Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest z tą grą Guacamelle dla subskrybentów PS+?

 

http://pl.playstation.com/playstationplus/#select-tab-gamecollection

 

Na oficjalnej stronie PS+ jest, że gra jest za darmo. Jak próbuję ściagnąc to tylko rabat. Jak to wygląda u Was?

 

Chyba trzeba będzie maila do Sony wysłać albo zadzwonić :) bo w kulki lecą.

 

Coś tam wreszcie znalazłem, idę sprawdzić.

http://www.thesixthaxis.com/2013/10/24/guacamelee-joins-playstation-plus-instant-games-collection/

 

Wczoraj też mój kolega kupił PS+ żeby dostać Far Cry 3 i mimo że gra była w ofercie przez ponad godzinę to już chcieli żeby płacić.

Edytowane przez Cikul
Odnośnik do komentarza

Panowie, jak to jest z tymi kodami na 14 dni ? Od dawna noszę się z zamiarem wykupienia abonamentu PS+, jednak nie posiadam i w najbliższym czasie nie zamierzam wyrabiać karty kredytowej. Chciałem wypróbować tę wersje 14-dni z MG:R ale po wpisaniu kodu wyskakuje mi informacja że kod jest nie właściwy. Czy to wina braku karty kredytowej ?

Odnośnik do komentarza

Od kiedy ma być darmowe to guacamelee ? Bo dalej wisi w cenie 27,34 zł

 

I chyba tak zostanie. Na necie znalazłem artykuł gdzie pisali że muszą się najpierw dogadać z Sony. I chyba się nie dogadali :), gra wyleciała z oferty na oficjalnej stronie PS Plus.

Panowie, jak to jest z tymi kodami na 14 dni ? Od dawna noszę się z zamiarem wykupienia abonamentu PS+, jednak nie posiadam i w najbliższym czasie nie zamierzam wyrabiać karty kredytowej. Chciałem wypróbować tę wersje 14-dni z MG:R ale po wpisaniu kodu wyskakuje mi informacja że kod jest nie właściwy. Czy to wina braku karty kredytowej ?

Musisz im podać dane karty płatniczej, bez tego nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza

 

nawet słuchając na nim mp3, nie widać którą godzina i trza zamknąć odtwarzanie.

A PS Button wciskałeś podczas odtwarzania?

 

Wciśnięcie buttona, pyta czy zakończyć odtwarzanie.

Dopiero trza przytrzymać, pojawia się ekran wyłączenia na którym jest zegarek.

Tak być nie powinno:), a właśnie wczoraj słuchałem muzy i musiałem specjalnie sięgać po pada, by sprawdzić godzinę <pan wygodnicki>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...