Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Do jasnej anielki :D Smuda ma do dyspozycji dwa nagrania Czechów z różnymi strategiami (i vice versa). Mamy graczy, pozostaje tylko odpowiedni plan taktyczny ułożony przez Smudę i jego wykonanie przez naszych. Jeśli te dwa aspekty nie zawiodą, naprawdę możemy wygrać z Czechami. Według mnie ten mecz pokaże, kto jest lepszym trenerem.

Odnośnik do komentarza

Aż strach pomyśleć co by się działo, gdyby jedna ze stron przegrała mecz. A tak to mamy kompromis :D

Fakt, że natężenie rozrób związanych przez ten mecz w wykonaniu hołoty, która z pewnością się w jakiejś ilości znalazła po obu stronach nie jest aż takie duże naprawdę mnie zaskoczyło.

Cóż ostatni mecz zapowiada się interesująco.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

zmieńmy nieco temat - dziś mecze w grupie śmierci...czy już dziś Holandia będzie mogła się pakować i jechać do domu? zapowiada się niezwykle ważne widowisko dla obu ekip ale wielki ciężar gatunkowy spotkania raczej nastawia mnie na średni mecz

Holandia zawiedzie, Znow bedzie oblezenie bramki Portugali, a oni wzorem Dani zrobia jedna smiertelną kontre

Odnośnik do komentarza

Holandia zdziwiła mnie tym, jak dobrze zagrała w pierwszym meczu. Zniwelowali zupełnie Eriksena i stworzyli sporo okazji, mimo tego, że z lubością marnowali piłkę strzelając zbyt szybko. Wątpiłem w Sneijdera, ale ten znowu był w czołowej formie. Mecz w ogóle był pewnym świadectwem dla tych, którzy zawsze krytykują trenerów: "czemu ten a ten ciągle gra? Tamten grał tak dobrze w klubie!". Robin Van Persie ma za sobą najlepszy klubowo sezon w karierze i nagrodę dla najlepszego gracza potężnej Premier League, dostał więc od Maarwijka szansę w tak ważnym meczu. Ale jak zwykle w kadrze, nie powalił dyspozycją i dziś prawdopodobnie nie zobaczymy go w głównej roli.

 

Niemcy mogą się bać, bo Huntelaar to prawdziwie potężny napastnik. Ale... W tym sezonie grał pięciokrotnie z Bayernem i Borussią (czyli obroną reprezentacji Niemiec) i za każdym razem był niewidoczny, nie strzelając bramki (w pozostałych 32 meczach strzelił 37 goli). Chociaż generalnie stawiałbym na Huntelaara, to wydaje mi się, że dla tej akurat obrony RVP byłby trudniejszy do upilnowania.

 

Niby to Niemcy wygrali swój mecz, a jednak też była to trochę kwestia szczęścia. Czy Loew postanowi zmienić zwycięski skład? Mówi się o Kroosie, Reusie, Schuerrle. Wszyscy trzej grali wspaniale, gdy dostali szansę, i jestem podekscytowany możliwością zobaczenia ich na boisku. Tak czy siak, mecz powinien być ciekawy.

 

 

 

Tak jak podejrzewałem, Dania "sensacyjnie" wygrała pierwszy mecz, ale poziom ich gry mnie zawiódł. Przede wszystkim środek pola nie był w stanie uzyskać przewagi. De Jong i Van Bommel wykonali świetną robotę. Brak kompetencji w ataku prawą stroną też był boleśnie widoczny. Mecz z Portugalią wydaje się, na papierze, łatwiejszy, aczkolwiek media w większości i tak piszą, że pokonanie tych samych rywali, których wyprzedzili w grupie, będzie sensacją (szukajcie w tym sensu). W Fantasy potroiła się liczba posiadaczy Krohn-Dehliego - ma go już 1% bawiących się. Ostatnio strzelił Portugalii piękną bramkę...

 

 

Ostatni mecz był jednostronny (okraszony jedynie na koniec pięknym wolnym Cristiano), toteż kurs 4,75 na zwycięstwo Danii to jakiś żart. Choć oczywiście na tym turnieju wszystko może się zdarzyć. Może. Ale najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że dzisiaj poznamy dwójkę ćwierćfinalistów.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mecz Danii z Holandią bardzo mi się podobał, tak jak nie oglądam często meczy bo szczerze mnie nudzą tak ten oglądało mi się fajnie. Dobrze grali i pokazali, że z silniejszą drużyną przeciwną tez da się podjąć równą jeśli nie lepsza grę. Będę im kibicował w kolejnych meczach. Kto wie moze jakąś niespodziankę sprawią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...