Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE:

 

Tabletem nie da się grać. Pomijając ujowe sterowanie gra nie chce rozpoznać buttonów na nim jako przycisków myszy, tak jak to potulnie robi Windows ;)

 

Dalej: Battlelog w przeglądarce to przekosmicznie z(pipi)any pomysł na maxa. Żeby zmienić coś w opcjach graficznych lub sterowania etc trza odpalić jakiś mecz, pacnąć ESC -> Options i tam szukać dalej..... paranoja.

 

Nie powiem jak wygląda sprawa płynności i wizualiów bo tablet nie pozwala na sprawdzenie tej gry tak po prawdzie. Jutro coś napisze :)

 

 

 

 

 

 

@

ako, ja kupiłem na Origin, stąd dostęp. Rinek to wiem, ze miał MoH, ale zawsze myślałem, że Stona na Steam dorwał tego "zepsutego" MoH bez dostępu do bety BF3.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Wlasnie gralem z godzinke na tym sprzecie:

 

 

AMD Phenom II x4 945 @ 3.6Ghz

4GB RAM'u

MSI GTX 460 768mb (krecony)

 

A wiec sprzet dosc wiekowy (z 2 lata juz ma?), BF3 chodzi jak te cudo.

FPS praktycznie nie spada ponizej 40klatek, 1680x1050 wszystko na Med/High, AA x4.

Jesli ktos ma podobny sprzet to nie ma sie czego obawiac.

Niestety (a moze i stety) gra dosc mocno wygrzewa CPU i GPU, ale to chyba dobrze wyciska ze sprzetu siodme poty.

Zauwazylem troche glitchy, tzn. flickering, jakies dziwne przeblyski, ni z gruchy ni z pietruchy pojawiajace sie czarne paski ale obstawiam ze problem lezy w nowych (beta) sterownikach Nvidii.

 

Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony, sam gameplay tez niczego sobie. B-)

 

 

Przed chwila grałem w bete na takim o to sprzecie:

 

Phenom 955 x4 3.2Ghz

Geforce 460gtx SE podkrecony 850mhz na rdzen

4gb ramu

 

Miałem wyłączony tylko motion blur (zbedny bajer), antyaliasing i HBAO, co dało 50-70fps w otwartym etapie na dworzu i 60-120 fps w metrze.

 

edit

 

Rozdziałka 1680x1050

 

Sprzęty dokładnie taki jak mój :) Myślałem że będzie gorzej, a to tylko beta przecież.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest źle ale nie jest też dobrze. Po tym całym hype spodziewałem się niewiadomo czego a dostałem tylko dobrą grę.

Co wg mnie powinni zmienić w wersji finalnej:

- dodać jakiś filtr mowiący u tym, że mamy mało hp - teraz postać potrafi biegać bez ciężkiego oddechu i dżemu na goglach i mieć przy tym9hp. Kilka razy się już naciąlem jak wyskoczylem myśląc, że mam 100 a padłem od jednego pocisku

- właśnie, jeden pocisk - nawet na hc w BC2 człowiek nie ginął od jednego pocisku z AK47 a tutaj jeden z AK i 2 z RKM to w niektórych przypadkach instant

- hitboxy - nic sie nie poprawiło od czasów BC2

- zbytnie podobieństwo żołnierzy - dwa razy stałem obok gościa czekając jak ktoś wyskoczy zza rogu, dwa razy tym gościem był przeciwnik

- radyjko snajpera pozwalające na ustawienie spawn pointa dla drużyny nie znika po zmianie teamu - postawiłem je przy wejściu do metra, zmieniłem drużynę i co? cały mój skład mógł się teraz respawnoważ za plecami przeciwnika

- przesadzili trochę z pierdółkami do odblokowania - teraz każdy dodatek do broni musi być odblokowywany z osobna co trochę irytuje

- animacja pokazująca nagrody za cały mecz - niby fajne ale jak się rozkręciłem z ożywianiem to gra nie zdążyła pokazać mi wszystkiego co zdobyłem (a pokazuje wszystko z osobna więc jak będą mecze na 500ticketów to już widzę litanię 40 pozycji, której nie da się przeskoczyć) i zaczęła wczytywać nastepny mecz. skutek? wywaliło mnie z serwera

- jakieś dziwne błyski w parku - myślalem, że to światło słoneczne przechodzące przez korony drzew ale nie, bo tak samo mam patrząc w trawę

- po jaką cholerę mi nóż i granat w wyborze broni? to powinno mieć własne przyciski

- pamiętacie fajne animacje z nożem? no to chyba ich nie ma, bo zdobyłem cztery blachy i za każdym razem musiałem trafić przeciwnika TRZY razy

- prone - jak dla mnie straszna kicha zwłaszcza, że przez przeciwnika można przebiec

- refleks lunety - w metrze jest tak potężny, że raz gapiłem się na niego kilka sekund, bo myślałem, że to reflektor pociągu. Naprawdę. Dodatkowo sam refleks może i mówi nam gdzie jest przeciwnik ale przy tym nieźle go ukrywa (sic!) za tym słoneczkiem

- zbliżenie potrafi się zablokować i niekiedy nie zaskakuje; dopiero po zmianie broni na inną, strzeleni i powrocie wszystko zaczyna działać

 

To by bylo na tyle w kwestii minusów.

