Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

kupilam dzis swój egzemplarz. Pograłam póki co 2 godziny i cóż moge powiedzieć....rewelacja. Cały hype na ten tytuł, jaki mi towarzyszyl o kilku tygodni został zaspokojony :)

zaczelam od pooglądania wszystkich menusów. Bardzo fajne są modele 3D postaci. Na "dzien dobry" są 3, a reszta do odblokowania.

Lokalizacja- PL napisy- dobre tłumaczenie, grafika świetna, pierwsza misja z Catwoman (mialam DLC na kuponie w pudełku) to total matrix- szkoda że taka krótka :)

Rozbawil mnie jeden tekst (to nie bedzie spoiler): ".....miliarder. Milionerzy to cieniasy".

Jaram sie na maxa tym tytułem i czekam aż pojawi sie poźniej w grze Joker (najlepsza postać w uniwersum Batmana i jedna z lepszych w kinematografii, zwlaszcza kiedy wykreował ją H. Ledger).

W tej chwili odstawilam na półke Gears of War 3 i kolejne tygodnie spędze w Arkham City.

pozdrawia grająca kobieta ;)

Odnośnik do komentarza

Człowiek już chce grać, a tu najpierw patch 1.01 (na szczęście tylko 17mb), a potem jeszcze trzeba pobrać te misje dla Catwoman (myślałem, że to będzie tylko te kilkaset kb/taki kluczyk, a tu mi pokazuje Bundle Pack i 217mb do pobrania). A i wcześniej jeszcze instalacja gry (na szczęście nie za długa). Edit: Jeszcze minuta i będę grał :D.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Okej, pograłem wczoraj trochę tak do 4 rano......

 

I cóż mogę rzec, nowy Batman M I A Ż D Ż Y po prostu perfekcyjny kontynuacja, gra znowu ma to coś, siadasz i wsiąkasz.

Każda nowość w mechanice gry zachwyca, średnio co jakiś czas myślałem sobie ja (pipi)ie jak oni to za(pipi)iście zrobili, wszystko kapitalnie przemyślane, bez żadnej skazy. Pierwszy rzut oka na Arkham City powala, masa detali, kapitalne oświetlenie, god's ray jedne z lepszych jakie widziałem, ruchome niebo, padający śnieg i pioruny gdzie nie gdzie a do tego 3D i IMO to najładniejsza piaskownica jak została stworzona na konsolach, żaden sub-hd wszystko ostre, co prawda gra ma mały problem z AA i tekstury nie są najwyższych lotów no ale za to wszystko płynnie działa. Interakcja poruszania po mieście intuicyjna i bardzo przyjemna, walka jeszcze lepsza i trudniejsza, nowe zagrania robią robotę a kontra na trzech panów na raz zamiotła mną totalnie, fabuła kapitalna a sam gameplay zróżnicowany do tego jest naprawdę sporo smaczków. No nic pozostaje wrócić do domu czyli tak koło 21 i grać dalej!

 

ps gra w 3D IMO wygląda lepiej niż w 2D :P też na hardzie jadę.

Odnośnik do komentarza

A do mnie właśnie przyszła kolekcjonerka-pierwsza miła niespodzianka to to,że dostałem w niej kody na wszystkie stroje batmana ; D (łącznie 6)

 

Jem obiad i jestem niedostępny do jutra. BATMAN!

Daj znać czy miałeś film animowany w tej kolekcjonerce (miał być na blu-rayu). Bo sądząc po tych strojach, co dostałeś masz pewnie z muve.pl, a tam nie pisze że ten film dają, za to na ultimie już ma być.

 

dobra właśnie zajrzałem na ultime tam już też filmu nie dają. Tak więc znowu za oceanem mają limitki bardziej wypasione, no nic szkoda.

Edytowane przez Prezes666
Odnośnik do komentarza

Gram na hardzie i faktycznie jest trudno. Jestem na początku gry, a zginąłem 2 razy w jednej walce.

