Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Różnica bardzo duża, Forza 4 wygląda bardzo dobrze. Ciężko ocenić model jazdy, ale auto zdaje się być trochę nadsterowne, fajnie pływa w zakrętach. Nowy kokpit prezentuje się genialnie no i sama trasa też nieźle wygląda. Puste trybuny, ale to wina wczesnego build'a. Jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza

MaZZeo, przykro mi ale na asfalcie nie da się jeździć tak jak na szutrze. Tutaj wszystko jest zrealizowane poprawnie, samochód zachowuje się jak w rzeczywistości.

 

Ciekawe bo sporo wyścigów oglądałem i jakoś kierowcy bardziej machali kierownicą...

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Jakich? Chyba na Laguna Seca. Na takim łagodnym torze rzadko kiedy obracasz kierownice o 90*.

(Oczywiście jeśli jedziesz ładnym przejazdem mając na uwadze czas a nie popisówkę, jak w Top Gear)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

to porównanie nurba fm4 z fm3 i gt5 świetne, podoba mi się że teraz ten tor ma stonowane kolory bo w fm3 waliło nasyceniem kolorów bardziej niż w Banjo-Kazooie, no i kokpity w 4 wyglądają kapitalnie.

 

 

bmw autovista

http://www.youtube.com/watch?v=fvSrrgSbU4g&feature=player_embedded

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, sorry że wkręcam Wam się trochę w rozmowę, ale znacie może jakieś polskie strony/blogi zajmujące się Forzą, bądź ogółem tematyką gier wyścigowych?

Może nie znam się, ale jakoś nie za bardzo spotkałem takowe.

 

Nie ma nic takiego. Jak chcesz mogę taki stworzyć ;))

Odnośnik do komentarza

to porównanie nurba fm4 z fm3 i gt5 świetne, podoba mi się że teraz ten tor ma stonowane kolory bo w fm3 waliło nasyceniem kolorów bardziej niż w Banjo-Kazooie, no i kokpity w 4 wyglądają kapitalnie.

Dokladnie....Nurb GP w FM3 to byla jakas kpina i cholernie odstawal od wiekszosci torow. Teraz kolorystyka przypomina Spa z Shift1...podobnie wykonanie i oswietlenie kokpitow. Mam nadzieje ze podobny lifting przejda inne "brzydale" z trojki czyli Suzuka, Motegi i Silverstone.

Zwiekszony FOV rowniez pozytywnie wplywa na sama dynamike.

Odnośnik do komentarza

Suzuka może wyglądać jak z Counter Strike i tak będę ją kochał :) Co do Nurba to wygląda super i pewnie Północna Pętla będzie miała taką samą kolorystykę jak ma być wersja 24h :) Super. Bo ta w 3 jest nijaka. Mogliby odwzorować Nurba z takim pietyzmem jak w GT. Każda nierówność itp.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...