Skocz do zawartości

Transformers: War For Cybertron


Drantzell

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze miałem sentyment do Transformerów serii G1, ale po ostatnich filmach i japońskich wersjach Transformerów, na gry o tej tematyce patrzyłem z pobłażliwym okiem. Zwykle dotyczyły kiczowatej ekranizacji filmowej, lub były nudnymi japońskimi popierdółkami. Tym razem jest trochę inaczej. Gra ma się skupiać na multiplayerze i jest naprawdę ciekawie zrobiona.

 

Z rozgrywki to przypomina rozwałkę drużynową z Battlefront'a z podziałem na klasy. Są 4 do wyboru: Scout (Taki łazik jak Bumblebee, który jest zwinny, szybki i ma umiejętości assasina), Soldier (może się zmieniać w czołg i używać wielkiego działa, poza tym wytrzymały silny), Sientist (będzie chyba samolotem, i potrafi naprawiać inne roboty) i Leader (czyli taki Optimus Prime, który będzie rzucał jakimiś aurami które będą zwiększać statystyki drużyny). Będzie można stworzyć własnego robota, uzbroić go i zaaplikować mu kilka umiejętności z ciekawego i różnorodnego wachlarza, zależnie od preferowanego stylu gry. Gra się bardzo fajnie.

 

W grze jest nawet fabuła. Gra ma być prequelem do całej serii G1. Czyli jakaś wojna na Cybertronie, kiedy Optimus nie był jeszcze Optimusem Prime.

 

Podoba mi się też grafika, a konkretnie styl w którym jest utrzymana. Tak jakby ktoś bazował na tej pierwszej serii o Transformerach i ją tylko unowocześnił.

 

 

Demo multiplayer do ściągnięcia na LIVE! Więc można pograć już! (na początku nie chciałem ściągać, bo myślałem że to kolejne g...)

 

Dla fanów, albo ludzi z sentymentem na pewno gratka :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DM zwykła sieczka, gdyby tam nie było transformerów na licencji* nikt by nawet tego nie ściągnął bo i po co. Liczę na dobrą kampanię (oby dało się grać kimś więcej niż Prime'm i Megatronem), sensowne wykorzystanie transformacji i może jakieś ogromne mapy MP, na których dałoby się polatać bo na razie bieda.

 

*tzn w przypadku demka MP jakieś bezimienne mięso armatnie, tyle że z emblematami.

Odnośnik do komentarza

W demo nawet milo sie gra ale jak dla mnie jest zbyt ciemne i troszke chaotyczne. Gdyby nie kolorowe znaczniki to nie wiedziałbym do kogo walić. Ale sterowanie i zachowanie robota daje rade i nawet pomyślałem żeby poczekać na pełna wersje ale jak znam życie to po premierze nikt w to nie bedzie grał.

Odnośnik do komentarza

Mnie demko zaskoczyło pozytywnie, jak fan tej serii ciesze się z tego co zobaczyłem, grafika na poziomie i świetny feeling, gra się mega miodnie, kasa już odłożona, szykuje nam się pierwsza b.dobra gra o Transformersach ;)

Odnośnik do komentarza

A gdzie niema sieczki? Może w Halo gra jest trochę wolniejsza i nastawiona na precyzje, ale we wszystkich innych CODach jest taka sama rozwałka. W demie jest do dyspozycji dosyć mała mapa i niema wszystkich klas i trybów gry. W ten tryb Conquest gra się ciekawiej. Ale też taka prawda jest że zwykła sieczka kończy się tam, kiedy opanujesz możliwości swojego Transformera. A na zabicie przeciwnika jest sporo sposobów nawet teraz, kiedy jest odblokowanych z 20% umiejętności.

 

Mi przypadł do gustu ten Soldier i działo czołgu w który się przemienia. Jadę na przyśpieszeniu czołgiem, skok przez przepaść, zmiana w robota w locie, wskakuje w grupę 3 kolesi i włączam ten wirujący młot. Pozamiatane.

 

Albo strzelam się z kolesiem karabinkami. Po serii wystrzelanej w jego ciałko zmieniam szybko z robota na czołg i koleś dostaje z tego wielkiego działka prosto w twarz na dobitkę. Nawet przypomina trochę kombosy broniami w Halo.

 

Nie spodziewałem się takiej radochy z gry o Transformerach :)

 

ornit: Kampanie będzie można przechodzić w COOPie :) Więc będzie pewnie można wybrać sobie robota.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...