak duzego kontrastu pomiedzy nimi a postaciami glownymi. Niech wiec nikt nie pisze, ze ta gra zle wyglada bo z cala pewnoscia tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

co wy macie z tą wersją cyfrową? mi się nic nie doczytuje i praktycznie nie mam pop-upa - wczoraj prawie 4h grałem i specjalnie zwracałem na to uwagę - jeszcze na sam koniec posiedzenia ukradłem czerwone porsche od terapeuty Michaela i na pełnej prędkości objechałem autostradą całą mapę...wszystko cały czas tip-top. Znam gry korytarzykowe na ps3 co mają większy pop-up

Odnośnik do komentarza

No u mnie (wersja pudełkowa) czasem nie doczyta tekstur i postać, wraz z pojazdem, zapada się pod tekstury.

Dzieje się to głównie podczas pomykania przy naprawdę dużych prędkościach. Ale nie będę robił z tego wielkiego 'halo', bo na 50h gry zdarzyło mi się to ze 2-3 razy, plus ze 2-3 zwisy całej gry na parę sekund.

Odnośnik do komentarza

A może jak oba cebulaki są w tym samym miejscu to gra jednemu zabiera tekstury?

 

Mam wersję cyfrową i niestety zauważyłem problemy o których głośno. Przez większość czasu spędzonego z grą wszystko było okej, ale wczoraj na przykład mój furacz przywalił w barierkę która pojawiła się po fakcie. Albo gdy pędziłem przez miasto, nagle wczytała się ta duża wytwórnia filmowa. Na wsi nie widziałem takich akcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...