Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie, że przechodzę sobie na PSPku Castlevanię Symphony of the Night i taki Lords Of Shadow nie dorasta jej do pięt.

 

 

a w czym ta stara, wyprana juz formula jest niby lepsza?

 

 

jaram sie dragon age , niezłe wybory stawia przed graczem jak np ten

 

 

jak np w zamku oblezonym przez nieumarłych gdzie decydujemy czy zabijamy dzieciaka opetanego przez demona czy tez wysłu(pipi)emy prosby jego matki i pozwalamy jej złozyc sie w ofierze , która pozwoli ukatrupic demona bez szkody dziecka.

 

 

 

ha, dobre

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie, że za tydzień premiera LBP2 a nie mogę kupić edycji kolekcjonerskiej/limitowanej. Bo ktoś w Sony najwyraźniej zapomniał ogłosić taką dla Europy/Polski... no pochlastać się idzie tym bardziej patrząc na EK w UsA.

 

Ręce opadają...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

CIESZY, OJ CIESZY:

 

Pozbywam się PS3, trofeów, HD grafiki i innych pierdół :D

 

Wywaliłem z pokoju Sharp'a 32' i wstawiłem płaskiego Philips'a z wielką dupą. PS3 wsadziłem do pudła, a PS2 oraz NES'a pod TV.

 

Wracam do czasów, w których serie FF, SH, PES czy THPS były gwarancją świetnej zabawy :thumbsup:

 

Przy okazji naszła mnie ochota na stworzenie kolekcji hiciorów na PS2 (Silent Hill Collection, yummy). Na razie wydałem 100PLN na 6 zacnych tytułów, niebywałe jak te gry potaniały - idealny moment na tego typu inicjatywę :yes:

Odnośnik do komentarza

Większość hitów z poprzedniej generacji spokojnie bije na głowę obecne produkcje, jedynie czysto technicznie odstają od obecnych ale to oczywista sprawa. Osobiście nadal gram na PS2 i w stare gry na PC. Dają mi one nieraz więcej frajdy i satysfakcji niż nowe tytuły na 3-5godzin.

Sam nawet mam nadzieję, że w tym roku kupię Wii, NES'a i może 3DS'a by móc ograć co ciekawsze tytuły. niekoniecznie z uber graficzynymi wodotryskami ale za to z pokładami radości wynikającej z samej rozgrywki.

Taki Goal3 to jest dopiero piłka nożna, nawet dzisiaj po tylu latach jest genialna. Grafika super deformed, super strzały, świetna retro muzyczka i ogólny świetny feeling grania sprawiają, że dla mnie to najlepsza piłka nożna. Mimo, że jest to football z przymrużeniem oka.

Mnie cieszy, że w Europie wydadzą kolekcjonerską edycję Persony 3 Portable. Sam ciągle nie miałem funduszy by kupić wersję z USA. A tu taka niespodzianka, może w końcu się zmobilizuję i kupie wkrótce po premierze. Oby tylko dali jakiś OST bądź Artbook.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie: nowy trailer L.A. Noire w poniedziałek, środowe demo Bullestorm i przyspieszona premiera DS2.

A w(pipi)ia mnie, że jeszcze nie ma u mnie nowego PSX-a ;/.

 

 

 

ale za to masz dostep do morza hehehe

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Strasznie złości mnie to, że jakiś imbecyl wpadł na pomysł żeby Mass Effect 2 dac na PSS. Czym ta gra sobie na to zasłużyła? Może i bym kupił, ale teraz to nie ma sensu, bo ciężko będzie ją wymienic za 2-3 miesiące na coś wartościowego. A z PSS nie ściągne, bo kufa mam 40-gigówkę :diablo:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...