Skocz do zawartości

Fifa 11


Rekomendowane odpowiedzi

Da sie stary ! I juz wiem jak oni to robili ! Czuje sie mega oszukany, nie dosc ze grali tak jak mowisz, to ciagle powyzej 1000pkt gralem na szybkim tempie. Zakladaja pokoje z meczem rankingowym i tempem szybkim, jak dajesz szybka gra rankingowa i wyszukuje Ci najszybszego przeciwnika czesto trafiasz na takiego z(pipi)a. Nagralbym Ci te 15 meczy moich przegranych to bys uwierzyl - 2*szybsze niz WC. Gratuluje EA ! Najlepiej w ogole zrobic taki ranking by kazdy mgl sobie wszytsko przestawic ! Co za z(pipi)any tryb !

Odnośnik do komentarza

ja sobie zagrałem 7 meczy online na manualu i wszystkie 7 przegrałem :P Z czego chyba aż 5 wynikiem 1-2. Fajna zabawa ale tylko i wyłącznie jeśli grałoby się na innych manualowców. Dodatkowo jeszcze brakuje mi takiego skilla i po prostu frustracja czasem aż parowała mi z uszu :P

 

Zdecydowanie bardziej wole online grać moimi semi-assist/assist ustawieniami

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie, ze mylicie sie- gra nie losuje szybkich rankingów z osobami z pokoi, ale udowodnic nie jestem w stanie. Ofkorz zdarzały mi sie szybsze mecze ale jestem pewny, ze to było qynikiem presing i agresja na 100 , no i userzy skwapliwie to wykorzystywali , ale samo z siebie- to szybciej nie było

Odnośnik do komentarza

Fifa 11 już na semi-assist była kozacka, ale uraczony waszymi entuzjastycznymi opiniami na temat manuala zagrałem kilka meczy i jestem wniebowzięty. Teraz jestem ograniczony jedynie umiejętnościami i wyobraźnią. Wreszcie zaczynam odkrywać tę grę !

 

nawet nie wiecie jak mnie to cieszy że moja KRUCJATA przynosi efekty i co poniektórzy się skusili i czerpią z gry to co najlepsze :potter:

 

 

@FICUŚ To nie graj z asystami...bo to naprawde wku/rwia że ty sie meczysz zeby dobre podanie dać a oni po prostu wciskają te przyciski i wszystko cacy

 

POLECAM coś takiego -> Gra w sieci --> Pojedynek --> Gra niestandardowa ---> [] i wybierasz sterowanie na ręczne :) wtedy oboje macie takie same ustawienia.

Gra znajdzie Ci na pewno przeciwnika bo jest nas coraz wiecej :) jeśli nie to bedziesz miał opcje "utórz mecz" i wtedy ustaw tak jak trzeba :rolleyes:

 

na pewno nie przegrasz wtedy 5 meczów na 5...gwarantuje

 

wydaje mi sie, ze mylicie sie- gra nie losuje szybkich rankingów z osobami z pokoi, ale udowodnic nie jestem w stanie. Ofkorz zdarzały mi sie szybsze mecze ale jestem pewny, ze to było qynikiem presing i agresja na 100 , no i userzy skwapliwie to wykorzystywali , ale samo z siebie- to szybciej nie było

 

gra losuje szybki mecz...nie ważne jakie ustawienia kolesie dali. Oni po prostu otwierają sesje w pokoju...jesli nikt sie do nich nie zgłosi to w momencie wcisniecia szukania wskakujesz do losowago pokoju...i czasem jest tak że jest szybkość "szybka"

 

co nie zmienia faktu że mają presing i agresje

Odnośnik do komentarza

a skad wiesz , ze to tak działa?????????????????? nie bardzo łykam, byłoby to bezsensu

 

bo to jest bezsensu :):good:

 

spróbuj wejść do pokoju...zapamietaj graczy...otwórz mecz rankingowy i zobacyzsz ze czasem wejdzie Ci ktoś inny

 

tak samo jak zaprosisz przyjaciela do meczu rankingowego...zawsze szybciej znajdzie sie ktoś skąd inąd

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

nie rozumie co ty mówisz..jak zapros kolege do rankingowego a szybciej ci kogos innego wylosuje....

 

 

dzis mi wpadło trofeum za 5 zwyciestw pod rzad, huh, dobra forma sie nazywa , i rzeczywiscie jestem w uderzeniu XD se nową taktyke zmajstrowałem, nawet dwie- jedna jest na harpaganów, druga na normalnych przeciwników :potter:

Odnośnik do komentarza

nie rozumie co ty mówisz..jak zapros kolege do rankingowego a szybciej ci kogos innego wylosuje....

