Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

EA5NX.jpg

 

nie mam już siły

nie grałem od tygodnia, odpalam dzisiaj i dostałem dwa bany za cheatowanie

A jak płakałem w temacie BC2, ze nie ma speca, jak w klasycznych FPSach i killcama takiego, jak w CoDzie, to mnie wyśmialiście, a właśnie dzięki temu najlepiej można było poznać czitera. Jak się wyłapuje oszusta w BF3? Tab->kd >5.0= kick/ban. W dodatku brak możliwości votekick/voteban. Skok w tył o 10 lat, żałosne.

Odnośnik do komentarza

spec to bardzo fajna sprawa - za czasów CS wieokrotnie nie wchodziłem do gry tylko siedziałem na spec i patrzyłem jak grają inni (rzecz jasna w fpp, bo tpp do niczego się nie przydawało). Tutaj też by się to przydało - fajnie by było popatrzeć jak grają inni, jakie mają nawyki etc.

 

ale killcam to idiotyzm, bo odkrywa nasza pozycję a nie po to człowiek przebija się przez hordy wrogów w celu znalezienia dobrej miejscówki aby po pierwszym fragu ją zdradzić

 

a powyższy ban poszedł na OM TDM za 26:2 (by było do zera ale na serwerze sami miłośnicy rozgrywki rodem z quake). Jeszcze gdybym siedział ze snajperką, walił z rakietnicy albo mava to ok ale biegalem z M26 i podkładałem miny

Odnośnik do komentarza

Teraz już wiem dlaczego Kubicz częściej wpada na TS'a.Dzieli się z Rinkiem czitami :D

 

Co do bana na serwer. Co za różnica co wpisał tam admin? A jak by napisał że dostałeś bana ze brzydki kolo oczu, to by to coś zmieniło?

Mi jak ktoś mówi że jestem czitem, to raczej łechce to moje ego, bo bez czitów jestem pr0 killer jak cziterzy :D

 

Spectator mode by w tej sytuacji nic nie zmienił, ban i tak by poszedł. Z jednej strony żal że tego nie ma, z drugiej masz pewność że nikt "życzliwy" nie podpowiada przeciwnikowi co aktualnie robisz.

Odnośnik do komentarza

Ban za nibyczity to jeszcze nic. Ja już parę razy dostałem bana, za bycie polakiem. To dopiero jest paranoja.

Ja się w necie nigdy nie przyznaję do narodowości. I nie bez powodu. W ostatnich tygodniach nie spotkałem ani jednego Polaka, który by nie rzucał mięsem, albo zachowywał się jak gówniarz. W żadnej grze multi w jaką gram.

Odnośnik do komentarza

pograłem chwilę na 52" podpiętym pod komputer (1m od ekranu, bo liczylem na pełną imersję a dostałem tylko ból głowy i rozkojarzenie)

z jednej strony zabawa snajperem to czysta frajda - można dostrzec nawet stopę przeciwnika; z drugiej strony całkowicie niegrywalne, bo człowiek zamiast skupiać sie na ruchu ręka-oko dodatkowo, mimowolnie dodaje sobie ruch głową

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Nie do końca. Klient rejestruje trafienie, ale musi dostać potwierdzenie od serwera, że to trafienie było możliwe - dopiero wtedy zalicza. Przynajmniej tak to ktoś z DICE tłumaczył.

 

After playing with and without fore grip on my FAMAS, not sure I could nerf it enough lol. Hmm, this one is a biiiiiiiiiit OP

https://twitter.com/#!/Demize99/status/151423591269924864

 

Not sure if serious...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...