Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie ten trend nie podoba bo czuję ze konsumenci są nabijani w butelkę- sprzedawac drugi raz to samo? Choc mam chrapkę na Max Paynea w HD;-)

 

niby jak są nabijani? To nie tak, że ktoś nas zmusza do kupna albo okłamuje nt. zawartości. Jesteśmy świadomi, że to ta sama gra co kiedyś, jeno w lepszej rozdziałce i to wiedząc idziemy do sklepu. To nie jest nabijanie w butelkę :)

Odnośnik do komentarza

w sumie nawet nie wiem czy tak będzie w istocie, na PS3 Site jest takie zdjecie i taki komentarz, moze to tylko tak dobrane zdjątko pod artykuł

 

 

ale z drugiej strny bez przesady, to nie jest spojler Z MOJEJ STRONY, skoro zostało to poruszone przez media to już nie jest tematem tabu. Tak jak z masakrą na lotnisku w MW2- od kiedy zaczeli o tym pisac nikt nie traktował tego jako spojler.

 

 

Mnie wkurza, ze takie developerzy za dużo ujawniają, ale skoro decydują sie na takie rzeczy , skoro w tryby machiny popkultury trafiają takie akcje to nie mozna miec pretensji do ludzi ze publicznie komentują te sprawy, raczej do dev za zbytni ekschibicjonizm promocyjny

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

w sumie nawet nie wiem czy tak będzie w istocie, na PS3 Site jest takie zdjecie i taki komentarz, moze to tylko tak dobrane zdjątko pod artykuł

 

 

ale z drugiej strny bez przesady, to nie jest spojler Z MOJEJ STRONY, skoro zostało to poruszone przez media to już nie jest tematem tabu. Tak jak z masakrą na lotnisku w MW2- od kiedy zaczeli o tym pisac nikt nie traktował tego jako spojler.

 

co nie zmienia faktu, że gdyby nie ty to bym się nie dowiedział ;)

 

ale i tak mnie to nie obchodzi bo nie będę grał w MW3

 

 

Cieszy mnie Machinarium, chyba zainteresuję się point clickami (to pierwsza moja gra z tego gatunku)

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie wieleee rzeczy ;]

 

Po pierwsze jaram się okrutnie z faktu, że Rockstar w końcu zakłada/otwiera swój sklep w Europie. W końcu koszty transportu będą ludzkie i w końcu nachapię się tych wszystkich "smakołyków" na które się śliniłem przez długiii czas ;]

 

Po drugie rocznica GTAIII co prawda na razie zapowiedzieli tylko "wersję" na komórki. Ale wyraźnie dają znać, piszą, że to nie koniec zapowiedzi i nowości. Pewnie nie GTAV ale może w końcu Kolekcja HD albo chociaż sam rimejk Trójki. Wstępnie i umiarkowanie ale już jaram się ;p

 

No i w końcu po trzecie; blisko 2 lata temu dostałem-grałem w jedne z najlepszych gier tej generacji. Mowa o U2 i Gacku a za niecały tydzień i 2 tygodnie dostanę kontynuacje tych "niszczycieli" ;] Jaram się ba płonę z radości ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie, że muve już wysłał mi Batman'a, więc może jutro już zacznę przygodę z Gackiem :D . A co jeszcze lepsze, zapłaciłem tylko 99,99zł (oczywiście na PS3 i już z wliczonym kurierem i do tego oczywiście steelbook i dlc) :) . I jak tu nie lubić Cenegi/Kompanii Graczy/Muve.pl.

 

A do tego cieszy mnie zbliżająca się premiera U3 oraz to, że posiadam kod zniżkowy -30zł na empik.com, więc kupi się Drake'a taniej, muhaha ;) ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...