Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja mam wersje digital i nie miałem ani jednego problemu z nią :P

Dwa, nawet jak kupisz na płycie to potrzebujesz Origin do odpalania gry, so.......

To akurat nie wkurza najbardziej wystarczy, że mam Steam zainstalowany, a tu z powodu jednej gierki jeszcze trzeba trzymać na dysku jakieś badziewie od EA...

 

No w końcu pobiera tą betę...

Odnośnik do komentarza

Po zainstalowaniu najnowszych sterowników do GeForce (jeszcze w becie, bo poprzednich relase'ow nie akceptuje), użeraniu się z Originem w końcu udało mi się odpalić przeglądarkę serwerów!

 

Can't join game, because it's full.

 

Ping couldn't be measured.

 

Server has lost connection.

 

AŻ W KOŃCU

 

Joining game...

 

...i dupa, nie dołącza. Po(pipi)e to.

Odnośnik do komentarza

To jak gra na konsolach wygląda w porównaniu do PC to tragedia. Grałem na klocku i w ogóle tam ten BF wydawał się jakiś... umowny. Tutaj same mięsko, na dodatek piękne :D

 

mam 30-50fps na ustawieniach high 1680x1050 czyli dobrze. Choć muszę przyznać, że ten silnik jest specyficzny i przy 30 fpsach komfort nie jest za wysoki.

 

Lecę grać dalej.

Odnośnik do komentarza

Ktoś gra na Windows 7 64bit? Z tego co widzę na forum to w tym może tkwić problem.

Ja gram. Problem jak już to tkwi w 64bitowej przeglądarce internetowej, ale 32bitowy firefox portable załatwia sprawę.

 

No to ja jestem gotów do akcji :D

Odnośnik do komentarza

Failed to ping closest servers, please try again. If this happens frequently, check your firewall settings.

 

ktos takie cos mial?

 

 

Nie bądź noob , nie używaj matchmaking. Wchodzisz w browser, zaznaczasz 1-5 wolnych miejsc, europę i lecisz po liście. Bez problemu wbijasz na serwer.

 

Też nie lubię matchmakingu ale jak szukam serva z CQ na Caspian border to wszystkie są z hasłem...

 

 

Hasło podałem na szałcie. Wbicie graniczy z cudem. Po 20 minutach dałem sobie spokój. Szanse są rano, jak nie gra tyle osób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...