Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi, bo nie moge zrozumiec - jaka mozna miec potem przyjemnosc z gry skoro ogladnelo sie wczesniej wszystkie fatale i x-raye na YT?

 

W MK gram od pierwszej czesci i jedna z podstawowych radosci plynacych z gry bylo zawsze wlasnoreczne wykonanie fatala i odkrywanie ich naocznie po raz pierwszy. A wykonanie po raz pierwszy fatala na automacie na osiedlu dawalo +10 do rispektu na dzielni i satysfakcje godna zaliczenia chetnej 18-stki. To byla nagroda za ciezka walke, uczenie sie kombinacji i dobre jej wprowadzenie. A takie ogladanie fatali kojarzy mi sie jedynie ze spoilerowaniem sobie samemu zakonczenia dobrego filmu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę u znajomka. Posprawdzałem prawie wszystkie postacie i zagrałem jednego arcade'a gdzie odpadłem przy 4 walce ;)

 

Fajnie się grało, chociaż nowy Mortal jednak do mnie nie trafił. Nie mogłem znaleźć dla siebie odpowiedniej postaci. Z tych co ograłem (odpuściłem prawie wszystkie laski) najfajniej prezentował się Reptile i Ermac. Wcześniej planowałem ogarnąć Nooba, ale wydaje się strasznie skomplikowany.

 

Nie podoba mi się duża rozbieżność w ilościach ciosów specjalnych. Większość ma tak po 5, czy 6, ale niektórzy chyba z 10, a inni 4. Wiadomo, że niektóre to wariacje jak np. w przypadku Nooba rzucenie czarnej dziury przed, na i za przeciwnika.

 

Poza tym kombosy czesze się miło, system jest przyjazny ale jednocześnie skomplikowany.

 

Ja się pewnie zaopatrzę, ale utwierdziłem się tylko w przekonaniu że jednak nie na premierę.

 

Aha i każdy ma miejsce na 3 fatale, ale na początku odblokowany jest tylko jeden. Nie wiem czy pozostałe to też fatale, czy liczą się w tym stage fatality, animality, friendship i inne takie bzdury.

 

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie na tym filmiku co wrzucił @LiSoQuan w 14 sekundzie widać "finishing movies" i 4 sloty razem. Ostatni to babality, pierwszy fatal a dwa środkowe to znaki zapytania :blink:

 

Jedno z wolnych miejsc to pewnie drugi fatal a trzecie? Stage fatal, klasyczny fatal, trzeci fatal albo coś jeszcze (animality ;p)!?

 

Przy okazji Kali na ppe napisał, że nie na każdej planszy można zrobić stage fatality.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.cenega.pl/news/limitowana-oferta-mortal-kombat-na-playstation-3-w-polskich-sklepach/7060

Zamowilem preorder w empiku i ciekawi mnie co maja na mysli w limitowanym nakladzie. Czy pierwszy rzut bedzie mial to dlc, czy jakos inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...