Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze masz swietnego tales of heart r w promo, kotleta remastera finala x (za 80zl dostaniesz x i x-2), ys memories of celceta nie wyglada szalowo ale obok p4g to najwyzej oceniany jrpg na vite, do tego milion przecen na dungeon crowlery ale tutaj juz fanem nie jestem wiec ciezko cos doradzic poza sugerowaniem sie iloscia cyckow w pozycji

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

 

ateliery sa ponoc swietne jesli chodzi o jrpg, cala trylogia jest przeceniona ale tam tez sie biega lolitka

Bierz Ateliery bo to rzeczywiście świetne gierki. Może i biega się młodą dziewczynką ale to tylko mały szczegół bo sama gra to przyjemny jrpg na rozluźnienie z bardzo fajnym gameplay'em skupionym na alchemii. Przechodziłem Atelies Esha&Logy w zeszłym roku przez lato i imo idealna gierka na taką porę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Odpalam sobie dziś PS3, żeby sprawdzić jakie tam promocje na psn'ie, katarinka chyba za 16PLN więc przydałoby się zrobić miejsce na dysku... a tu YLOD... :(

 

No kuwa nigdy mnie się nie imały takie awarie sprzętu więc kiedyś musi być ten pierwszy raz. Teraz nawet nie wiem co robić chyba trzeba jutro do serwisu będzie oddać bo sam wolę niczego nie ruszać (jak wiadomo chirurg nie powinien przeprowadzać operacji na członku rodziny). Ja pitole serce mi pęka, tyle jeszcze gier mam do ogrania, a ostatnio tak mało czasu ... :(

 

Bo z konsolą jak z ukochaną. Trzeba o nią dbać,  poświęcać jej czas, pielęgnować wspólną miłość bo dopiero widmo rozstania może nam uzmysłowić jak jest dla nas ważna i zdajemy sobie sprawę, że nie będziemy mogli bez niej żyć... Będę o nią walczył do końca!!! Życzcie powodzenia...

:D 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wkurza mnie, że od czasów PS2 Slim nie ma już tak małych konsol. Z tego co pamiętam PS1 było całkiem małe, NES, SNES też chyba mniejsze od dzisiejszych potworów. Do plecaka ani PS4 ani X1, ani nawet PS3 czy X360 nie wsadzisz. Człowiek czasami na grzyby by chciał i o ile za czasów PS2 nie było problemu, tak te dzisiejsze pecety szumnie zwane "konsolami" nie dość, że bez Internetu to do niczego się nie nadają, to ich przenośność jest zerowa. Ehhh,

Odnośnik do komentarza

o przepraszam, 360 elegancko wchodził do plecaka, nosiłem do ziomka i graliśmy we czterech w Halo 3 na splicie

 

ps3 też, ale tylko raz, pokazałem killzone'a 2, wszyscy powiedzieli, że ładne i w sumie tylko tyle. wróciłem do przynoszenia 360 z Halo 3

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

O jezu nie chodzi o to, czy się fizycznie da, bo do plecaka turystycznego to ja cały pokój konsol zapakuję, chodzi o gabaryty tych zabawek w porównaniu do tego co było. No chyba, że żyjemy w różnych wymiarach i w tym Waszym PS2 slimka zajmuje tyle samo miejsca co X360 z zasilaczem, to wtedy przepraszam bardzo :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...