Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Uleciał klimat, bo mamy większe przestrzenie i latamy po mrocznym mieście ogarniętym przez degeneratów? Te całe latanie jest akurat świetnym sposobem na przemieszczanie, przy dobrym rozpędzeniu i zdobyciu ulepszenia linki cały obszar można pokonać bardzo szybko. Assassins Creed, czy Infamous to przy tym żółwie tempo. ;] Jak ktoś chce, może sobie swobodnie biegać po ulicach, jednak w tym przypadku naraża się na konfrontacje z oprychami. Nie wiem w jakim momencie jesteś, ale główny tryb fabularny głównie rozgrywa się w zamkniętych pomieszczeniach z pewnymi wyjątkami.

Odnośnik do komentarza

Dzięki :), jeszcze jedno jeśli jest jakiś przełącznik który w trybie detektywa piszę że mogę przeciąć to czym ?. Np nie wiem czy pamiętacie ale na początku gry po dwóch twarzach zeszedłem do piwnicy i tam było pomieszczenie za kratami gdzie było chyba zasilanie do innych krat, w tym trybie piszę że można odciąć zasilanie, ale jak. Rzucałem sterowanym bateringiem ale to nic nie dawało :(

Odnośnik do komentarza

Przy schodach na górze są wyładowania elektryczne przy suficie - zdalnie sterowany batarang musi przez nie przelecieć i się naładować ładunkiem elektrycznym i dopiero możesz go przekierować na przełącznik. Sam nienaładowany batarang nic nie zdziała.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Rocksteady chyba trochę przesadziło z ilością zagadek Ridleya. Chociaż nie powiem, bo chce się je zbierać. Najbardziej podobają mi się misje poboczne, przy pierwszym podejściu praktycznie ich nie robiłem ale zaczynając Nową Grę Plus już skupiłem się na nich. Na razie odstawiłem Batmana na rzecz MW3 ale po ogrania CoD'a wrócę do Arkham City.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dyskutowaliśmy o tym kilka postów wcześniej, że przesadzili z zagadkami. Do wymasterowania tytułu na 100% trzeba chyba więcej niż połowę czasu poświecić na znajdzki. Gra jest świetna, ale jakbym miał się do czegoś przyczepić to właśnie do sztucznego wydłużania czasu gry (mimo zróznicowanych zagadek, ale jednak wiele z nich powtarzających schemat).

Odnośnik do komentarza

A przewagę jak dla mnie w walce i to dużą mają szybkie postaci. Catwoman jest tutaj absolutnym nr 1. Porusza się szybko, zwinnie, błyskawicznie doskakuje od jednego oprycha do drugiego, może też z większym opóźnieniem kontrować ataki. Batman może bije mocno, ma nad innymi przewagę,że jako jedyny może niszczyć przedmioty (pałki, tarcze, broń palną), ale też łatwiej może się nadziać na kontrę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...