Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Fajny ktoś komentarz na neogaf napisał: "Oglądałem zdjęcia i kiedy już myślałem, że nie może być lepiej włączyłem film" :)

 

Coś mi mówi, że fajnie będzie się replaye oglądało :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chyba nie było:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Pv1deAMl97U

 

Nowości:

 

Opponent upgrades - opcja włączona = przeciwnicy zawsze będą mieć ulepszone auta tak by były na szczycie swojej klasy.

 

Class restriction - dodatkowe punkty gdy opcja włączona = nasze auto nie będzie już mogło być wyraźnie lepsze od aut przeciwników.

 

Nowy poziom AI przeciwników - professional

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to w karierze nie będzie wyboru poziomu AI - będzie on skalowany względem naszych poczynań, im lepiej jeździmy tym lepsi są przeciwnicy.

 

Eventy Top Gear będą obecne w karierze.

 

Top Gear Soccer będzie też w multi.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dan mówi, że nie będzie wyboru poziomu AI w Tour Mode <---- Tak się chyba nazywa teraz kariera. I z tego co mówi w dalszej części wynika, że pozostałe dwie nowe opcje będą zablokowane: klasa będzie zastrzeżona i auta przeciwników zawsze będą ulepszone do maksimum swojej klasy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dan mówi, że nie będzie wyboru poziomu AI w Tour Mode <---- Tak się chyba nazywa teraz kariera. I z tego co mówi w dalszej części wynika, że pozostałe dwie nowe opcje będą zablokowane: klasa będzie zastrzeżona i auta przeciwników zawsze będą ulepszone do maksimum swojej klasy.

To ciekawe ze w tour mode poziom AI ma byc zablokowany a w event mode w ktorym przeciez zaliczmy wyscigi a tour, tylko w dowolnej kolejnosci, mozemy sobie ustawic dowolnie.

Restrykcja klas cholernie mnie cieszy:)

Odnośnik do komentarza

Dan mówi, że nie będzie wyboru poziomu AI w Tour Mode <---- Tak się chyba nazywa teraz kariera. I z tego co mówi w dalszej części wynika, że pozostałe dwie nowe opcje będą zablokowane: klasa będzie zastrzeżona i auta przeciwników zawsze będą ulepszone do maksimum swojej klasy.

To ciekawe ze w tour mode poziom AI ma byc zablokowany a w event mode w ktorym przeciez zaliczmy wyscigi a tour, tylko w dowolnej kolejnosci, mozemy sobie ustawic dowolnie.

Restrykcja klas cholernie mnie cieszy:)

tour mode będzie chyba odpowiednikiem sezonów w event mode fm3, może tak samo jak w fm3 będzie można wybrać przechodzenie gry na dwa sposoby. Tour mode jak nas gra poprowadzi z dynamicznym poziomem trudności gdzie opcje są zablokowane lub klasycznie wybierając eventy z tabeli.

 

 

porównanie fm3 replay vs fm4 replay

fiesta04g876.jpg

fiesta03ujuw.jpg

fiesta02k89f.jpg

fiesta01ijhi.jpg

 

 

pamiętacie co T10 mówiło o nocnych wyścigach na E3? to ma szanse się pojawić czy tylko robimy sobie nadzieje ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak Turn 10 znowu zrobi 3 poziomy trudności i mega przepaść między średnim a trudnym to porażka sad.gif

 

Zajrzyj na ostatnią stronę, wrzuciłem tam filmik z Danem i pokazuje nowe opcje między innymi czwarty poziom Ai przeciwników :)

Odnośnik do komentarza

Jak Turn 10 znowu zrobi 3 poziomy trudności i mega przepaść między średnim a trudnym to porażka sad.gif

 

Zajrzyj na ostatnią stronę, wrzuciłem tam filmik z Danem i pokazuje nowe opcje między innymi czwarty poziom Ai przeciwników :)

 

KURFA W KOŃCU, jeszcze przeciwnicy mogą też modyfikować auta, Greenwalt <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...