Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie oficjalna data premiery/zapowiedź MP3 (pre order złożony ;p). Btw do niedawna słabo zapowiadający się 2012 zaczyna się rozkręcać jak 2011 albo i lepiej. MP3, TLG, BIO: I, TR, ME3 a to pewnie nie koniec.

 

Cieszy mnie również obfita jak poranny mocz aktualizacja PSStore (US i PL) włącznie z PSS+.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że mam masę gier do obadania na koniec roku (ostatnie zaległości jak Deus Ex, Driver, Dead Island, Dungeon Siege) oraz kilka kolejnych szpili na horyzoncie jak Battlefield 3, CoD MW3, NFS i WRC 2, które zapowiada się na konkretną rajdówkę, co również cieszy mnie. IMHO rok 2011 jest najlepszym pod względem softu (delikatnie tylko, ale i tak lepszy od 2010).

 

 

Martwi mnie perspektywiczny brak racerów na 2012 rok. Niby Codemasters teraz szaleje i może wypuszczą kolejnego GRID'a czy coś w tym stylu, ale na tym się kończy. Dobrze, że jest jeszcze EA - zaczynam doceniać ich wsparcie w tej kategorii i podoba mi się wydawanie 2 NFS'ów na rok, byleby były dobre/lepsze jak dotychczas i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie brak czasu na granie.

Ja zaś mam na odwrót i to też mnie wkurza: mam czas na granie, ale nie mam w co (czekam na premierę Team Ico Collection i może jakoś From Dust mnie poratuje), a w przyszłym miesiącu jak już zaczną wychodzić HITY (m.in. Batman, Journey), to ja zaś nie będę miał czasu.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie Wii, które stoi w pokoju od kilku dni, a wkurza mnie brak gier na nie, lub ich wysokie ceny. W najlepszym sklepie konsolowym w mieście mają - uwaga uwaga - 5 sztuk gier na Wii.

Z innych tematów - cieszy mnie sporo dobrych gier do ogrania na X360, wkurza mnie jakiś leń w stosunku do tej konsoli - jak wpadnie jakiś znajomy, to odpalam i gramy, a jak siedzę sam, to jakoś nie potrafię przysiąść przy tym dłużej, niż na pół godzinki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie Wii, które stoi w pokoju od kilku dni, a wkurza mnie brak gier na nie, lub ich wysokie ceny. W najlepszym sklepie konsolowym w mieście mają - uwaga uwaga - 5 sztuk gier na Wii.

Z innych tematów - cieszy mnie sporo dobrych gier do ogrania na X360, wkurza mnie jakiś leń w stosunku do tej konsoli - jak wpadnie jakiś znajomy, to odpalam i gramy, a jak siedzę sam, to jakoś nie potrafię przysiąść przy tym dłużej, niż na pół godzinki.

 

Gdzie się zaopatrujesz ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...