Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie skonczylem glowny watek i jedyne co moge powiedziec to

what the flying fuck, on naprawde nie zyje? Jakie (pipi) hujowe zakonczenie. Jaja sobie robia? Chociaz pewnie wroci w trzeciej czesci, to i tak hujowe zakonczenie. Mega slabe.

 

Albo walka z bane'm. Ja (pipi)e, ten dodge Batmana wygladal jak z jakiegos slabego filmu akcji, brakowalo jeszcze slow motion. I ich wymiana zdan.... No..Free me... no... batman... noooo

 

Edytowane przez SimonK
Odnośnik do komentarza

Dlatego pytałam czy misje poboczne można robić po przejściu fabuły. A skoro Zwyrodnialec pisze, że można, to idealnie, bo możemy spokojnie sobie zrobić wątek gł. a potem wszystko sobie pięknie uzupełnić challengeami:) Tylko trochę od dupy strony się za to wzięłam bo nie grałam w AA.. :confused: a powiadają, że są porównywalnie dobre, więc bankowo do niej wrócę;]

 

Też nie lubię tych treningów:P Przy tym co trzeba było wlecieć w jakiś ściek miałam ochotę wyrzucić tv przez okno :ninja:

jest jedno trofeum ktore mozna przegapic jesli za daleko zrobisz misje poboczna z azraelem. gdy go zobaczysz to rzuc w niego sterowanym batarangiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego pytałam czy misje poboczne można robić po przejściu fabuły. A skoro Zwyrodnialec pisze, że można, to idealnie, bo możemy spokojnie sobie zrobić wątek gł. a potem wszystko sobie pięknie uzupełnić challengeami:) Tylko trochę od dupy strony się za to wzięłam bo nie grałam w AA.. :confused: a powiadają, że są porównywalnie dobre, więc bankowo do niej wrócę;]

 

Też nie lubię tych treningów:P Przy tym co trzeba było wlecieć w jakiś ściek miałam ochotę wyrzucić tv przez okno :ninja:

jest jedno trofeum ktore mozna przegapic jesli za daleko zrobisz misje poboczna z azraelem. gdy go zobaczysz to rzuc w niego sterowanym batarangiem.

 

 

Chodzi o trofeum "Catch" albo "Mystery Stalker" czy jakoś tak? Daleko to jest w ogóle? Kurde nie lubię łazić, po jakiś poradnikach itd. bo nikt tak jak ja nie ma pecha do spoilerów :wallbash::geek: (Dziwny ten nasz polski w sumie. Czy logicznie nie powinno być "nikt tak jak ja MA pecha do spoilerów?" bo gramatycznie na pewno nie xD) Myślę, że do spokojnej gry wystarczy mi info gdzie jest ten pucharek do ominięcia i że po skończeniu fabuły dalej na normalu można robić zagadki. Reszta pewnie przyjdzie przy hardzie.

Odnośnik do komentarza

catch mozna zrobic okolo 15 minut po starcie gry. kiedy dostajecie buta od jokera i wypadacie z krzeslem przez okno, facet stoi na szczycie karuzeli.

 

catwoman odradzam. fabuly w zasadzie w tym zadnej. zalowalem, ze zrealizowalem kod, bo nie wiedzialem jak wylaczyc teraz jej dodatki. fabula batmana jest przerywana epizodami kotki. lata taka sucz i szuka czegos - nie wiadomo czego i po co... niepotrzebna strata czasu.

 

dodatek kocicy skutecznie zniechcecil mnie do zakupu reszty dodatkow, a mialem ochote na misje robina. pol godziny zabawy i tyle...

 

(aha, zachwytu seksualnoscia catwoman tez nie ogarniam... zielone dupsko albo blond eks wayne'a setki razy lepsze...)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...