 

Co mi się bardzo spodobało to powoli zbliżająca się muzyka w momencie jak dochodzimy do końca rundy. Zupełnie jakby zza wzgórza jechał wóz z orkiestrą

 

Ciekawi mnie jedna kwestia - czy Dice wypuściło bete mając już produkt finalny gotowy czy to jest prawdziwa beta i nie mają jeszcze przygotowanych zmian. Mam nadzieję, że pierwsza opcja, bo źle wróżę grze, która na miesiąc przed wypuszczeniem ma kilka okropnych glitchy graficznych (jak pojawiający się znikąd background ekranu wyników w 3D)

Odnośnik do komentarza

Większość rzeczy które wymieniłeś to ewidentne bugi do poprawy ;)

 

Te relfeksy <ja to nazywam latarkami> to śmiech na sali i też na początku myślałem że coś wyjedzie z metra zaraz.

Hitboxy są dziwne. Czasami zabijasz od razu, czasami wywalasz pół magazynka <krzyżyk ofkoz się pojawia> a kolo biegnie dalej. Jeszcze nie mam wczuty i nie wiem kiedy kogoś zabiłem, a kiedy on się po prostu schyla.

 

Ja dorzucę jeszcze buga ze rozstawianiem. Na początku leżę i rozstawiam poda - jest ok, po zmianie magazynka pod już nie jest oparty o ziemię tylko wisi w powietrzu.

 

Na jakiej zasadzie się prosi o ammo itp?

Na jakiej zasadzie się odmawia rewajwa?

 

Ale mimo wszystko. Za(pipi)iście mi się podoba. Czuć moc, a jak zaczyna lecieć muzyczka, to mam mokro :D Akcje w wąskich korytarzach metra, kiedy na końcu jakiś cypis se rozstawi RKM a Twój team próbuje go zdjąć ahhhhhhhhhhh. Ogólnie gra jest IMHO bardziej hmmmm nie powiem że taktyczna, bo to zależy od składu ale no nie jest takie koko dżambo jak BC. Tutaj akcje na jana są od razu karane. Może to specyfika rasza, a może tak już jest.

Odnośnik do komentarza

Okej, jak się człowiek przyzwyczai do strzelania krótkimi seriami, to da się żyć. Jak się zmienia ustawienia broni? Bo chyba można nie?

Latarki mnie w(pipi)iają :F

 

Mega akcja, bronimy sobie mcoma już w tunelach i się ekipa zabarykadowała w takim kibelku i za (pipi)a tam nic nie szło zrobić. Wiara ginie , próbują nejdować. W końcu ktoś za(pipi)ał w ścianę z RPG i .. ściana się roz(pipi)ała :D W miejscu w którym bym nie przypuszczał że można zniszczyć ścianę :D

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/1ds2G.jpg

 

i tak za każdym razem jak się kładę mając przy tym wduszony ctrl.

 

a największe jaja są jak oglądamy kogoś respawnującego się na towarzyszu, który leży na schodach twarzą w dół (sic!) - respawnujący robi fikołka, którego by się nie powstydzili ludzie od Garry's Mod

 

raz też trafił mi się gość z mojej drużyny, którego model postaci miał nogi obrócone o jakieś 45* w lewo - biegł na wprost a nogi latały jakby robil uniki na boki.

Odnośnik do komentarza

@rkBrain

Hint: używanie pada miast klawiatury nie sprawi,ze postać będzie szybciej biegała ;)

 

@ako

Origin jako soft jest z dupy - i tyle! Steam go wyprzedza o lata świetlne. Co do Steama właśnie. Ktoś próbował dodać BF3 Bete do Steama? Ja tylko looknąłem na szybko, ale wydaje mi się, ze przez to całe menu odpalane w FireFoxie nie da się tego zrobić. Być może się mylę.

 

@stona

Ty rage quiterze xD

 

@Rinek

Tak szczerze..... liczyłeś na poprawę hitboxów względem BC2? Bo ja nie, a owe nadzieje wydają mi się ciutke.... naiwne :)

Resztę sprawdzę jak samemu zagram. Trza panowie sobie jakiś Regiment stworzyć czy jak to się tam zwie - zgłaszam kandydaturę "SSIJ" xD

Odnośnik do komentarza

...To by bylo na tyle w kwestii minusów.

 

Co mi się bardzo spodobało to powoli zbliżająca się muzyka w momencie jak dochodzimy do końca rundy. Zupełnie jakby zza wzgórza jechał wóz z orkiestrą

 

O rany, to naprawde wiele rzeczy ci sie podobalo. :) PC gracze mieli byc tym targetem, ktory mial otrzymac najlepszy produkt-powrot do korzeni oraz wypiasiona oprawe. A widze i slysze same lamenty... Oboz konsolowy tez nie jest zachwycony. Chyba nie bedzie "petaryd" jak to bylo w przypadku bety na Arice Harbor.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...