Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wykupujcie jeszcze tego Plusa na rok - Sony jak zawsze na propsie nie uruchomiło tej promocji - tak przynajmniej twierdzą na infolinii plejstejszyn xD

 

O to czy ten kod też daje 90 dni gratis zapytałem przy okazji innej dyskusji na oficjalnym forum - trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza

We wrześniu (a raczej sierpniu) dostaniemy:

 

28.08:

PS3: Assassin's Creed III - gra miesiąca, The Jak and Daxter Trilogy, Stealth Inc: A Clone In The Dark,

Vita: Urban Trial Freestyle, New Little King’s Story

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/08/22/playstation-plus-in-september-assassins-creed-iii-jak-daxter-trilogy-more/

 

Jak dla mnie to bez szału zestaw.

 

Stealth Inc i Jak powinny mieć cross-buy.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Uzyskałam już oficjalną informację na temat aktualnej promocji na PlayStation Plus. Zamieszczam ją poniżej:

 

Promocja trwa od 20.08.2013 do 20.09.2013.

Promocyjny okres subskrypcji, tj. 15 miesięcy dostępu do PS Plus w cenie 12 miesięcy można zakupić, wybierając odpowiedni produkt w PlayStation Store lub korzystając z karty-zdrapki aktywującej usługę PS Plus na rok. Okresy subskrypcji sumują się. Przykładowo, zakupując PS Plus na 2 lata, użytkownik otrzyma 6 miesięcy bezpłatnego promocyjnego dostępu do tej usługi.

 

W dniu 21.08.2013 wystąpił chwilowy problem w poprawnej aktywacji usługi. Wszystkie osoby, które zakupiły wtedy roczną  subskrypcję PS Plus i nie otrzymały dodatkowych 3 miesięcy dostępu od razu, proszone są o kontakt z COK PlayStation w celu zgłoszenia tego problemu. Promocyjny okres zostanie im aktywowany przez administratora. Dane kontaktowe do COK to:

 

Centrum Obsługi Klienta PlayStation

Infolinia: 801 230 000 ( opłata wg. taryfy operatora )

Godziny: pon.-pt. 9-21, sobota 9-17

Email: pomoc@playstation-cok.pl

 

Problem ten wiąże się z wyłączeniem automatycznego odnawiania się usługi PS Plus. Osoby, które były dotknięte tym problemem, proszone są o ręczne aktywowanie autoodnawiania się usługi PS Plus, gdyby chciały ją przedłużyć o kolejny rok.

 

Za utrudnienia przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby szybko rozwiązać zaistniały problem.

 

 

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Nie-dosta%C5%82em-dodatkowych-3-miesiecy-PS/td-p/19587846/page/2

Odnośnik do komentarza

Wiecie co mi się w COKP podoba? Oni tam mają jakiś mega-panel i mogą praktycznie wszystko. Mieć dostęp do takiego panelu, to w sumie jakaś forma władzy :P

 

Dobrze, że mi powiedzieliście o tym Wipeoucie, bo myślałem że zapomniałem dodać. Mi też zniknął chyba.

Odnośnik do komentarza

A jednak tylko Stealth Inc jest też na Vite, a Jak Trilogy tylko na PS3. Robią więc graczom przysługę odcinając ich od wersji na PSV :P

 

A z zakupami tych indyków to trzeba czasem uważać, bo po miesiącu od premiery mogą już trafić do Plusa jak właśnie Stealth Inc. ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...