Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest znacznie lepiej niż w przypadku Assassin's Creed, tutaj czasem atakuje nawet 3 jednocześnie, ale po to są kontry, zresztą niektórzy dodatkowo rzucają przedmiotami. Poza tym gramy superbohaterem! Batman niszczy kmiotów bez większego wysiłku, o czym nawet w Arkham Asylum było wspomniane, że zjada przydupasów Jokera na śniadanie. I tą przewagę dobrze widać.

Odnośnik do komentarza

Moze nawet bym się skusił na tego Batmana ale irytuje mnie walka w tej grze. Wyskakuje 10 bandziorów, Batman rozwala ich po kolei a przeciwnicy stoją jak wmurowani. Zero zespołowego atakowania, kicha.

 

pi*przysz panie :) jak masz 10 typa to w środku zadymy ciężko zadać 4 ciosowe kombo na jednym bez kontrowania innych napierających. Przeciez nie rzuci sie na niego od razu 10 koelsi bo to by nie mialo sensu. Poza tym to superbohater z komixu :) pamiętajmy o tym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moze nawet bym się skusił na tego Batmana ale irytuje mnie walka w tej grze. Wyskakuje 10 bandziorów, Batman rozwala ich po kolei a przeciwnicy stoją jak wmurowani. Zero zespołowego atakowania, kicha.

Widze, ze nie wiesz o czym piszesz. Odbieram to jako zwykly trolling w tym temacie, bo nie ma on zwiazku z rzeczywistoscia.

 

Ale odniose sie do tego, skoro juz odpisuje. W grze jezeli wyskoczy na Ciebie 10 typa to 2 atakuje rownoczesnie, trzeci w ulamkach sekundy po nic, a dwoch bierze przedmioty, zeby rzucic w Gacka. Do tego nie mowie jeszcze o tych, ktorzy maja bron, bo Ci z daleka jeszcze strzelaja.

 

Pod tym wzgledem system walki jest zdecydowanie lepszy niz w Assassin's Creed. Ba! To jeden z najlepszych elementow juz tej serii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Mnie osobiście zagadki Riddlera męczą, ale system walki jest po prostu tak miodny, że olaboga. Absolutnie najlepszy element tej gry, a zaraz po tym genialny klimat Arkham City - czuć że żyją tu degeneraci.

 

I radzę sobie pograć trochę w Story, odblokujecie ciekawe gadżety, ale zanim Story to zróbcie te Augmented Reality Training od Batcomputera. Odblokowuje się po tym za(pipi)iście przydatny do nawigacji gadżet.

 

Jedyny minus jaki widzę w tej grze to to, że Rocksteady przed premierą praktycznie ujawniło (prawie) wszystkich przeciwników/bossów.

Odnośnik do komentarza

Beznadziejny jest ten strój no ale co tam za darmo to ... ;]

 

Mam 2 pytanka:

 

-jak odblokować dodatkowe stroje dla CatWoman?

-czy po skończeniu gry będzie można biegać CatWoman i robić sidequesty? Bo z tego co zauważyłem to niektóre zagadki, zadania poboczne są tylko dla niej. Nie wiem może będzie można się przełączać pomiędzy bohaterami?

 

Btw mały minusik, Batman to kolejna gra po Deusie w której ktoś zapomniał "zainstalować" licznika czasu ;/ Wiem, że to pierdoła ale ja tam lubię patrzeć ile godzin mam nabite etc. Szczególnie w sandboxie, tym bardziej dziwi jego brak bo inne statystyki są.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Beznadziejny jest ten strój no ale co tam za darmo to ... ;]

 

Mam 2 pytanka:

 

-jak odblokować dodatkowe stroje dla CatWoman?

-czy po skończeniu gry będzie można biegać CatWoman i robić sidequesty? Bo z tego co zauważyłem to niektóre zagadki, zadania poboczne są tylko dla niej. Nie wiem może będzie można się przełączać pomiędzy bohaterami?

 

Btw mały minusik, Batman to kolejna gra po Deusie w której ktoś zapomniał "zainstalować" licznika czasu ;/ Wiem, że to pierdoła ale ja tam lubię patrzeć ile godzin mam nabite etc. Szczególnie w sandboxie, tym bardziej dziwi jego brak bo inne statystyki są.

 

gram na x-sie co prawda ale w menu gry masz do wyboru epizody catwoman odzielnie...

Odnośnik do komentarza

-czy po skończeniu gry będzie można biegać CatWoman i robić sidequesty? Bo z tego co zauważyłem to niektóre zagadki, zadania poboczne są tylko dla niej. Nie wiem może będzie można się przełączać pomiędzy bohaterami?

 

Bedzie mozna. Po skonczeniu gry w odpowiednim miejscu bedziesz mial taki "zamiennik" postaci.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak w zasadzie ludzie mowia, ze Arkham City w przeciwienstwie od Arkham Asylum daje poczucie piaskownicy i to juz jest sandbox. Hmmm, powiem tak. Formuła jest w zasadzie niezmieniona, tyle ze w AC dochodza liczne misje poboczne, ale eksploracja jest prawie identyczna, tyle, ze teren zdecydowanie wiekszy. ;)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iście pomyślana jest ta walka. Taki powiew świeżości.

 

Po ukończeniu głównego wątku fabularnego gra oczywiście się nie kończy i po creditsach można wrócić do Arkham. Wtedy też można przełączać się na kocicę.

 

Ten bossik tuż przed też gniecie IMO ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...