Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

napawa mnie Mirrors Edge! tzn jak narazie mam za sobą prolog i 1 chapter ale póki co mi się podoba

 

....a z tym jest taka rozkmina, ze demo kompletnie mi nie podeszło bo....nie miało szans na to. Dlaczego?

 

odpaliłem je daaawno temu na nieziemskim kacu. Ta skacząca perspektywa zabiła mnie po minucie, skonczyło sie nad kiblem :-)

 

tytuł jest tym samym dla mnie niespodzianką a niespodzianki smakują podwójnie słodko

Odnośnik do komentarza

Odpalam sobie Hot Pursuit, bo właśnie przyszedł. Wbijam w ustawienia i co widzę... aż (pipi)a dwie opcje. Tekstury HD i Anizo. No za(pipi)iście. Tylko że nie gram na kĄsoli z 15MB pamięci i procem 300MHz żeby się srać w tekstury HD które obok HD nawet nie stały. Odpalam grę. Aliasing pizga po oczach jak na PS3. Myślałem że (pipi)nę. Odpaliłem wymuszanie w sterach i jakoś to wygląda[choć otoczenie cały czas wali pikselami po oczach], ale jak w tą stronę ma zamiar iść EA/Criterion , to ja podziękuję. Co za (pipi), gra wygląda jakby była robiona 4lata temu ;/ Się zbulwersowałem :( Oddawajcie moje 5funtów :(

Najsmutniejsze że nawet w pliku konfiguracyjnym gry jest 5 opcji na krzyż ;/

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak, to najgorsza misja w grze. Trzeba uważać, bo łatwo rozwalić furę. Ale jest cheat ze zjeżdżaniem na inną boczną alejkę i wciskaniem przy końcu tego skrótu num 0. Wtedy przenosi samochód pod samą metę. xD Z taką przewagą nie dało się tego wyścigu przegrać.

 

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Plan jest taki zeby kupic PS3 ale X360 chce odratowac :turned:

 

szkoda czasu i kasy na naprawę trupa (100-200zl) bo to i tak nic pewnego, sprzedaj Xa zostaw dysk, sprzedaj psp dołóż 300zł i masz

 

http://allegro.pl/xbox-360-slim-4-gb-pad-nowa-sklep-menago-szczecin-i1697385856.html

 

http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-pad-hdmi-nowy-sklep-mercury-i1694529235.html

 

lub też używanego jaspera za 400zł

Odnośnik do komentarza

Napawa mnie myśl, że za niedługi czas po raz drugi (dopiero) przejdę sobie HL2 wraz z epizodami. I znowu odświeży mi się to, dlaczego tak uwielbiam Valve. Szkoda tylko, że jeszcze BMS nie wyszedł, bo bym zaczął sobie od zremasterowanej jedynki.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Plan jest taki zeby kupic PS3 ale X360 chce odratowac :turned:

 

szkoda czasu i kasy na naprawę trupa (100-200zl) bo to i tak nic pewnego, sprzedaj Xa zostaw dysk, sprzedaj psp dołóż 300zł i masz

 

http://allegro.pl/xbox-360-slim-4-gb-pad-nowa-sklep-menago-szczecin-i1697385856.html

 

http://allegro.pl/xbox-360-slim-4gb-pad-hdmi-nowy-sklep-mercury-i1694529235.html

 

lub też używanego jaspera za 400zł

Dzieki za rade ale po stracie 2 konsol i planowanym kupnie kolejnego jednak kazdy grosz sie liczy.

Wole teraz wydac ta stowke z haczykiem na naprawe (+6 miechow gwary za usluge).

Uzywanego Xboxa nie kupie bo rownie dobrze moge trafic na egzemplarz "poRRODowy" z x-clampem czy innego rodzaju wynalazkami. :turned:

Odnośnik do komentarza

Wygrałem pas Duke Nukem Forever :turned: , śmietnik jak nic ale lubię-zbieram fanty z gier to mnie to cieszy heh.

 

BioShock: Infinite - zakochałem się, zwariowałem totalnie na punkcie tego tytułu. Teoretycznie to powód do radości ale jak sobie pomyślę o dacie premiery 2012 (i nie wiadomo kiedy dokładnie) to załamuje się ;/ Wywaliłbym 3/4 hitów z tej jesieni na rzecz jednego Inifinite...

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wygrałem pas Duke Nukem Forever :turned: , śmietnik jak nic ale lubię-zbieram fanty z gier to mnie to cieszy heh.

 

BioShock: Infinite - zakochałem się, zwariowałem totalnie na punkcie tego tytułu. Teoretycznie to powód do radości ale jak sobie pomyślę o dacie premiery 2012 (i nie wiadomo kiedy dokładnie) to załamuje się ;/ Wywaliłbym 3/4 hitów z tej jesieni na rzecz jednego Inifinite...

 

Tak samo wymieniłbym chyba każdy tegoroczny potencjalny hit na Infinite'a (a już na pewno modern warfare i battlefielda), no może poza Batmanem. ;) W PE data była podana jako 2 kwartał 2012r (kwiecień-czerwiec), czyli w najgorszym wypadku jeszcze prawie rok czekania. :/

 

Cieszy mnie ukończona właśnie Mafia 1. Nadal ta gra jest rewelacyjna (misje, historia, muzyka, postaci), oprawa też nie straszy na maksymalnych detalach. ;] Niech Czesi szybciej robią trójeczkę, bo nie chcę znowu czekać 8 lat.

Odnośnik do komentarza

Zabiłeś mnie :confused: faktycznie w PSX-ie piszą 2 kwartał a całkiem możliwe, że jak większość hitów. Walną premierę na jesień, ja pierdziele to wtedy ponad rok czekania, this is madness... Btw to już w ogóle nie mam pytań, jak ta gra na rok przed domniemaną premierą się prezentuje. Baa już rok temu przy pierwszym gameplayu niszczyła (btw polecam obejrzeć sobie ten zeszłoroczny gameplay teraz i porównać z tym).

 

PS. Zgadzam się w 100% z Mafią gra do dzisiaj kopie dupsko. I to na kompie... ;]

 

Żeby nie było offtopu; denerwuje mnie, że avatar nie wyświetla mi się w sygnaturze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...