Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Batman był największym zaskoczeniem 2k9 a gdyby nie U2 to GoTY 2k9. Jak dla mnie tak zwana "gra kompletna" z "wyczerpującym" singlem.


 

Cieszy 4 a w zasadzie 5 dni wolnego i NADMIAR świetnych gier do ogrania/splatynowania.

No i nadchodząca beta U3 może jakoś specjalnie się nie jaram ale swego czasu beta U2 mnie wciągnęła.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wkurzają mnie kozacko zapowiadające się produkcje, na które napalam się przez długi długi czas, a które ostatecznie nie spełniają oczekiwań (vide Alice: MR). Cieszy za to, że w dobie szczytu popularności bezmózgich, pozbawionych ikry FPS'ów ktoś jeszcze potrafi błysnąć kreatywnością i zrobić grę z niecodziennym, zachwycającym gameplayem (Portal 2, L.A.Noire).

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wkur.wia, że jak już się wzięli za lokalizowanie gier, to wrzucają ten dubbing wszędzie, co samo w sobie nie byłoby problemem, gdyby nie brak możliwości wyłączenia go w niektórych (obecnie raczej większości) gier. To po to chyba m.in. mamy nośniki pojemniejsze, żeby kur.wa wsadzić więcej niż jedną ścieżkę dźwiękową. Dla mnie taki produkt jest w pewnym sensie wybrakowany.

 

Druga sprawa, to fakt, że najmocnniejsza current genowa konsola dostaje raz po raz konwersje, które wyglądają "ciutkę gorzej" niż na konkurencji. Ja pie.rdolę.

Odnośnik do komentarza

No (pipi)a jasna, zaraz się nam zrobi druga Białoruś połączona z Niemcami..

 

http://www.gamezilla.pl/content/fifa-12-polska-wersja-biedniejsza-czemu

 

W skrócie: w związku z podpisaną przez prezydenta ustawą, internetowi bukmacherzy nie mogą w Polsce się reklamować, nawet jeśli są w naszym kraju zarejestrowani. Oznacza to, że nie zobaczymy ich reklam w telewizji, na stadionach, na koszulkach polskich zespołów (oraz, teoretycznie, zagranicznych – jeżeli wyjdziecie w koszulce Realu może to zostać uznane za reklamę), a także w... FIFIE 12!

 

 

A miała to być moja pierwsza FIFA od X lat. No ale nie będzie. Chyba że da się to jakoś obejść.

Odnośnik do komentarza

Tak, z tego powodu. Bo kolejnym razem, w jakiejś innej grze nie będzie krwi [której nawet nie widać w rozgrywce] , albo zamiast "(pipi)A" pamperek w BF3 powie "kurcze blade" [czego oczywiście podczas rozgrywki słychać nie będzie].

 

Aaaa, tak BTW, na PC znaczki na koszulkach widać. Nie gram w 800x600 ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...