Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Dając łuski zwiększasz level covenantu Path of the Dragon. Kolejne poziomy są po 10, 30 i 80 łuskach - każdy zwiększa obrażenia jakie zadajesz zionąc ogniem (chociaż na dłuższą metę jest to raczej pomijalne). Po osiągnięciu 2 poziomu dostaniesz Dragon Torso Stone, który pozowala na całkowitą transformację ;) Więcej info: http://darksouls.wikidot.com/path-of-the-dragon

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest trudniejsza, bo masz bardziej nieliniowy świat i dłużej trzeba się łapać o co biega we wszystkim.

Tak jak umrzesz, to cofasz się do początku (do ogniska -> checkpointa) i wszystkie mobki się respawnują.

Nie masz niekończącej się ilości ziół leczniczych, tak jak było w pierwsej części, tylko np. 5 potionów na cała sekwencję : > To jest dobre i bardzo mocno utrudnia, bardzo mi się ta zmiana podoba

Edytowane przez QstomPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem już pod koniec gry (ostatnia dusza Dark Lord'a w Lordvessel), ale kręcę się by zebrać kamyki na upgrade'y. Pytanie: czy wszystkie itemy (prócz tych fabularnych) zostają na następne playthrough? Zakładam, że jest tak jak w DemS, ale wolę zapytać bo farmienie shards'ów/chunk'ów/slab'ów jest nudne na maxa. Nie wspomnę o przedmiotach potrzebnych do umocnienia covenantów.

Odnośnik do komentarza

Farmienie ssie na maxa. Mam pierścień wspomagający zjawisko wypadania odpowiedniego lootu, mam 12 Humanities, znam lokacje, nawet obczaiłem odpowiednie filmy na YT gdzie kolo dostawał coś za każdego run'a - ja nie dostaję nic. NIC! Mam próbować nastawiając się na warunki podobne do tych z DemS i Pure Bladestone?

Odnośnik do komentarza

Jaki znowu glitch? Nie za dużo się tego namnożyło? Dziś widziałem 35-minutowego speedrun'a przez Dark Souls. Oczywiście kolo opuścił wszystkie dusze potrzebne do wypełnienia Lordvessel i przeniknął do końcowej lokacji. Nie wiem czy powinienem go chwalić za to czy zganić.

 

Ginę często i boleśnie. Wielokrotnie wychodziłem z pokoju, łyk zimnej wody, jakaś rada na wiki i próbuję dalej. Wypróbuję glitch z duszami jak przejdę drugi raz i może później pokombinuję z innymi buildami.

Odnośnik do komentarza

Bottomless box glitch umożliwia rozpoczęcie nowej gry (swieżą postacią) z wyposażeniem, które już zdobyłes. Czyli zbroje, broń, dusze, upgrade'y, covenant items.

 

Bardzo przydatne pod PvP kiedy nie chce się tracić czasu na żmudne tworzenie nowych buildów.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Wczoraj na wieczór chciałem sobie pograć jeszcze po popołudniowej sesycje.. włączam gre.. Nie ma sejva.. w(pipi)iłem się bo juz prawie mialem rozkminiony moment ktorego nie moglem przejsc (po prostu za duzo kombinowalem..). Dzisiaj włączyłem coby spróbować raz jeszcze. Dojście do momentu zajęło mi około godziny.. wszystko szło za pierwszym razem bez zginięcia. Lece dalej.. "ten" moment.. przechodze na strzała.. miniboss.. bez padnięcia. Przez chwilę myślałem, że to przez oświecenie.. ale tej gry po prostu trzeba się nauczyć. Genialny pożeracz czasu. Ale musze go sobie dawkowac, bo bym chyba (pipi)icy dostal.. <3 zakochałem się w tym DS'ie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...