Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

od dwoch tygodni męcze residenta 6. o ile po kampanii leona stwierdziłem ok nie jest tak źle jak ludzie piszą w necie o tej grze tak przy kampani chrisa to już mam ochotę rozyebac pada o ścianę, z ręką na sercu tak zyebanej sztucznej inteligencji naszego towarzysza w żadnej grze wideo nie uświadczyłem. To jest niemożliwe by w 2013 roku wydac gre która nie byłą testowana, gry imo nie da sie ukończyc z compem na wyższym poziomie niz normal. Ai nie podnosi mnie gdy leże i kwicze od natłoku przeciwników (no bo przecież ja tylko skutecznie je składam) a ten baran stoi i sie patrzy i nie 'klepnie" jakie to irytujace w hui jak i system dropów amunicji, walka z ostatnim bossem skrzynki z lootem a tam (pipi) na 10 skrzyń 9 wypada pionek z extra doświadczeniem i musze bossa nożem klepac. CO ZA SPIERRDOLONA GRA, Praca kamery tez to smiech na sali większego chaosu dawno nie widziałem na ekranie. Jak by na spotkaniu dotyczącej tworzenia gry dawali najgorsze pomysły i je realizowali :| juz 2 dzień walcze z haos-em jak ten pedał pierca nie ogarnie dupy to będą ofiary w ludziach.

 

edit; i to wchodzenie pod lufe i przeszkadzanie przy strzelaniu xddd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Po co marnować sobie życie, swoje jedno jedyne życie, zbliżające się bezpowrotnie ku końcowi, na takie badziewie?

 

Nie lepiej w tym czasie pouczyć się języka, poznać jakąś kobietę i spędzić z nią namiętny wieczór? Albo chociaż poukładać puzzle 1000 kawałków ku,rwa? Jesteś młodym, sprawnym mężczyzną, masz tyle możliwości, opcji i szans, które zaprzepaszczasz na japońskie, bez ladu i skladu, pełne focus testu gó.wno co się zwie RE6. Czy serio warto? Nie warto.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ostatnio mam faze na szroty, wtedy docenia sie takie assassins creed 3 xdd ze mogło byc jednak gorzej. Gierki nówki w folii mozna dorwac w cenie paczki fajek, więc why not? ograłem wszytsko co mnie interesowało z bieżących tytułów a na horyzoncie moze ze 2 tytuły multiplatformowe i mozeeeee nx jak bedą fajne gry a tak to skupie sie na balasach z x360 narazie.

 

Wpadłem w bardzo zły rodzaj gier, zauważyłem że gram w gry "bez początku i końca" gram w gry multiplayer pokroju diablo 3/hotsa / heartstone najwiecej a gry fabularne gdzies tam zboczku. brakuje mi gier gdzie moge przejsc od a do z i nie koniecznie z calakiem. jestem na odwyku z Hotsem i Hertstonem (aczkolwiek ciężko :((( ) a w diablo rozpoczyna sie nowy sezon5 w piątek (ale obstawiam ze tydzien pogram i odpuszcze jak zwykle) tak samo w(pipi)iają mnie sandboxy.

tl:dr

guvno gry lekiem na raka modern gamingu szukam dynastii kaczorów na x360 ponoc solidne 3/10

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mam największą chcicę na gierki od dawna.

Za miesiąc muszę obronić inżynierkę :[

 

Pyknij partyjkę w Rogue Legacy, wiesz że chcesz.  :doom:  Nie no, powodzenia.

 

 

 

Mnie cieszy, że jestem coraz bliżej przejścia Hotline Miami bez glitchy, bez skipowania, poniżej 30 minut. Czuję że jakbym miał czas i ochotę żeby grać w tę gierę codziennie po 3-4 godziny, to w tydzień, dwa dobiłbym do 27 minut.

Odnośnik do komentarza

Cieszy Mnie że w tym roku słodka mała bestia czyli najlepsza konsola na świecie czyli tylko PS4 będzie absolutnym Królem i zabijatorem.

Czekam na nowe gry. Cieszy Mnie że w końcu otrzymałem hi-endowe woofery ETONA do moich nowych - hi-endowych subwooferów.

Cieszy Mnie to że w końcu jest zima i pada śnieg. W końcu mogę poszaleć na rowerze jak lubię i przetestować nowe opony na zimę.

Cieszy Mnie to że daję sobie radę i pasja Mnie nie opuszcza nawet kiedy mam już dość pracy. Jednak - pasja buduje. 

Cieszy Mnie że w końcu ( za życia ) doczekałem się najlepszej gry na świecie/galaktyce dla maniaka trylogii Obcy. Alien: Isolation.

Cieszy Mnie to że gdy ukaże się Uncharted 4/ Horizon / The Last Guardian PS4 - fani marki PlayStation - Król gier ) będą w niebie.

AMEN.   

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie WiiU, tak jakoś mnie naszło jak nigdy. Gram sobię na przemian w kilka gierek, każda jest znakomita i inna od pozostałych. Gram sobie w super RPGa XenobladeX, ścigam się na ponad 50 trasach w Mario Kart 8, strzelam sobie w Splatoonie, ogrywam fantastyczne poziomy w Super Mario Maker, tłukę się po ryjach w Super Smash Bros, a na półce leży jeszcze Bayonetka 2 i Wonderful 101., slashery od mistrzów gatunku,

 

I jak tak to sobie przemyślę, to jednak kocham tego trupa i z pełną świadomością mogę napisać, że to jedna z moich ulubionych konsol.

 

Chociaż Ps4 autoklasyki tez fajne.

Odnośnik do komentarza
Cieszy mnie WiiU, tak jakoś mnie naszło jak nigdy. Gram sobię na przemian w kilka gierek, każda jest znakomita i inna od pozostałych. Gram sobie w super RPGa XenobladeX, ścigam się na ponad 50 trasach w Mario Kart 8, strzelam sobie w Splatoonie, ogrywam fantastyczne poziomy w Super Mario Maker, tłukę się po ryjach w Super Smash Bros, a na półce leży jeszcze Bayonetka 2 i Wonderful 101., slashery od mistrzów gatunku,

I jak tak to sobie przemyślę, to jednak kocham tego trupa i z pełną świadomością mogę napisać, że to jedna z moich ulubionych konsol.

Chociaż Ps4 autoklasyki tez fajne. 

 

Przecież na tym trupie nie ma w co grać...

 

A tak serio to mam na nią 10 gier i żadna mnie nie zawiodła. Bliski był Smash Bros, ale i on mnie ostatnio przekonał. Teraz nawet jestem najlepszym graczem na forumku w tę grę. 

 

A jeszcze tyle hitów do ogrania na tej maszynce. Pięknie.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mate5

Złości mnie port Zombi na ps4. Ostatni fragment, gra crashuje podczas wczytywania nowej lokacji. Odpalam ponownie i zonk, zapis uszkodzony 13 godzin gry poszło w pisdu.

 

Gram teraz, cholera. Chyba będę zgrywał save'y po każdej sesji na usb w takim razie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...