Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rayman może być (nie koniecznie teraz). Słabo się to sprzedało więc mało ludzi może narzekać, że grę już posiada (a SCEE bierze to pod uwage jak by nie było). Ja osobiście chciałbym Dead Rising 2. Jakoś szkoda mi kasy (mimo, że w Saturnie jakaś edycja specjalna za 50zł lezy). Dodatkowo super by było kiedyś dostać L.A.Noire.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

te dodatki do DS2 są do singla czy multi ? co one dają ? warto brac ten do fabuły za 11 zeta ?

 

jeden dodatek podobno ułatwia znacząco zrobienie jakiegoś trophies w singlu

 

@winner

 

tyle że te 2 gry będą z BD :)

Odnośnik do komentarza

Severed ma ciekawą fabułe , troszkę przymulałego głównego herosa i zayebistą końcówke. Za takie pieniądze - warto, szczególnie, jeśli Ci się DS2 spodobało (nawet wracamy do lokacji z dwójki, ostatni rozdział dzieje się w miejscu, gdzie Clarke budzi się na początku gry. oO) Do mp widziałem jakieś dwie mapki za free, ale dla mnie to multi jest beznadziejnie wykonane.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

EA poskąpiło grosza pewnie - była o to nawet małą afera przed premierą - niektórzy pozamawiali min. dlatego że się spodziewali wzorem pierwszej części polskich napisów - krótko przed premierą EA oznajmiło że napisów nie będzie chociaż wszyscy się tego spodziewali że będzie lokalizacja kinowa.

Odnośnik do komentarza

Trochę wypadłem z tematu PS PLUS, więc proszę o informację.

 

Interesuje mnie DS2, więc naturalną koleją rzeczy jest wykupienie abonamentu na chociażby 3 miechy, problem jednak w tym że takie gry jak Outland, Odworld, saint row już posiadam, dlatego pytanie - kiedy te wymienione przeze mnie tytuły zastąpią inne gry? W jakim dniu miesiąca zmienia się ten "luźny" content? Czy jest sens kupować teraz plusa dla samego ds2, przy posiadaniu pozostałych gier?

 

Z góry dzięki za pomoc i miłe słowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...