Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście, że tak można ale 1) musisz mieć do tego Plusa 2) musisz najpierw ustawić auto aktualizację, czekać do ustalonej godziny a później ją anulować, co się zupłenie mija z celem.

 

Działa wam ten NFS? Bo mi zalicza zwiechę przy logu tych złodzieji. W pizdu, jeszcze tą durną łatkę sciągnąłem, ja pyer.dole.

 

P.S: We wrześniu na bank dadzą jakiegoś FPS'a bo dawno nie było. Obstawiam KZ3 albo któregoś CoD'a.

Działa w języku polskim a w ang nie :)

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że tak można ale 1) musisz mieć do tego Plusa 2) musisz najpierw ustawić auto aktualizację, czekać do ustalonej godziny a później ją anulować, co się zupłenie mija z celem.

 

Działa wam ten NFS? Bo mi zalicza zwiechę przy logu tych złodzieji. W pizdu, jeszcze tą durną łatkę sciągnąłem, ja pyer.dole.

 

P.S: We wrześniu na bank dadzą jakiegoś FPS'a bo dawno nie było. Obstawiam KZ3 albo któregoś CoD'a.

 

 

miesiąc temu bodajże był Battlefield 3 :) ja osobiście liczę na coś z Tomb Raider, Far Cry 3 albo Bordlerlands. Infinite mimo wszystko chyba nie wyjdzie, a szkoda. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Mafia jest po angielsku i nie da rady polskiego ustawić.

 

PS

 

Mam pytanko -Mam Tekken Tag 2 i chce sprawdzić, czy działa online pass, ale nie chce go zużywać, jak to zrobić?

Square pisał że da się przez www ale na konsoli też można wklepac kod w zarządzaniu kontem i anulowac

 

@Inuki

czasem warto przeczytać opis gry tam akurat pisze ze mafia nie ma polskich napisów.

btw. gry od ubi, 2K games są wszystkie po angielsku w sklepiku a co do uncharted to chyba masz na myśli jedynkę która nigdy nie była zlokalizowana bo nie wierzę że druga i trzecia część nie są PL w pss

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

 

No oczywiście, że tak można ale 1) musisz mieć do tego Plusa 2) musisz najpierw ustawić auto aktualizację, czekać do ustalonej godziny a później ją anulować, co się zupłenie mija z celem.

 

Działa wam ten NFS? Bo mi zalicza zwiechę przy logu tych złodzieji. W pizdu, jeszcze tą durną łatkę sciągnąłem, ja pyer.dole.

 

P.S: We wrześniu na bank dadzą jakiegoś FPS'a bo dawno nie było. Obstawiam KZ3 albo któregoś CoD'a.

Działa w języku polskim a w ang nie :)

 

 

 

 

Żeby to uj strzelił... Niepotrzebnie usuwałem. Jakiś anty anty-patriotyzm ustawiony przez Sony czy coś? WPADŁEM W ICH SIDŁA.

 

@Yakabu

 

Fakt, zapomniałem, bo nie pobierałem. :P Ale bardziej mi chodziło o jakiegoś fabularnego FPS'a. Na FC3 bym nie liczył, prędzej Ubi da Drivera SF, który był już przeceniany z pierdyliard razy.

Odnośnik do komentarza

nie zagrywałem teraz U3 z plusa bo mam w pudełku ale powiem szczerze że aż dziwne że sony nie dało "swojej" gry w wersji PL.

Jeszcze się zapytam masz ustawiony język menu (XMB) konsoli po polsku? Od tego też jest zależne w jakim języku sie dana gra odpadli.

 

jeszcze przypomniałem sobie ze tam jakieś jaja w ogole były z tym uncharted, namieszali z plikami czy coś. może to ma/miało jakiś wplyw?

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

czemu Mafia II nie jest w PL, podobnie jak spec ops, obie gry mają dobre fabuły, a niektórzy w tym ja i tak wszystkiego w 100 % nie zrozumieją. umiem angielski dość dobrze no ale wiadomo jak to jest, pewniej się człowiek czuje gdy jest PL, tym bardziej że Mafia 2 odbywa sie w takich czasach, że nie których zwrotów już się dzisiaj nie uzywa

Odnośnik do komentarza

Gry z plusanie są często PL żeby Polaki cebulaki nie czekali aż dana pozycja pojawi się w plusie. Brak wersji PL spowoduje,że częściej będą sięgać po gry ze sklepu, bo będą wiedzieli,że nawet jak będzie w plusie to i tak prawie nic nie zrozumieją mimo, że znają dość dobrze angielski ;);)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...