Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety stało się tak jak przewidywałem. Wbijam z kolegą do empika i pytam się czy mają moje zamówienie (widzę, że rozpakowują jakieś kartony). Oczywiście dla mnie nie ma i dopiero jutro będzie. Mój znajomy, który randomowo przyszedł, oczywiście swoją sztukę GTA V na ps4 otrzymał. Kupił bez preorderu, a dostał nawet dodatkowo kasę. Pytam się czy to jest sprzedaż przedpremierowa? Śmiechu warte.

Mam to samo, olałem zamówienie online i wziąłem z półki. Ostatni raz od nich brałem pre order, nawet gdyby było taniej o 50 zł. W (pipi)e mają klienta.

Odnośnik do komentarza

Generalnie wiem, że nie będę obiektywny, ale warto wspierać małe sklepy z grami ;) Takie jak choćby ten, w którym pracuje - POWERPLAY (Ślask)

 

Premiery na czas, zero problemów z realizacją pre-orderów, najlepsze ceny jakie się da (nie zawsze to oznacza, że lepsze od takiego EMPIKU, ale ściskamy te ceny najbardziej jak idzie) + obsługa, która jednak zna się na rzeczy ;)

 

Do tego wiele rzeczy, których w takim EMPIKU nie dostaniemy, jak choćby gry na Nintendo, ewentualnie rzeczy na zamówienie ;)

 

I może jestem średnio obiektywny, ale skoro mała sieć działająca w jednym województwie mogła zrealizować pre-ordery na czas, a wielki moloch jakim jest EMPIK nie, to znaczy że coś jest nie tak.

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Odnośnik do komentarza

Graczdari ma racje, lepiej dać zarobić ludziom, którzy mają podobną pasję a nie bandzie buców, którzy wykorzystują swoich pracowników i mają w du.pie generalnie wszystko i wszystkich byle zarobić (pracowalem kiedyś w empiku więc coś tam wiem) a, że mają dużo sklepów i nadal jeszcze wydawcy im ufają to jakoś tam sobie dobre deale potrafią zaklepać. Co do bulwersu to Colin ma rację, zawsze tak bylo i będzie dopóki ludzie nie przestaną tam kupować nie tylko gry, ale ksiązki i muzykę także.

Odnośnik do komentarza

Dobra, odebrałem preorder na PS4, z Ultimy. Załapałem się jeszcze na plakat. Pewnie zostało z nocnej premiery :D Ale osobie przede mną, która brała grę na X'a plakatu nie dali :P

 

Standardowo błąd CE-32937-4 i patch się nie pobiera ;)

Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Od lat zamawiałem u nich kilka pre orderów rocznie i dopiero teraz pierwszy raz nie mam gry na premiere. O raz za duzo i juz nie bede u nich zamawial nigdy.

 

Wszyscy graja od wczoraj, a wielka sieciowka nie moze zrealizowac zamowien xD

 

szkoda ze u mnie w miescie nie ma zadnego malego sklepu z grami ;(

Odnośnik do komentarza

też macie problem z importem postaci?

wywala info, że postaci na koncie Social nie ma :(

Masz pewnie ten sam problem co ja, postac ktora chcesz zaimportowac ostatni raz byla używana w 2013tym roku. R* nie przewidział tego, że część ludzi w zeszlym roku przesiadła się na nowa generację i już potem nie grała w Online. Na stronie wsparcia technicznego napisali, że walczą żeby rozwiązać ten problem, pewnie będzie naprawiony w następnym patchu.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jest pięknie, cudownie - tak miało wyglądać już day one. :) króciutki filmik prezentujący graficzkę. PETARDA a to sam początek. 

Miało wyglądać? Czyli co, po patchu coś jednak się zmieniło?

 

Chyba, że mówisz o day one pastgen...

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Ale jednak nie zawsze. Zamawiałem do salonu, wczoraj wysłali, dziś odebrałem. 

Natomiast osoby z infolinii mówiły co innego - że gra wyjdzie 18.11 z magazynu i dojdzie w 2 dni robocze do sklepu. Tak więc sami dobrze nie wiedzą jak działają ;)

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z Was taki problem z GTA Online, że wszystkie sesje są puste? Dołączam do sesji, nie ma nikogo prócz mnie, dwa razy trafiłem na taką,że jeszcze 2 osoby były zemną... Dołączyc do jakiejś aktywności też graniczy z códem, albo mnie rozłącza, albo wyskakują błedy że sesja niekompatybilna... Nie wiem. Ma ktoś podobnie ? Chciałbym spróbować freeroam w wersji na 30 graczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli w opcjach obrazu wyłączycie efekt głębi ostrości gry, to będziecie mieli obraz cały czas ostry. Gdy ten efekt jest włączony to drugi plan będzie rozmyty a ostrość skupi się na pierwszym planie. Fajny bajer, zastanawiam się czy to włączyć czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli w opcjach obrazu wyłączycie efekt głębi ostrości gry, to będziecie mieli obraz cały czas ostry. Gdy ten efekt jest włączony to drugi plan będzie rozmyty a ostrość skupi się na pierwszym planie. Fajny bajer, zastanawiam się czy to włączyć czy nie.

 

Ja od razu wyłączyłem, wole mieć ostrość cały czas.

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko naiwny myślałby, że XONE będąc słabszą konsolą dostał 1080p i stabilne 30 klatek bez żadnych kompromisów. Rockstar rozegrał to sprytnie, podciągnął rozdziałkę do poziomu PS4 i ustabilizował frame-rate (bo o tym media growe mówią) i przyciął to o czym media growe nie wspomną szerzej.

 

Ogólnie przy konkretnych porównaniach widać, że obie wersje różnią się tylko takimi detalami, które właśnie wersje na PS4 czynią tą lepszą.

 

Myślę, że gdyby GTA V było bardziej związane z MS (W sensie marketingowym) to R* zrównałoby PS4 do wersji XONE lub w obu obniżyło rozdziałkę wpychając tyle samo detali. Ja tam zaskoczony nie jestem i świadomie wybrałem wersje na PS4

No, Nooooo... Dobrze, że napisałeś, że tak myślisz a nie, że to wiesz hehe ;-)

Świadomie wybrałeś wersję na ps4. Super zatem! Dawaj nam tylko wcześniej cynka co do kolejnych multiplatformowych tytułów abyśmy przez przypadek nie wtopili z wyborem...

Ps. Ja tez kupiłem łoniaka dla minecrafta a ps4 dla lepszego gta... Czu-waj zuchu!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...