Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie jutrzejszy i niedzielny "Festyn w Holandii" a dokładniej to obecność Rockstar. GTAV nie zapowiedzą, Agenta pewnie nie ujawnią ale zadowolę się chociaż fotkami i artami z MP3 które podobno mają być.

 

 

DLC do Deusa, dlc do Infamous 2, Batman: AC i jak się uda U3 (jak sklepy dadzą radę) czyli w skrócie październik. Na samą myśl o tym wszystkim jaram się jak kiełbaska na grillu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

cieszy : fifa 12_ BF 3, podoba mi sie , grafika mi nie przeszkadza

 

wkurza:cenega nie zlokalizuje kinowo skyrima na konsole choc na pc będzie. wypierd.alajcie już z polskiego rynku no:/

 

a ich tłumaczenia są zawsze na poziomie macka z klanu, cóż za żałosna firma (żal), cały świat daje rade a im sie nigdy nie da...nie wiem, mam tak ze jak jest jakaś gra wydawana przez cenegę to z zasady kupuję ją na sieci takie czuję obrzydzenie dla ich frajerskich praktyk

 

 

jak mawial klasyk: na pochybel sk-synom

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie tactical defending w FIFIE 12 :) i to ze jest wymuszony w rankingowych online ;)

 

no po ograniu Fifki stwierdzam, ze gdyby dali mozliwosc gry na starym systemiw w rankingach to gra byłaby zupełnie ale to zupełnie bez sensu- OLBRZYMI to handicap

 

 

złosci: odstawiłem ME 2 na rzecz fifki, boje sie że stracę "wciągniecie"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

zznów Cenega i znów "kupa". Znow mają Ragea z napisami na PC , znów nie na konsole I znów pokazujemy im- niczym Szkoci - gołe du.py i kupujemy nie od nich .

 

Heh znam ang ale i tal mnie to wkur.wia- bo wielu znajomych nie pogra (pomijajac Ragea ale Skyrim to inna bajka). Koles z 'wymienialni ' gier mówiłmi, ze u niego to jesli gra jest po polsku to ma na nią 3 razy wiekszy popyt

 

a juz erpegi to masakra- Fallou 3 non stop mu chodził a nev Vegas leżał i leży

 

Cenego Cenego wyp.ier.dal.aj

 

z nim normalnie nie bedzie

Odnośnik do komentarza

a mi sie ten trend nie podoba bo czuję ze konsumenci są nabijani w butelkę- sprzedawac drugi raz to samo? Choc mam chrapkę na Max Paynea w HD;-)

 

łudze sie, ze przy okazji trójki wrzucą rimejki

 

 

 

aha i jeszcze Ubisoft- liczyłem ze AC Revelations bedzie domknieciem serii a tu nie- kocham tę serie ale zaczyna sie rozmiana na drobne

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...