Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, dobra oferta mega. Vita + karta 8gb mozna sie zmiescic nawet w 700zl i nic wiecej juz nie trzeba kupowac w sumie. No plusa niedlugo musze przedluzyc. Mam o czym myslec teraz :(

 

E; napewno bede mial czas na ogrywanie gierek na vicie i ps3 co miesiac :) ale uncharted tak mnie kusi ze koniec

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

A jak mam z kumplem na spółe plusa to Vitę nie musiałbym dodatkowo wykupywać? Już dwa urządzenia są na plusie u mnie - dwie ps3. Bo jak nie- to przecież można odchaczać gry do zassania na Vitę, poczekać aż stanieje, wtedy zakupić i od razu mieć na to w cholere gier.

Ale wtedy trofea idą na konto z plusem.

Odnośnik do komentarza

To chyba zły pomysł. Przecież te gry na Vitę w Plusie - będą dostępne przez ograniczony czas tak jak te na PS3. Więc zanim doczekasz się obniżek cen Vity, to tych gier już nie będzie do pobrania.

 

No chyba, że już mas Plusa na PS3, to tylko dodasz sobie gry na listę downloadu a ściągniesz kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza

Jak nie będzie jak na liście "ostatnio pobrane" będą.

Ja właśnie nie wiem co zrobić. Mam konto swoje, grzybiarzowe i konto na spółę z kolesiem (tu mamy Plusa). Vita dostanie Plusa i nie wiem czy osobno kupić Plusa dla vity, czy grać na loginie "kontonaspole"... Troche tak szkoda te trophy żeby przepadło :)

W sumie Sony rocznie daje 45 gier na PS3, to jak da 45 gier na PSV (tiaa tyle nawet nie wychodzi), to będzie 90 gier za cenę 199zł...To jest chyba właśnie ten plus cyfrowej dystrybucji. No i nie trzeba żonglować płytami/kartami.

Edit:. Konto było zakładane, bo braliśmy jakieś gierki na spółę, a tylko ja miałem kartę, no i w końcu kupiliśmy plusa i spokój. Raz laska kolesia, omal nam nie kupiła Toy Story... :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...