Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę z innej beczki... ludzie na reddicie wrzucają filmiki jak to pięknie DICE pokazało życie uchodzące z zabijanego człowieka, emocje i w ogóle... moje pytanie brzmi, czy tylko ja jestem tak wyprany z uczuć, że gdyby nie te filmy, to bym nie zwrócił uwagi? ;)

Odnośnik do komentarza

Niezła beka z tym glitchem, te ze Skyrima chowają się :D

 

@ ako, trzeba przyznać że wszelkie animacje zgonów i też zabierania dog tagów DICE zrobiło fenomenalnie. I na dodatek nie przypominam sobie żeby coś się zabugowało jeśli chodzi o nóż, a mam ponad 100 dog tagów. Świetnie to zrobili że w zależności z którego kąta zaatakujesz to odpowiednia animacja się odpali.

 

Wczoraj i dziś pograłem dłużej Rusha głównie po to by polatać trochę A10 i Frogfootem. Czemu DICE nie wrzuciło ich też do conquesta :/ Powinny być na CQ64 myśliwiec + bombowiec jak w BF2, a nie dwa myśliwcie :/

Odnośnik do komentarza

@MaZZ

Nie będę się tutaj wypowiadał na temat prawdziwych odpowiedników i ich przeznaczenia, bo moja wiedza w tym obszarze, jest zerowa..... ale w grze nie ma bombowca, tak jak to opisujesz. Nawet nie ma bomb normalnych.

Jedyna różnica w uzbrojeniu to to, że Frogfroot i A10 mają znacznie mocniejsze działka, które siekają opancerzone pojazdy znacznie mocniej niż standardowe cannony.

 

Chyba, że coś mnie ominęło.

Odnośnik do komentarza

@ ako, trzeba przyznać że wszelkie animacje zgonów i też zabierania dog tagów DICE zrobiło fenomenalnie. I na dodatek nie przypominam sobie żeby coś się zabugowało jeśli chodzi o nóż, a mam ponad 100 dog tagów. Świetnie to zrobili że w zależności z którego kąta zaatakujesz to odpowiednia animacja się odpali.

No tutaj zgoda że zrobione to jest fajnie, bardziej chodzi mi o to, że ludzie szukają tutaj jakiegoś odwzorowania uczuć, a ja jak czytam takie wypowiedzi to się drapię po głowie, bo nie bardzo łapię o co im chodzi :P

Odnośnik do komentarza

Ja chcę LAS PEUEN DŻEF.

Sorry ale jestem za głupi, albo zbyt zmulony by zrozumieć skrót... ktoś mnie naprowadzi, bo widzę ekscytację u Mordy i Stony i ni pompki nie wiem why xD

 

 

 

Dwa: Stona, nawet nie licz na takie coś. DICE stwierdziło, że taki preset pewnie ssie i go nie dodali. Trza robić to samemu. Tylko, że wtedy musisz opisać swój server jako "Custom" więc 99% graczy w BFie nawet by nie wiedziało, że można takie coś znaleźć co skutkuje drastycznym zmniejszeniem liczby potencjalnych graczy na Twoim servie - aka no one will bother making it.

 

Trzy: I tak jak się przed premierą spuszczałem na myśl o urban mapach, tak teraz na nich nie gram, bo ilośc explosivsów jakie lecą pod moje nogi odbiera mi cały fun z gry. Najlepiej się bawię na dużych mapach, tak zwanych Air maps.

Odnośnik do komentarza

No w sensie wyobraź sobie takie coś jak forest z kaspiana tylko w (pipi) większy. Dla mnie to ma klimat. Ofkoz nie płaski teren i nie same drzewa ale jakaś taka miejscówka.

 

No pamiętam jak szukałem, znalazłem JEDEN taki serwer. Z(pipi)ane jest to, że dla DICE hardcore to default preset i jakakolwiek zmiana [vide wyłączenie pojazdów] = NIE HC. GŁUPOTA

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...