Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny screen, też mnie kilka razy wydrukowali :blum1: Ściera król!

 

Najlepsze jest to, że większość forumowiczów te 10-15 lat temu musiała mieć po kilka latek. No bo teraz okazuje się że tu większość to studenty. Chyba że forumowicze ściemniają i się odmładzają jak panienki :mocking:

Odnośnik do komentarza

Fajne to było że co miesiąc Sojer rzucał temat i forumowicze się produkowali. Teraz to na PPE takie akcje. Najbardziej jestem zadowolony z mojego małego tekstu o MGS3 Subsistence - czy ta edycja zasługuje na 10/10. Z Twoich tekstów bardzo mi się podobało wspomnienie pierwszego razu z 201. Świetnie napisałeś czym urzekało pismo. Jak przeglądam stare numery to też co chwilę wpadam na Ciebie, Mendrka, Yapa, Wujaszka JJ, Insa, Ogqozo i innych. Sporo osób odpadło po drodze, ciekawi mnie zwłaszcza Szopen.

Odnośnik do komentarza

Miałam zainstalowanego pierwszego Wiedźmina Enhanced Edition, z płytki kupionej dobre kilka lat temu. Nigdy nie było z grą problemów. Przy okazji ostatniej wyprzedaży skusiłam się, by kupić też wersję na Steama, ot tak, bo lubię serię i CDP. Teraz chciałam sobie pograć i pomyślałam, że wywalę zainstalowanego Wiedźmina i ściągnę steamowego, coby mieć wszystkie gierki w jednym miejscu i żeby licznik godzin się ładnie nabijał.

 

 

 

Wersja steamowa nie działa :dafuq:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przegapiłem całą generacje Playstation 2, a dziś siedzę na olx albo na allegro albo w lokalnym sklepiku z grami i kupuje same świetne gry po 20 zł sztuka. 

 

 

Przegapiłem bo po podstawówce nowa szkoła średnia, nowi kumple nowe zainteresowania i brak kasy na zakup drogiej wówczas konsoli i tak odkładałem ten zakup i odkładałem aż przegapiłem. A wczoraj przesiedziałem pół nocy grając w Syphon Filter Omega Strain. Ale miazga !!! 

Odnośnik do komentarza

Złości mnie cała ta nowa generacja i zalew remasterów. Dobrych gier jak na lekarstwo i bardziej cieszą mnie indyki od tytułów AAA - takie Ori czy Transistor są rewelacyjne przy tym zalewie chłamu z wielkim budżetem. Rozglądam się po scenie indie i podziwiam rozwiązania gameplayowe niektórych produkcji. Nie muszą mieć za(pipi)istej grafiki, ale wciągają jak bagno.

 

Cieszy mnie, że Ori na nowo przywróciło mi wiarę w gierki, w coś tak miodnego dawno już nie grałem. 

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie że mimo kolejnych przehajpowanych gówień w stylu Order 1886, cały czas istnieją legiony dron które dalej jizzują w portki na każdą wzmianke na temat Bloodborne i reszty tego badziewia, czym napędzają tą kulture preorderu/dlc/prymitywnego gówna dla dzieci. 

 

Wkurza mnie to że Sid Meier dołączył do grona twórców którzy całkowicie porzucili wymagające i miodne tytuły na rzecz dlcwhoringu, odcinania kuponów i portowania i upraszczania swoich gier pod debili grajacych na smartfonach czy IOS. 

 

Wkurza mnie to że tak dobre i obiecujące tytuły jak No Man's Sky bedą zrujnowane przez konwersje na PS4/Xkloca. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...