 

O mój Boże, zginąłeś dwa razy w tej samej walce, i to jeszcze na hardzie! Skandal!

 

Strasznie się gracze rozleniwili przez tą generację. Ja raczej nie należę do sentymentalnych typów, ale kiedyś jak się ginęło parę razy podczas jakiegoś fragmentu, to nikt nie lazł od razu na forum wylewając swoje żale "bo za trudna". Litości ludzie...

Odnośnik do komentarza

Gram na hardzie i faktycznie jest trudno. Jestem na początku gry, a zginąłem 2 razy w jednej walce.

 

O mój Boże, zginąłeś dwa razy w tej samej walce, i to jeszcze na hardzie! Skandal!

 

Strasznie się gracze rozleniwili przez tą generację. Ja raczej nie należę do sentymentalnych typów, ale kiedyś jak się ginęło parę razy podczas jakiegoś fragmentu, to nikt nie lazł od razu na forum wylewając swoje żale "bo za trudna". Litości ludzie...

 

Proponuję wszystkim dla których batman jest trudny o spróbowanie się w Dark Souls albo w reedycje Shadow of the Colosus

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

O wylewaniu żalów pisałem ogólnie, to nie jest pierwszy raz kiedy widzę, że ktoś z powodu AŻ TRZECH zgonów podczas jednego fragmentu jakiejś gry już stwierdza że jest trudna.

 

Tak samo śmieszą mnie typki, którzy nie dawali sobie rady z bossami w nowym Deus Exie. Na serio, 5 czy 10 lat temu wychodziły gry o znacznie trudniejszych walkach i ludzie jakoś tak zbiorowo nie płakali, a teraz samo to, że w jednym pojedynku raz na 10 godzin trzeba troszeczkę pokombinować i się pomęczyć jest już dla graczy zbyt wymagające...

Odnośnik do komentarza

Przecież w tej grze bez względu ilu przeciwników staje do walki, Batman zawsze ma przewagę liczebną dzięki kontrom. ;] Btw początek jest całkiem zaskakujący

nie chodzi o wstawkę z Catwoman, a tą z Waynem i Hugo Strangem

, ale i tak nie udało im się przebić początku z Arkham Asylum z odprowadzaniem Jokera do celi. Wtedy klimat miażdżył i czuć było, że wszyscy dookoła srają w gacie, gdy Joker jest w pobliżu. ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko, fotki kolekcjonerki. Rzeczywiście nie miałem filmu xD Dopiero teraz się skapnąłem. Btw film był na dvd z tego co wyczytałem więc strata żadna.

 

Fotki:

 

Edycja, bez wkładki z logiem ps3 etc bo po co?

 

http://i119.photobuc...006583Large.jpg

 

Szuflada pod figurką na płytkę joł ; D

 

http://i119.photobuc...006584Large.jpg

 

http://i119.photobuc...006586Large.jpg

 

Artbook i kody

 

http://i119.photobuc...006587Large.jpg

 

Nie ma pudełka, płyta z grą jest w artbooku jak widać a ten wsadza się w "ściankę" za batmanem.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

(pipi)aaa... pomocy, mam pytanie.

 

Przyszedł mi SteelBook niestety wklęśnięty a w środku pudełko połamane - nice. Napisałem do Muve żeby mi wymienili, zapewne będę musiał wysłać im obecny egzemplarz, to sobie pograłem...

 

Chciałbym chociaż pograć tyle ile się da zanim im wyślę. Odpaliłem teraz grę i niby od razu mam wklepać kod na Catwoman a tego zrobić nie mogę. Bo pewnie będę musiał im wysłać grę z działającym kodem. I tu pytanie Kocicą gra się jakoś od razu, na początku gry. Czy na przykład mogę wklepać kod później jak dostanę nową kopię i ewentualnie wrócić do wątku Kocicy?

 

:(:(:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...