Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażenia z GC:

 

DmC: Devil May Cry keeps on getting better

"[...] I am here to tell you that it's even better than the last time I played it. I immediately noticed that they've tuned the timing for the combat. Attacks rolled off the fingers much faster than ever before; it's much faster now."

http://www.destructo...er-233314.phtml

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Przeglądam ten temat i tylko marudzenie podobne do tego jakie panowało gdy pokazali MGR'a (co oni zrobili z MGS itp.) sic.Nie porównujcie nowego DMC z poprzednimi odsłonami będzie się wam łatwiej żyło , jest to restart a właściwie alternatywna wersja znanej nam historii . Capcom powinien wydać to pod zupełnie inną nazwą postacią nadać inne imiona i było by dobrze. A tak nie którzy się niepotrzebnie denerwują bo nie mogą pojąć czy tez jak kto woli przyjąć do wiadomości że jest to zupełnie inna gra pod tym samym szyldem co w ich oczach robi z niej momentalnie bubla czy też crapa. Ja tam czekam na nowe.. pff na DMC bo mi się po prostu podoba i tyle i nie mam zamiaru oceniać jej przez pryzmat części od 1do 4 ale jako coś nowego bazującego na znanym pomyśle.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale skoro chcą podbić sprzedarz wstawiając trzy magiczne literki do tytułu to zobowiązuje to też do dostarczenia produktu na wysokim poziomie i nawiązującego do "kanonu".

 

Chociaż mi tam nowy DmC też się podoba. No ale może to wynika z faktu, że nigdy nie masterowałem gier z tej serii.

Odnośnik do komentarza

Gra prezentuje się kapitalnie i to pod każdym względem jest na co czekać, wszystko co było dane mi zobaczyć na GC wywarło na mnie ogromne wrażenie, tak jak wspominałem to może być pierwsza gra tego studia która zwyczajnie zamiecie:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...