Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie Skyrim, nie lubie tzw. epic fantasy ale mialem ochote na gre z otwartym swiatem i pomyslalem ze sprobuje. Klimat mi bardzo odpowiada i nie rozumiem ludzi ktorzy graja inaczej niz nordem nastawionym na walke wrecz. Jak na razie po 35h gry mam chyba tylko jeden zarzut, nie ma chyba ani jednego naprawde duzego miasta. aha, no i wkurza czasem to, ze latwiej jest pokonac smoka niz jakiegos tam "herszta" trzyosobowej grupy bandytow.

 

 

po pierwsze, sorry mejt za minusa, skroll mi nawalil i chcialem kliknac odpowiedz klikajac w scrolla i otworzyc to okno w nowej karcie, natomiast przesunelo mi w gore i kuresko trafila w minusa hehe:D

 

co do gry nordem- napie.rdalanka mieczem jest nudna na maxa, serio, 30 godzin to jeszcze malo jak na ta gra, przy 70 bedziesz tak znudzony szarzowaniem ze w(pipi)isz sie na to ile perkow wladowales w 2hand i zapewne w heavy armor.

 

ja gralem dark elfem na 2h/ha i po 80 godzinach mialem kazdego matola na 2 strzaly, gra stala sie super pasjonujaca. na szczescie dostalem glitcha i musialem grac od nowa. teraz gram uwaga: orc'iem kitraczem-lukaczem : D wiem ze zaje.biscie dobieram rase do jej charakterystyki ale chcialem postrzelac z luku i sie pochowac przed wazonami i powiem wam ze to o wiele fajniejsza sprawa, prawie taki orkowy deus gear solid hehe poki co mam strzaly z dmg 12 i na hidden mam typa na 3-4 strzaly no ale przynajmniej zabawa z tymi pajacami jest, a jak mi sie nie chce kitrac to odpalam berserka i biegne na typa z mieczem i tarcza i spuszczam srogie krwawe manto :) mysle nad przejsciem gry trzeci raz ale tylko jako mag i ladowaniem w conjuration style i jakies znikanie :) mysle ze to moze byc zabawne hie hie :)

Odnośnik do komentarza

Za drugim podejsciem zagram inaczej, za pierwszym razem robie tak jak "powinno byc", naleze do tej niewielkiej grupy ludzi ktorzy np. w RDR nie graja pistoletami bo nie pasuja do klimatu.

Ja też robię pewne rzeczy żeby pasowały, ale z tym nordem to przesada.

Odnośnik do komentarza

w(pipi)ia mnie polski xbox live, do tego nawet filmików pobranych z tego wybrakowanego lajwa nie mogę odpalić, co za (pipi)...

 

Lol, niezła lipa to musi być.

 

Mnie wku.rwia, choć może bardziej smuci, że już nie wyjdzie żaden Fallout na tą generację raczej :( Ja bym chciał więcej i więcej tego klimatu, tego poczucia pustki, wyniszczenia świata wokół.

Tym bardziej cieszy mnie, że za rok wyjdzie jeszcze Metro: Last Night, i zapowiada się iście fallout'owo (wygląda na to, że będziemy stalkerem, czyli wyjdziemy na zewnątrz), byle nie przesadzili z tymi dziwactwami paranormalnymi co są w książce i żeby za dużo jednak korytarzy nie było ;p Ah i pośrednio Borderlands 2, chociaż nie do końca mi się ta seria podoba.

Odnośnik do komentarza

kONSOLA PS3. Jaka to jest ku.rwa techniczna spier.dolina. Nie ma sesji zeby ten ledwo 2 letni sprzet sie ku.rwa nie zawiesil. Totalna next-genowa porazka Sony bo co to nie mialo miec, fh.uj rozdzielczosc, cuda na kiju. A skonczylo sie permanentnym grzaniem, YROD, programistycznymi Himalajami i zwiechami. Umrzyjcie Sony.

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze tylko moje PS3 tak czesto sie wiesza i mocno sie grzeje. Ostatnio zaliczylo zwieche podczas przegladania PSS. Na szczescie ostatnio PS3 sluzy mi tylko do ogrywania exow i gier z PS+.

