Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólne rozważania serialowe? Ano, ano, skoro taki mamy tu wątek na forum, to wbijam z postem w temacie... czegoś absurdalnie dziwnego

Spoiler

, czegoś co wynosi poziom techniczny animacji i wyobraźni techników pracujących nad nią w SpongeBob Kanciastoporty, także scenarzystów, do poziomu wypaczonej wyobraźni, jakby zbyt płodnej wizji nie wiadomo czego... i do czego prowadzącej. A to ,,NieWiadomoCo,kloaczneDziwactwo"... poniżej

 

Sezon 8, odcinek 20a: ,,Miny": w zrzucie z kadrów odcinka mamy do czynienia z tym o czym przed chwilą wspomniałem; to jest tak samo komiczne, wypruwające ostatnie zdrowe i normalne neurony w naszym mózgu, jak i cholernie chore. Coś niesamowitego, kształtów tych abominacji i antytezy piękna nie jestem w stanie opisać. Tak samo się uśmiałem, jak i przeraziłem. ,,Ja prdl". :Coolface: :dafuq:

 

dsdsdsadasa.thumb.jpg.41cc50f1d6c54fc9640fb4668f6c2054.jpg

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

właśnie skończyłem Justified

 

Panie Boże, gdzie się to ukrywało przede mną przez te wszystkie lata

 

cudowny serial, strasznie tęsknię - 5 dni pękło 7 sezonów (6 starych i 1 nowy)

 

10/10, na równi z the Shield i OZ

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Primal", jeden z tych seriali animowanych Genndy Tartakovsky'ego, do którego obejrzenia, cóż, jakoś jeszcze nie podchodzę, po prostu się wstrzymuję. Rzecz jasna najlepszymi dziełami tegoż to magika animacji, bez którego tytułów stacją Cartoon Network, a także nasze dzieciństwo nie byłyby tym samym, co było i tak ciepło i z duchem potężnej nostalgii wspomina się do dziś. Za jego najlepsze dzieła uważam "Laboratorium Dextera" na równi na pierwszym miejscu z "Samurai Jack". "Primal" z tych wszystkich prac Genndy'ego jest najmniej wizualnie stylistycznie i technicznie klasyczny i typowo tartakovsky-cartoonnetworkowski. Ale, moja opinia opinią, recenzje ,,Primala", liczne na jego temat dyskusje w sieci wskazują na to, iż jest to jedna z tych ,,the best of all time" produkcji tak wybitnego ,,kreskówkowego twórcy" jak Pan Genndy. I co, warto poświęcać się na oglądanie "Primal" - serial dostępny bodaj jest w całości na MAX?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...