Skocz do zawartości

Rodzina Soprano


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno pomysł był taki, ale Chase powiedział jebać to i skreślił w ostatniej chwili i w sumie dobrze.

 

Spoiler

Miała być scena, że Chris na jakimś spotkaniu z Ruskimi spotyka Valery'ego, ale ten doznał częściowych obrażeń mózgu i nie mógł sobie przypomnieć incydentu z lasu. A rannego komandosa odnaleźli jacyś harcerze. 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał(a):

Ale mnie wymęczyły pierwsze 3 odcinki 6 sezonu, myślałem, że nic gorszego od wątku Chrisa scenarzysty się nie trafi.

Za to scena jak Adriana

  Pokaż ukrytą zawartość

 jedzie na spotkanie z kostuchą pięknie zagrana przez oboje

 

W szóstym sezonie to dopiero męczący będzie cuck AJ :nvmnd:

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2024 o 22:23, Jukka Sarasti napisał(a):

W szóstym sezonie to dopiero męczący będzie cuck AJ 

Ogólnie męczy mnie ten sezon, jakieś wątki z dupy, AJ i wychowywanie nieswojego gówniaka, emo dzieciak grubego, co się zesrał pod prysznicem, znowu kariera filmowa Chrisa itd

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
10 godzin temu, Faka napisał(a):

Poza Soprano i Gomorra to nie ma już fajnych gangsterskich seriali. Długo przyjdzie nam czekać na jakiś fajny nowy serial. 

 

Polecam chociażby Boardwalk Empire i jego dalszego kuzyna (podobne czasy, tylko inny kontynent) Peaky Blinders.

Można jeszcze sporo innych znaleźć.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

A ja na przekor polece troche juz zapomniany, swietny, jednosezonowy polski serial Odwroceni. Jeśli chodzi o rodzine produkcje to na pewno topka. Opowiada o latach swietnosci pruszkowskich i wolominskich. W roli glownej Wieckiewicz wiec cast rekomendacji nie potrzebuje. Z racji tego, ze to produkcja TVN to od niedawna jest na MAXie.

 

https://youtu.be/_0gEjGeyLfc?feature=shared

 

Odnośnik do komentarza

No Boardwalk Empire to w tematach gangsterskich must see, to jeszcze dobre lata produkcji HBO. Obsada (jak ktoś tęsknił za Omarem z Wire, to tutaj będzie usatysfakcjonowany, Richard Harrow też gigachad, Michael Shannon jako Van Alden jak zwykle kozak, no można by tak wymieniać i wymieniać), atmosfera, scenografia i oddanie realiów, dialogi, dużo ciężkich, dobijających momentów, ale też oczywiście elementy humoru. No i jest w miarę równy, nie kojarzę, żeby któryś sezon był słabszy.

Serial nie stał się moim klasykiem, lądującym w jakiejś totalnej topce, trochę też pewnie ze względu na to, że oglądałem go już parę lat po zakończeniu, w momencie, kiedy mało co było mnie w stanie jakoś mocno podjarać, ale do niektórych momentów nadal zdarza mi się wracać na YT i obiektywnie patrząc jest po prostu na wysokim poziomie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.08.2024 o 19:45, Masorz napisał(a):

 

Polecam chociażby Boardwalk Empire i jego dalszego kuzyna (podobne czasy, tylko inny kontynent) Peaky Blinders.

Można jeszcze sporo innych znaleźć.

Snowfall, bardzo dobry serial, powinien przypaść do gustu zwłaszcza użytkownikom tego forum, bo to mocne klimaty skopiowane prosto z GTA SA.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...