Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to plotki o ofercie, kolejny raz potwierdzone. Na sklepiku: https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry jest już reklama gier na kwiecień. Banner po prawej.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

moto gp, coś czego nigdy bym nie kupił a chętnie bym ograł. imo ten miech lepszy od poprzedniego. tomb raidera i bioshocka to parwie kazdy ograł a tu takie perły się trafiły

1510982_655143737886454_1354498646_n.png

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Super, wreszcie coś czego nie mam. Ostrzę już sobie ząbki na platynę w Sly'a, bo serię uwielbiam. PES w sumie też spoko ale raczej odpuszczę, bo jest masa innych szpili, które chciałbym nadrobić (I'm looking at you GTAV & Batman Origins!). Jak sobie wreszcie kupię Vitę, to będę miał grania na kilka lat - kolejny świetny indyk w ofercie PS+.

 

#sonytakiedobre

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

mnie roz.piedalaja zawsze hasla ze vita nie ma gier. Kolekcjonujesz plusa od listopada 2012, kupujesz vite za 400-500zl na allegro albo na abonament z play i na dzien dobry min - uncharted golden abyss, wipeout2048, gravity rush, hotline miami, sly4, lumines, qucamelle, rayman origins, metal gear solid 2 i 3 hd, mortal kombat, street fighter x tekken, virtue last reward

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakładając, że ten świeży posiadacz Vity ma Plusa od początku dodania jej do oferty bo inaczej to sporo juz go ominęło. Sam kupiłem ostatnio Tearaway i Killzone'a. Nie zamierzam czekać aż gierki pokażą się w Plusie. Pewnie w końcu dadzą tam wszystko ale co tam - Tearaway to geniusz, warto płacić za takie gierki :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Super, wreszcie coś czego nie mam. Ostrzę już sobie ząbki na platynę w Sly'a, bo serię uwielbiam. PES w sumie też spoko ale raczej odpuszczę, bo jest masa innych szpili, które chciałbym nadrobić (I'm looking at you GTAV & Batman Origins!). Jak sobie wreszcie kupię Vitę, to będę miał grania na kilka lat - kolejny świetny indyk w ofercie PS+.

 

 

#sonytakiedobre

Sorry za OT ale uwielbiasz serie Sly a nie ograłeś jeszcze nowej odsłony? GTA V , Batman też nie ruszony?

 

 

 

Aha 171 platyn to wszystko tłumaczy :)

 

Odnośnik do komentarza

Witam mam problem. Chwilowo mam nieaktywna usluge PS+. Zalezy mi na Tomb Raider, przeczytalem kilka dni temu ze ma zostac zdjeta z oferty 5 kwietnia, dlatego jeszcze nie zakupilem ponownie uslugi. Przed chwila okazali sie ze dzisiaj znika. Czy jak na stronie www PS Store dodalem ją do koszyka, to po wykupieniu wieczorem uslugi bede mogl ja sciagnac w ramach PS+?

Odnośnik do komentarza

Raczej cena Ci się może nagle w koszyku zmienić, bo koszyk to po prostu skrót do przycisku "kup" , a nie rezerwacja tytułu za aktualną w czasie tej rezerwacji cenę. Także jak chcesz TR-a to kup sobie Plusa wcześniej, są różne drogi - przez PS Store, albo przez sklep z kodami (niektórzy chyba wysyłają kod przez maila od razu po zakupie, ale nie ja nigdy nie kupowałem samych kluczy). Jest też bardzo mała szansa, że TR od razu nie zniknie, bo czasami Sony mówi że znika w jakiś dzień, a tak naprawdę znika kilka dni później (choć dawno temu taki Deus Ex to chyba przez pół roku nie znikał, choć nie było go wyszczególnionego, to cena była nadal w wersji Plus za darmo) ;)

Odnośnik do komentarza

Różnie, niekiedy już o 16, niekiedy o 17-18 , w każdym bądź razie mocno popołudniu, ale przed wieczorem. Czasami jest tak, że oferta jest dodana, a stara jeszcze nie usunięta. Nawet jak zniknie z menu Plusa w sklepie, to w wyszukiwarce nadal może być jeszcze w plusowej edycji ;)

Odnośnik do komentarza

@kidnappa: To trzeba osobno ustawić. U góry w liście gier do pobrania, można to włączyć. Podejrzeć można w "kolejce do pobierania" ;)

Dzięki, ale jakaś kaleka ze mnie, bo nigdzie nie widzę tej listy gier do pobrania. Włączę konsole i pościagam te gry ręcznie

 

edyta. Dobra mam wreszcie :)

edyta 2 teraz mam kolejny problem jak dodać te gry do tej listy gier do pobierania. Bo włączając tę listę mam jedynie gry które poprałem ostatnio a nie wiem jak dodac nowe.

edyta 3 dobra już mam :)

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Pytanie takie odnośnie oferty PS+: w Store są dwie wersje Sly: Złodzieje w czasie na Vitę. Jedna do pobrania osobno, a druga pobiera się razem z wersją na PS3 (klikamy pobieranie na wersji PS3 i od razu zasysa się wersja na Vitę). Teraz pytanie: bo plik z wersją, która pobiera się razem z grą na PS3 zajmuje 3175MB, natomiast ta "samotna" wersja na Vitę zajmuje o około 200MB więcej... Coś tam dodali dodatkowo do niej? Czy o co chodzi? Dodam, że oba pliki, do obu wersji mają takie same nazwy i sądząc po podpisie zawierają te same wersje językowe (cztery). Którą więc pobierać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...