 

 

no spróbuj zaprosić znajomego na mecz rankingowy...jesli szybko nie przyjdzie wejdzie Ci ktoś inny bo sesja nie jest prywatna

 

ja tak dwa razy miałem ze nawet sie nie zorientowałem...i grałem z kimś innym

 

EDIT: tak nie zwróciłem uwagi że jest inny nick :) to był znajomy przejściowy jak grałem w jakimś smiesznym ladderze :)

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Orson - Mac ma racje ! Wczoraj wzialem mecz niestandardowy - i wybralem szukaj rankingu. Nikogo nie znalazlem, ale w przeciwienstwie do zwyklego meczu masz tam opcje "pokaz dostepne mecze", patrze i rzeczywiscie - Ranking, Ranking Ranking, ustawienia gry "SZYBKIE".

Zreszta inaczej nie jestem w stanie wyjasnic moich ostatnich 10 meczy, bo rozumiem, ze oni graja presingiem i w ogole, ale dlaczego moi zawodnicy poruszaja sie 2*szybciej niz normalnie ?

 

Moze nie o to chodzi, moze jakos cheatuja, nie wiem, ale to raczej nie kwestia tylko ustawienia.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gdzie w menedżerce jest opcja wyszukiwania talentów? Bo albo jestem ślepy albo to wywalili :down:

 

ja chyba też jestem ślepy ... :/

nie ma scautów też chyba

 

a skończyłeś już jakiś sezon ?

bo przy transferach da sie wybrać coś takiego że polecani przez scautów...moze później jakieś talenty sie pojawiają ?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem 1 sezon ale zauważyłem inny fail. Gram ukochanym Juve, a jak się niektórzy orientują pewnie, tego lata sporo piłkarzy zostało wypożyczonych z opcją wykupu po sezonie np. Aquilani i Pepe. Na początku 1 seoznu zauważyłem że są oznaczeni jako wypożyczeni i za to + , bo w poprzednich Fifach zawodnik należał w 100% do klubu gdzie był wypożyczony. Widząc że tym razem są oznaczeni jako wypożyczeni byłem pewien że będę mógł ich wykupić po sezonie. A tu du.pa, nawet oferty nie mogłem złożyć, po prostu sobie wrócili do poprzednich klubów :down:

Odnośnik do komentarza

ja mam w planach lige na manualu na swojej stronie...rusza na dniach.,..wiec daj sobie na wstrzymanie

 

daj kazumie znać niech sie do mnie odezwie ;) zbieram namiary na graczy manual

 

mam juz ok 18 ludzi...także jest mąka i z tego bedzie chleb ;):P

 

No siema, lubię grać na manualu.

 

 

 

ALE TA GRA JEST ZAJEBISTA, gdy gra się na ustawieniach manualnych. To nic, że rozegrałem dopiero z 5 meczy na takich ustawieniach, zabawa jest przednia. Ostatni mecz z błażejem dostarczył mi tyle emocji co cała zeszłoroczna edycja. Czemu wcześniej nie spróbowałem tak grać?

Normalnie nowa gra, jaram się.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

ALE TA GRA JEST ZAJEBISTA, gdy gra się na ustawieniach manualnych. To nic, że rozegrałem dopiero z 5 meczy na takich ustawieniach, zabawa jest przednia. Ostatni mecz z błażejem dostarczył mi tyle emocji co cała zeszłoroczna edycja. Czemu wcześniej nie spróbowałem tak grać?

Normalnie nowa gra, jaram się.

 

 

normalnie serce mi rośnie po takich wypowiedziach :)

 

czuje że moja akcja ma sens :potter:

 

Kazuma odezwij sie prosze na gg

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem wczoraj swoje pierwsze 5 meczy na manual. Rzeczywiście kompletnie inna gra. Przy manualu gra na asystach to łatwa lekka i przyjemna zręcznościówka :teehee: Jest ciężko, tu trzeba godzin ogrania żeby prezentować jakiś przyzwoity poziom, ale to jest fajne. O ile od czasu do czasu udaje mi się już sklecić jako taką akcję i wypracować akcję podbramkową, o tyle ją wykorzystać to jest prawdziwa masakra. Przyzwyczajenia z poprzednich edycji gdzie się grało na asyście dają się we znaki. Trochę przykre jest, że praktycznie wszystkie większe, kluczowe turnieje są klepane na asyście gdzie tak naprawdę od gracza jak się okazuje za wiele nie zależy. Dlatego piszę się na tą ligę na manualu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...