Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

iznxgj.jpg

 

fajnie by było

 

btw DICE mówi, że wydaje CQC z racji tego, że najpopularniejszą mapą jest Metro (sic). Nie wiem jak, ale ludzie na forum doszli, że tuż za tą mapą najpopularniejsze to Caspian, Firestorm i Kharg. Oczywiście DICE nie wyda temeletrii by nie podważyć swoich racji.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Metro jest najpopularniejszą mapą, bo to jedyna mapa na której występuje rasowy CC i nie ma sytuacji w której grasz medykiem a tu nagle wyskakuje czołg (czyt. jedyny CQ bez pojazdów). Nie wiem jak jest na soft ale na hc serwery "no rpg/smaw/m320/frags/nades" są najbardziej obleganymi podczas gdy "all weapons" jest tylko kilka (odpaliłem, sprawdziłem - wyskoczyło mi 14 serwerów 64 i tylko 3 nie miały nałożonych zasad natomiast większość miała nawet nie tyle "no rpg" co "no explosives" więc nie ma tam nawet spamu granatami)

 

 

a ten NY fajny; brakuje mi właśnie map pokroju AH czy Oazy z BC2

Odnośnik do komentarza

Co to jest temeleria?

Przyłączam się do pytania: co to?

zakładam, że chodziło mu o telemetrię - w tym przypadku o badanie zainteresowania mapami

 

 

 

Hmmm...

a) Seine jak i Bazar to mapy pokroju Oazy. Bazar bardziej.

b) chyba, ze źle zrozumiałem Twoje "pokroju".

mapa dwupoziomowa, nie za wąska aby nie biegały same shotguny (Bazar), nie za szeroka aby nie kampili sami snajperzy (Kanały) i nie za wysoka aby nie obrywać rakietami z kosmosu (Seine). Oaza i AH były pod tym względem idealne - dwupoziomowe, jasne, z dużą liczbą budynków do których można było wejść i z niezłą widocznością.

 

 

Pany, potrzebuje Waszej pomocy w wygraniu 5 SDM, do assigmentu dla Assulta. Probowalismy ze stona, ale dwoch to za malo, tym bardziej ze ja glownie umieram xD
można spróbować pod wieczór. przyda się 5 baretek z SQDM, bo jak dotąd unikałem tego trybu jak ognia Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

iznxgj.jpg

 

fajnie by było

Powoli popuszczam w gacie, a jeśli okazałoby się, że odwzorowano większość charakterystycznych budynków en łaj, uliczki tworzyłyby labirynt (nie to co na bazarze czy seine) i akcja działa się w nocy, to ojszczałbym gacie.

 

W ogóle, z tego co widzę, to spawn us jest przy moście brooklyńskim, a ruskich na ground zero, czyli dawnym miejscu WTC xD

 

Oj jadą po bandzie, już widzę rzesze oburzonych.Zakładając oczywiście, że to nie fejk, choć marne me nadzieje, skoro map briefieng jest po łacinie.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

SQDM , tryb docelowo stworzony do rozgrywki 16 osobowej. 4 teamy po 4 osoby.

TDM, tryb docelowo stworzony pod co najmniej 24 osoby, dwa teamy po co najmniej 12 osób.

 

cZNxh.jpg

 

No (pipi)a, chyba nie chcesz mi powiedzieć że większa mapa jest po to, żeby weselej się biegało i SZUKAŁO przeciwnika. Nie wspominając już o tym, że spawny są na ogół W ROGACH planszy.

 

 

Powoli popuszczam w gacie, a jeśli okazałoby się, że odwzorowano większość charakterystycznych budynków en łaj, uliczki tworzyłyby labirynt (nie to co na bazarze czy seine) i akcja działa się w nocy, to ojszczałbym gacie.

 

W ogóle, z tego co widzę, to spawn us jest przy moście brooklyńskim, a ruskich na ground zero, czyli dawnym miejscu WTC xD

 

Oj jadą po bandzie, już widzę rzesze oburzonych.Zakładając oczywiście, że to nie fejk, choć marne me nadzieje, skoro map briefieng jest po łacinie.

 

To fejk który jest na necie już od kilku miesięcy. Pojawił się chyba w tym samym momencie, co fanowskie koncepty interfejsu dla PC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...