Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Yep, właściwie to rozwijający się od góry właśnie. Najgorzej jak się gra w trybie Big Picture, gdzie Guide jednocześnie otwiera (a przynajmniej próbuje) GFWL, Big Picture i dopóki nie wyłączyłem to jeszcze okienko ze stanem baterii w padzie :teehee:. Screenshoty robi się Guide + RT więc choć Big Picture się nie otwiera, to GFWL już musi to swoje ohydne oblicze okazać. Muszę zerknąć czy da się jakoś powstrzymać. Normalnie jednak tego paseczka u góry nie ma.

 

e: No w sumie tak samo jak we wszystkie inne multiplatformy na PC, czyli 60fps + wyższa rozdzielczość, co skutkuje bardzo wyraźnym obrazem. W Dark Souls mimo wszystko kwestie techniczne są skopane i frame limiter trzeba zdejmować DSfixem (wypakowanie archiwum do folderu z grą i zmiana kilku wartości w pliku txt, nic wielkiego, ale niektórzy będą marudzić), a do tego gra ma raka zwanego GFWL. Jak już się to ogarnie to jest miodzio ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Dla mnie 

 

1. great scythe

2. silver straight sword

3. uchi 

 

któryś z tych trzech elementów tu nie pasuje 

 

 

Me too. Niemniej czasem zamieniam na Great Black Knight Sword.

 

jedyna z broni czarnuchów, którą najlepiej rzucić w przepaść 

 

 

tak, zweihander jest OP 

 

 

Przy drugim przejściu pierwsze co zrobiłem to pobiegłem po moją ulubioną broń.

 

i co wypadła ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Dla mnie 

 

1. great scythe

2. silver straight sword

3. uchi

 

któryś z tych trzech elementów tu nie pasuje

 

Chodzi ci o sv knight straight sword? Ma fajny moveset jak longsword ale zadaje porządne obrażenia.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

No SKSS jest spoko, jeśli optymalizujemy longsword builda pod low-mid level; przy minimalnych statystykach wykręca największy damage w porównaniu z innymi longswordami na +15, a jednocześnie też jest buffowalny i do upgrejdu wymaga tylko Twinkling, ale IMO brak thrusting ataku (mimo, że ma dobre i mocne R2 komba) sprawia, że stawiam go minimalnie niżej od longsworda, nie wspominając o Balder Swagu. W quality buildzie ma już większą przewagę nad Longswordem, ale wciąż przegrywa z BSS czy tylko trochę cięższym Claymorem.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Rayos, pytam bo ten boss jest... trudny. Wiesz jak robisz z kimś jolly cooperation to każdy boss jest bardzo łatwy, nie? Z tym tak nie jest. Próbowałem sam - nic, próbowałem z innymi i... ginęli po krótkim czasie. Walka bardziej przypomina te z monster hunter niż ds, ale mobilność masz deesową. Trzeba dużo biegać, boss ma masę różnych AoE i czasem po protu potrafi skosić całe hp w 2 sekundy.

Odnośnik do komentarza

No, mate, nie bądź bolek, o to w końcu w ds'ie chodzi żeby nawet od trudniejszego bossa dostawać po (pipi)e tak długo, aż w końcu będzie się rozpoznawać i reagować na jego stuff na tyle szybko i prawidłowo, by od niego nie dostawać. Widocznie nie dostałeś od niego po (pipi)e wystarczająco wiele razy:P.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...