Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

205548-7.jpg

Wydawalo mi sie ze Subzero z mk3, byl nazywany human wlasnie. Nie sprzeczam sie, bo to bylo nascie lat temu i moge nie pamietac.

I generalnie moje pytanie, czy wiadomo cos o subzero bez maski ;P

 

Biorąc pod uwagę, że Sub-Zero to ten młody, jest szansa, że będzie bez maski w alternatywnym stroju.

 

http://www.g4tv.com/videos/51065/Mortal-Kombat-Hands-On-Preview/

 

A wyżej wywiad z Boonem i walki w tle, widać m.in. X-Raya Sonyi.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obaj na tych screenach to jedna i ta sama postać (młody Sub-Zero) i to właśnie on będzie też w tym nowym MK, dlatego jest szansa, że będzie bez maski (alternatywny strój) tak jak to było w MK3 i Deadly Alliance.

 

Natomiast Sub Zero z MK1 (starszy) to obecnie Noob Saibot i jego powrót również jest prawdopodobny, przynajmniej tak sugerował Boon w wywiadzie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To chyba jakaś alternatywna wersja wydarzeń. :thumbsup:

 

Właściwie dwóch Sub-Zero. Jeden starszy, drugi młodszy. Obydwoje niebiescy, kontrolujący siłę lodu. Urodzeni w Earthrealm. Młodszy Sub-Zero posiadał wyraźną bliznę na prawym oku, jednak w MK: Deception blizna ta została zlikwidowana. Starszy Sub-Zero pojawił się w pierwszej części smoczej serii po tym jak został zabity przez Scorpiona. Jego młodszy brat zastąpił go już do końca w każdej kolejnej części, a sam starszy brat powrócił w postaci widma z Netherrealm jako Noob Saibot.

 

Młodszy brat opisany został jako młody wojownik wstępujący w szeregi klanu Lin Kuei jako spokojny, żyjący w cieniu starszego brata. Z czasem dorastał i stawał się bardziej silnym, odpowiedzialnym wojownikiem stającym bardziej po ludzkiej stronie. Zmiany te, nie polegały tylko na zmianie siły Sub-Zero i stawania się bardziej mężczyzną, ale także zmieniły jego poglądy, które doprowadziły do opuszczenia klanu Lin Kuei i zerwania wszystkich obowiązujących tam zasad honoru dołączając do buntu przeciwko Shao Kahnowi, stawiając się po stronie Raidena i Liu Kanga. Pokonując Sektora zdobył przywództwo w Lin Kuei i jako wielki mistrz, stał się jeszcze bardziej potężniejszym wojownikiem niż kiedykolwiek wcześniej. Jest niezawodnym sprzymierzeńcem Earthrealm niosącym pomoc wtedy, gdy jest ona potrzebna zwłaszcza, gdy zawiadamia go o niej sam Raiden.

 

http://mortal-kombat.prv.pl/

Odnośnik do komentarza

Wychodzi MK 1 i 2 (film) na blu-rayu ;p z "dodatkiem" strojem dla Jade (tylko na Ps3). Marzenie ściętej głowy ale fajnie to by było jakby pierwszą część dorzucali do każdej kopii gry heh albo chociaż do EK (i tak obfitej swoją drogą).

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/02/07/mortal-kombat-blu-ray-goodness.aspx

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Okładka gry w wersji Amerykańskiej bardzo mi się podoba ;) nowy Gameplay z Noob'em również (jego akurat dawno nie było). W premierę łykam tytuł bo pomimo słabszych poprzednich części na rynku posucha w gatunku a nowy MK (bez debilnych postaci z DC) widać, że trzyma klimat pierwszych części, które masterowało się do upadłego.

Odnośnik do komentarza

Szykuje się świetna bijatyka i do tego MK na jakiego chyba wszyscy czekamy od czasów pamiętnej "Trilogy".

 

Heh bez kitu jak teraz patrzę na takiego Tekkena - zapowiedzianego TTT2 to śmiać mi się chcę z niego. Wszystkie te bijatyki wyglądają biednie i archaicznie, obecnie przy nowym MK.

Btw pomijając sentymenty to ja mam nadzieję, że ten Mortal "pobije Trilogy" ;].

 

najgorsze jest to że te wszystkie postacie są tak świetne, że nie wiadomo kim grać :P

 

Trafiłeś w setkę ;p nawet Noob którego nie cierpię po tym trailerze zapowiada się "kąśliwie" (motyw z rzyganiem ekstra). Hehe będzie jak za gówniarza, podjarka postaciami i chęć sprawdzenia wszystkich "na raz". Ale na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia kim zacznę ;p, btw masakra by była jakby dali demo przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...