Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Stroje możesz tylko wybierać/zmieniać w challengach. W singlu jedziesz tylko podstawowym chyba, że może po skończeniu gry ale to nie wiem.

 

Jestem właśnie po walce z

Ra's al Ghul.

O (pipi)a :o - małe mistrzostwo świata zarówno od strony wizualnej jak i gameplayu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Stroje możesz tylko wybierać/zmieniać w challengach. W singlu jedziesz tylko podstawowym chyba, że może po skończeniu gry ale to nie wiem.

 

Jestem właśnie po walce z

Ra's al Ghul.

O (pipi)a :o - małe mistrzostwo świata zarówno od strony wizualnej jak i gameplayu.

Az otworzylem Twoj spoiler i jestem dokladnie w tym samym miejscu.

 

W ogole co za klimat w tej miejscowce... MIAZGA :)

Odnośnik do komentarza

Może to dziwne ale ubóstwiam pewien element w Batmanie (w AA też).

 

Wbijam do lokacji z 4-6 przeciwnikami ze spluwami. Nie wiedzą o tym jeszcze, że ja tam jestem, podsłuchuje ich rozmowę. No i zaczynają się przechwałki, że mnie zabiją, że jestem dziwolągiem, że mnie dorwą żywego lub martwego i takie tam hehe. 3,2,1 start parę skoków po gargulcach, zwisanie, szybkie obeznanie lokacji, korzystanie z kratki, żelu etc. i dwóch typów "nie ma". I się zaczyna już nie są tacy pewni, kłócą się, rozpraszają, strzelają na oślep, srają w majty. Pach, pach kolejnych dwóch cieniasów nie ma ;]

 

Zostają ostatni dwaj którzy srają już maksymalnie pod siebie xD. Najlepsze są teksty "Kim jesteś Batmanie, gdzie jesteś?", "Wyłaź słyszysz mnie?" - miód dla mych uszu hehe. Zamiast ich nokautować to bawię się, podkładam żel i detonuję, rzucam batarangiem lub sonicznym batarangiem, niszczę gaśnice i takie tam. I dopiero po takiej zabawie nokautuje ich (tzn. ostatniego typa przesłuchuje).

 

Może to moje zboczenie ale to jest boskie xD zabawa jak w MGS-ach. Te poczucie władzy i siły nie do opisania ;] jak ktoś prędzej napisał "Nolana" podejście.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A teraz z innej beczki chociaż ciągle w temacie Batmana... jak nietrudno się domyśleć i wywnioskować - pewnikiem niedługo szykują nam się dodatki do naszej fajnej gry. I tutaj wychodząc na przeciw oczekiwaniom chciałbym rozpocząć werbowanie ludzi chętnych do ewentualnych zakupów dodatków do Batmana. Stałych 5 gości ( w tym ja ) którzy zakupią wszystko co się ukaże do Arkham City. Przyśpieszyłoby to w/w proces i ułatwiło bo nie trzeba będzie co rusz zbierać nowej ekipy... a pragnę nadmienić, że dodatek o Cat Women nie wchodzi w grę - bo parę dni po premierze to pewnikiem wszyscy go mają z pudełka... co wy na to fani Nietoperza i Kotki :)?

 

1.piciu12-79

Odnośnik do komentarza

Widać ją jak byk :D

 

Spotkał już ktoś

 

Black Maska?

 

Nie mówię o zagadce tylko w postaci "cielesnej".

 

 

Na samym początku jest, jak zaczynamy Brucem.

 

 

 

No niestety bez Hamilla ta gra dużo straci :confused:

 

W trzeciej częsci czekam na małego Jokerka,mam nadzieję ze będzie tak porypany jak tatuś

 

Prędzej jednym z głównych przeciwników będzie

Hush

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Mi się właśnie przypomniało,że przecież mam tv 3d więc odpaliłem. Co powiem? Imo czyde jest super. Nie ma zasłaniania się rękami bo coś z ekranu na mnie leci ale też nie jest technicznie zyebane(cienie etc). Akurat w sam raz-bez orgazmu ale za to bardzo dobrze i ładnie bez zbędnych zgrzytów graficznych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...