Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Z jakich szamponow i innych gadzetow (gabki, szczotki itp) korzystacie do mycia samochodow? Bo jezdze na myjnie bezdotykowa i nie jestem z niej zadowolony, a skoro mam gdzie myc 'recznie' to czemu by nie sprobowac.

 

Ja kupiłem ostatnio szampon z woskiem w realu zobaczymy jak się sprawdzi, choć jak masz kasę i fajny samochód z salonu to możesz zainwestować nakładanie wosku opcję w moim mieście są dwie za 500 zł i 1000 zł na tą drugą dają dłuższą gwarancję jakości. Chętny ;) ?

Odnośnik do komentarza

U mnie wizyta na myjni to 40-50min :D

 

Qvstra,zastanow sie czy nie lepiej bedzie zrobic polerke. Jesli auto ma pelno 'sloneczek', to nawet najlepsze kosmetyki nie zakryja tego i wciaz bedzie wygladal jak dupe cw.ela.Zrob zdjecie lakieru w kilku miejscach i wyslij mi na pw. Sporo nerwow w zyciu stracilem na detailing, wiec mysle,ze bede w stanie Ci jakos pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie mam samochodu z salonu, na pieniadzach tez nie spie, ale zwyczajnie lubie patrzec na czyste, blyszczace sie w sloncu dupowozy i dlatego pomyslalem ze fajnie byloby wozic sie takim. Do tego powaznie mysle nad wizyta w shine clinic i renowacja lakieru, bo samochody po kuracji u nich wygladaja jak nowe.

 

Mam to samo, na bank to zrobie zeby moje 156 lsniło jak psu jajca, ale za renowacje w wawie krzykneli mi 1500zł :/

jelsi macie namiary na tansze renowacje a autko bedzie sie świecić jak dupa nabalsamowanej JLo to dajcie namiar

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie mam samochodu z salonu, na pieniadzach tez nie spie, ale zwyczajnie lubie patrzec na czyste, blyszczace sie w sloncu dupowozy i dlatego pomyslalem ze fajnie byloby wozic sie takim. Do tego powaznie mysle nad wizyta w shine clinic i renowacja lakieru, bo samochody po kuracji u nich wygladaja jak nowe.

Mam to samo, na bank to zrobie zeby moje 156 lsniło jak psu jajca, ale za renowacje w wawie krzykneli mi 1500zł :/

 

jelsi macie namiary na tansze renowacje a autko bedzie sie świecić jak dupa nabalsamowanej JLo to dajcie namiar

1500? Normalna cena. Choc ja wolalbym za takie pieniadze kupic polerke i troche kosmetykow i samemu wszystko zrobic.
Odnośnik do komentarza

Ja mojego Golfinio myje w bardzo prosty sposob, niezawodna procedura od lat:

- polewam go z węża (woda zimna)

- do wiaderka nalewam wode (ciepla) i dodaje bezkonkurencyjny Ludwik (nie wierzcie w zle opinie), po czym przy uzyciu doskonalej gabki (tapicerskiej) dokladnie myje mojego monster car'a

- splukuje

- wycieram (pucuje!!) do sucha

 

Ludzie po takich zabiegach daja mi 20 tys. za niego. Ale nigdy w zyciu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie mam samochodu z salonu, na pieniadzach tez nie spie, ale zwyczajnie lubie patrzec na czyste, blyszczace sie w sloncu dupowozy i dlatego pomyslalem ze fajnie byloby wozic sie takim. Do tego powaznie mysle nad wizyta w shine clinic i renowacja lakieru, bo samochody po kuracji u nich wygladaja jak nowe.

Mam to samo, na bank to zrobie zeby moje 156 lsniło jak psu jajca, ale za renowacje w wawie krzykneli mi 1500zł :confused:

 

jelsi macie namiary na tansze renowacje a autko bedzie sie świecić jak dupa nabalsamowanej JLo to dajcie namiar

1500? Normalna cena. Choc ja wolalbym za takie pieniadze kupic polerke i troche kosmetykow i samemu wszystko zrobic.

 

 

No ty pewnie tak ale ja nie umiem a za rzeczy których nie umiem robic przewaznie sie nie zabieram ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie mam samochodu z salonu, na pieniadzach tez nie spie, ale zwyczajnie lubie patrzec na czyste, blyszczace sie w sloncu dupowozy i dlatego pomyslalem ze fajnie byloby wozic sie takim. Do tego powaznie mysle nad wizyta w shine clinic i renowacja lakieru, bo samochody po kuracji u nich wygladaja jak nowe.

Mam to samo, na bank to zrobie zeby moje 156 lsniło jak psu jajca, ale za renowacje w wawie krzykneli mi 1500zł :confused:

 

jelsi macie namiary na tansze renowacje a autko bedzie sie świecić jak dupa nabalsamowanej JLo to dajcie namiar

1500? Normalna cena. Choc ja wolalbym za takie pieniadze kupic polerke i troche kosmetykow i samemu wszystko zrobic.

No ty pewnie tak ale ja nie umiem a za rzeczy których nie umiem robic przewaznie sie nie zabieram ;)

Generalnie tu nie ma co zle zrobic, chodzi bardziej o checi.
Odnośnik do komentarza

Miękka poducha na wiertarkę, do polerki jakiś delikatny środek coś ala swirl X, na koniec dobry wosk z mokrym efektem, NXT jest drogi ale efekt daje piorunujący!

No chyba ze masz rysy fest głębokie wtedy trzeba mocnej polerki.

 

Ps. Wcześniej oczywiście etapy z przygotowaniem lakieru, otłuszczanie, glinka itd.

 

Wypalcowano tapatalkiem

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Ładne te Coupe, interesowałem sie takim, ale koniecznie potrzebowałem auta 4/5 drzwi. Gdyby nie to, pewnie bym się zdecydował na takie.

 

 

Tez sie interesowałem szczególnie cougarem i peugeotem coupe. Zdecydowałem sie na auto 5 drzwiowe i mimo ze jestem kawalerem uważam że to był jednak swietny wybór. I teraz tylko sie w tym utwierdziłem. No ale moze jak bede sobie kupował jakies drugie autko za rok to wtedy pomysle co myslicie o tym :D

 

0000814.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...