 

 

Cieszy mnie sezon ogorkowy. Wreszcie znajde czas na ogranie tytulow, ktore leza na mojej polce od niepamietnych czasow. No i powrot do Skyrim - swietna gra.

Odnośnik do komentarza

kONSOLA PS3. Jaka to jest ku.rwa techniczna spier.dolina. Nie ma sesji zeby ten ledwo 2 letni sprzet sie ku.rwa nie zawiesil. Totalna next-genowa porazka Sony bo co to nie mialo miec, fh.uj rozdzielczosc, cuda na kiju. A skonczylo sie permanentnym grzaniem, YROD, programistycznymi Himalajami i zwiechami. Umrzyjcie Sony.

no zobacz, a moja 3 letnia konsola przez cale swoje zycie moze dostala tylu zawiech ile ty jednego dnia. 0 zoltego swiatla. wszystko chodzi jak nalezy. karma albo peszek.

 

w sumie moge powiedziec ze cieszy mnie fakt posiadania bezawaryjnej konsoli :sorcerer: (czego nie da sie powiedziec o x'ie, ktory dostal chyba 4 rrod'ow...).

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

kONSOLA PS3. Jaka to jest ku.rwa techniczna spier.dolina. Nie ma sesji zeby ten ledwo 2 letni sprzet sie ku.rwa nie zawiesil. Totalna next-genowa porazka Sony bo co to nie mialo miec, fh.uj rozdzielczosc, cuda na kiju. A skonczylo sie permanentnym grzaniem, YROD, programistycznymi Himalajami i zwiechami. Umrzyjcie Sony.

no zobacz, a moja 3 letnia konsola przez cale swoje zycie moze dostala tylu zawiech ile ty jednego dnia. 0 zoltego swiatla. wszystko chodzi jak nalezy. karma albo peszek.

 

w sumie moge powiedziec ze cieszy mnie fakt posiadania bezawaryjnej konsoli :sorcerer: (czego nie da sie powiedziec o x'ie, ktory dostal chyba 4 rrod'ow...).

 

Czarną elitkę mam chyba ze dwa lata z hakiem (na początku współużytkowana) - zero zwiech i problemów ;)

Odnośnik do komentarza

No starsze modele klocków awaryjne mocno, ale ja tez już 2 lata elite mam i narazie miałem 2 zwiechy i zero problemów więc nie wiem jak to jest z awaryjnością. Moi znajomi, którzy mieli klocki z 2006 też się bali, że padnie a jakoś smigało po 2-3 lata bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Wkur,wia mnie, że gierka X na allegro jest za 50 zł, kiedy ta sama gierka na Steamie jest za 30 ojro (jeszcze nie w ojczystym języku). (pipi), cyfrowa dystrybucja, niższe koszty, ale marże kilkukrotnie wyższe. Teraz czekaj, aż Ci przyślą tą grę z drugiego końca polski. A "sklepy" internetowe nawet nie mają pl wersji :(.

 

EDIT: No proszę, na muve.pl też sprzedają gry w wersji elektronicznej O_o. Chyba znalazłem czego szukałem ^_^.

 

EDIT: Mój klocek już 4 lata niedługo będzie miał i żyje. Ostatnio coś długo płyty czyta na starcie czasami, no ale!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nowy nabytek do kolekcji w postaci soundtracku San Andreas mnie cieszy.

Nie dość, że za grosze to jest w bdb staniem <3

 

A w(pipi)ia mnie multi w Maxie, jest zwalone od strony technicznej kompletnie. Żałuję tylko, że kupiłem i straciłem siano na Rockstar Passa ;/

A idź pan w ch.uj........... z tymi multiplayerami.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A idź pan w ch.uj........... z tymi multiplayerami.

 

 

egzakli. jedyne multiplayery które są awesome to Mario Party, CTR i Halo (no i kilka honorowych wspomnień o MoH: Wojna w Europie czy Soul Calibur :3)

 

Onlajnowym multiplayerom wynocha ku.rwa

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...