Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się jaka jest ważność kodu na 30 dniowy trial PS+? Otrzymałem swój jakiś tydzień temu od playstation polska i myślę czy nie poczekać z realizacją do początku grudnia - dużo gier ograć przez święta nie zaszkodzi ;)

 

 

Kod jest ważny do połowy 2013, jakoś tak. Na pewno spokojnie możesz z nim poczekać do nowe roku. Na fanpage PlayStation Polska pisali ile jest dokładnie ważny, ale nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Chce ktoś kod na Plusa? Tylko dajcie znać, czy działają, bo kumpel przed chwilą mówił, że coś mu nie działa.

 

Bierzcie i wbijajcie (prawie) wszyscy:

 

DD36-R7NR-J3HJ

 

HJE7-82NP-MEAQ

 

8FBF-PANM-NJCL

 

6HJH-CGN7-BFTF

 

K5J4-NPNP-Q9K3

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

PLUS na Vitę wystartował. Oto pełna oferta na tę chwilę:

 

Za darmo: Uncharted: Złota Otchłań, Gravity Rush, Chronovolt oraz Mutant Blobs Attack.

 

Zniżki:

  • A-men - 36.00 zł / ps-plus-overlay.png 28,80 zł
  • BlazBlue Continuum Shift Extend - 129,00 zł / ps-plus-overlay.png 109,65 zł
  • Escape Plan - 47,00 zł / ps-plus-overlay.png 37,60 zł
  • Little Deviants - 69,00 zł / ps-plus-overlay.png 55,20 zł
  • Modnation - 27,00 zł / ps-plus-overlay.png 21,60 zł
  • Motorstorm RC - 21 zł / ps-plus-overlay.png 17,60 zł
  • Reality Fighters - 69,00 zł / ps-plus-overlay.png 55,20 zł
  • Super Stardust Delta (zestaw) - 36,00 zł / ps-plus-overlay.png 28,80 zł
  • Top Darts - 29,00 zł / ps-plus-overlay.png 23,20 zł
  • Unit 13 - 109,00 zł / ps-plus-overlay.png 87,20 zł

 

PS: Wszystko jest już do pobrania z PSS, trzeba tylko ręcznie wyszukiwać, bo nie ma zakładki. Ja właśnie pobieram (ściągania na najbliższe pół dnia).

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

nie prawda, podobnie jak top darts na ps vitę, a wcześniej jakiś AC na ps3 to po prostu błąd tego głupiego sklepiku :confused: Jak już ściągniesz (czy nawet jak dasz ściąganie) w nazwie pliku będziesz mieć odpowiedź...za darmo do ściągnięcia tylko wersja TRIAL

Ja mam takie info ''If you're a Playstation Plus member, you can download this item at no extra cost and it's yours to keep until your subscription ends''

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

E, WD jest zbyt świeże, producent woli zarobić wpierw na całej paczce i pewnie sam zrobi wcześniej własną promocję. WD nie potrzebuje Plusa póki co :)

 

W sumie nie jest źle, obie gry wysoko ocenione, a widziałem że wielu ludzi pominęło Vanquish, a także Limbo też gdzieś było "na liście do zagrania" kumpli, a ostatecznie im umknęło. To na razie dwie gry z rotacji, więc mogą być starsze. Jestem ciekaw czy plotka o Batman: AC na grę miesiąca się sprawdzi. Chociaż kto wie, może Sony szykuje specjalną niespodziankę tuż przed okresem świątecznym, i wtedy będzie jakieś uderzenie?

 

Ja tam z obu się cieszę, chociaż wolałbym aby dawali gry które starczają na nieco dłużej, albo miały jakiś multi dobry.

Odnośnik do komentarza

O kurde, Limbo już zakupiłem wieki temu (świetna, klimatyczna gra), a Vanquish...Grając kiedyś w Vanquish załapałem YLODa i trochę się teraz boję.

 

Od marca mam plusa w koncie na spółę z kumplem. Teraz jeszcze na swoje "grzybiarzowe" konto zrobiłem miesięcznego plusa, ale niestety czas już minął, a Gravity Rush zostało nieukończone - pogrąłem jedynie 3 dni (sprytnie to zrobili). Muszę teraz sam zakupić plusa na swoje konto i mam nadzieję że kumpel w marcu się nie wkurzy jak będzie musiał 200zł zapłacić za kolejny rok. Echhh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...