Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde sadzisz, ze jesli juz w becie stawiali serwery jak chcieli to podlubia troche i postawia serwery pirackie :P

Naprawdę sądzisz że kogoś z nas obchodzi co zrobią piraci? Te serwery mogą postawić sobie nawet na własnych (pipi)ach, zlewam to. W ogóle co za bezsensowna dyskusja. Idź pograć sobie w Mario albo inną Zeldę w rozdziałce 640x720, bo więcej kĄsolki ostatnio nie potrafią pociągnąć.

 

Kazek, czemu na tym filmiku jest BF2142? XD

Tak się czasami zastanawiam, co będzie jak s(pipi)ą tę mapę w rimejku :F

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Naprawdę sądzisz że kogoś z nas obchodzi co zrobią piraci? Te serwery mogą postawić sobie nawet na własnych (pipi)ach, zlewam to. W ogóle co za bezsensowna dyskusja.

Chłopak w odpowiedzi na Twoje chichranie się, że piraci nie pograją tylko napisał, że pewnie powstaną serwery pirackie a Ty na niego naskakujesz

 

Idź pograć sobie w Mario albo inną Zeldę w rozdziałce 640x720, bo więcej kĄsolki ostatnio nie potrafią pociągnąć.
To plucie jadem powoli staje się żenujące (bo irytujące jest już od dawna). Coś Ty sie tak przyczepil tych konsol? Prawda jest taka, że gdyby nie BF3, gry Blizzarda, Shogun 2 i Wiedźmin to nawet bym nie zmieniał komputera, bo obecnie tutaj jest taka posucha, że wolę odpalić miodne Mario Galaxy na Wii w 640x480 niż jakieś ultra detalistyczne Crysisy czy inne Metra gdzie przyjemność z zabawy znika po 5 minutach.

 

 

 

 

Z drugiej strony, je...chać BF theme - i tak jedynym songiem jaki (mam nadzieję) będę słyszał będzie...

Jeśli będzie możliwość grzebania w plikach to podmienię to na

 

http://www.youtube.com/watch?v=-bAN7Ts0xBo

 

czuję, że będę fragował w rytm refrenu :ph34r:

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Jak by BF3 wylądował na Steam to z miejsca bym mógł i 200 zł zapłacić - np dla mnie.

 

Za to ja nie rozumiem czemu EA to nie pasuje (to samo z innymi ich tytuałami). Rozumiem, zę chcą sprzedawać gry poprzez Origin ale to wystarczy dac lepsza cenę i ludzie się skuszą. Potem na te gry dać możliwość przypisania ich do Steam i wszyscy są happy. Origin jako platforma kinda posysa....

Odnośnik do komentarza

Ale wlasnie po co... skoro moga wywalic posrednika i zgarnac cala kase?

Zgodnie z taką filozofią, to mogą wywalić pośredników i nie sprzedawać w ogóle wersji pudełkowej, nie? Cała kasa dla nich.

Chodzi o dotarcie do jak największej liczby odbiorców, a nie pozbywanie się na siłę pośredników. Poza tym, EA musiało zainwestować ogromne pieniądze w start Origin a teraz płacą na jego utrzymanie - na jedno im wyjdzie w przybliżeniu.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze uważałem, ze jak ktoś (jak np EA) chce sprzedawać swoje gry na swojej platformie to niech to robią, ale niech mają w sobie zawarty kod do rejestracji na STEAM. Masa ludzi pewnie by była happy za takie coś, a EA miało by tę przewagę, ze ludzie kupowali by i tak od nich bo cena bardziej konkurencyjna. Cała ta rywalizacja Origin vs Steam jest z dupy wzięta i do niczego dobrego nie doprowadzi.

Odnośnik do komentarza

Niusy z mapkami multi:

 

OPERATION FIRESTORM

 

operationfirestorm11280.jpg

 

operationfirestorm21280.jpg

 

One of our largest and most vehicle-friendly map, Operation Firestorm is the classic Battlefield gameplay taken to the extremes. Size-wise, and with some puzzle skills, you could actually place three Atacama Deserts -- one of the largest maps from Battlefield: Bad Company 2 -- within the playable area of Operation Firestorm. This is a wide-open desert map where the burning oil fields in one direction are contrasted by clear blue sky in the other direction. Construction sites dotting the area bring interesting possibilities for infantry to hide in elevated positions, spot vehicles, and take them down by mortar or RPG

 

TEHRAN HIGHWAY

 

mp00311280sgw.jpg

 

mp0031280.jpg

 

One of the inspirations for this map was a photo of a night time skyline of Tehran which now is basically the same vista that is available in the game. You start up on the hills above the city outskirts and eventually work your way into town. This atmospheric night-time map, where you can see rockets lighting up the sky, has a balanced mix between vehicle and infantry focus. It plays length-wise and starts semi-open with plenty of room for vehicles, but ends on a much more urban and tight note with less focus on vehicles and more on infantry.

 

DAMAVAND PEAK

 

damavandpeak31280.jpg

 

damavandpeak11280.jpg :o

 

Damavand Peak, internally known as Base Jump, is built on the idea that we want players to be able to base jump, and features our most extreme height differences ever in a Battlefield map. Attackers in Rush and Squad Rush will start high up on a mountain ridge above a mining facility. The only way down into the valley is to somehow make the 500 meter descent. The further the attackers progress in the map, the more vehicle warfare will be present. There is also a large tunnel section dug into the mountain side at the bottom of the map, and the view when you look up at the starting location is spectacular.

Edytowane przez Stona
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze uważałem, ze jak ktoś (jak np EA) chce sprzedawać swoje gry na swojej platformie to niech to robią, ale niech mają w sobie zawarty kod do rejestracji na STEAM.

Bez sensu, przemyśl to ;)

Skoro byłby kod na Steam = gra jest na serwerach Steam = gra jest w Steam Store = EA płaci Valve conajmniej za miejsce na serwerach ;)

 

Steam vs. Origin - IMO EA prędzej czy później musi skapitulować ;)

Odnośnik do komentarza

Teheran nocą rządzi (choć jak pisałem w innym topicu USA vs Rosja to totalnie nierealna opcja walk w tym mieście) , kiedyś przeszła mi przez głowę myśl jaka fajna by była mapa wymuszająca niejako użycie noktowizorów (coś jak we Flashpoint) , ktoś wie czy jest choćby opcjonalna szansa na użycie tego typu gadżetów na tej mapie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...