Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Piekne panowie jest to uczucie kiedy gierka Cie wciaga bez granic i nie umiesz sie od niej uwolnic. Odchodzisz od konsoli probujac zajac sie czyms innym. Po czym zasiadasz do kompa i dalej przegladasz temat w poszukiwaniu fabuly czy roznej masci materialow ze swiata gry. Masakra - no uwolnic sie nie moge od tego calego swiata Dark Souls :headbanger:

 

I jeszcze nowa stronka:lapka:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MEVEK napisał(a):

Piekne panowie jest to uczucie kiedy gierka Cie wciaga bez granic i nie umiesz sie od niej uwolnic. Odchodzisz od konsoli probujac zajac sie czyms innym. Po czym zasiadasz do kompa i dalej przegladasz temat w poszukiwaniu fabuly czy roznej masci materialow ze swiata gry. Masakra - no uwolnic sie nie moge od tego calego swiata Dark Souls 

 

I jeszcze nowa stronka

a jeszcze czekaja na ciebie najgorsze soulsy, czyli dwojeczka ktora teraz przechodze pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MEVEK napisał(a):

Skąd taka opinia ? Nie powinno byc więcej, lepiej i huczniej :philosoraptor:

Miyazaki przy dwojce nie pracował, robił wtedy Bloodborne, oddali to chyba stazystom. Jest trochę zmian które nie wiem czym były podyktowane i chyba from samo nie było zadowolone z tych eksperymentow, bo wyjebali to w kolejnych grach. Przejde to zrobie jakieś podsumowanie, mimo, że gra jest u mnie najnizej w rankingu, to nadal bardzo dobry tytuł i mam już 40h nabite i chce wiecej:wujaszek:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pobiegalem sobie tam dalej za takim pajeczym boosem i sie okazalo ze tam cos jest w oddali. Niestety w chwili obecnej nie moge tam eksplorowac bo potrzebuje butki do lazenia po lawie, ale nie w tym rzecz. Po tym wszystkim okazalo sie ze cos mi sie przyklejilo do tylka. Chwila nie minela...

Spoiler

I na :gayos: zrobil mi sie wielki grzyb !!!

:dynia: no i nie mam pojecia jak go zdjac bo chyba zaciukalem znachora ktory moglby to uczynic. Musze poszperac :popcorn:

Odnośnik do komentarza

Mimo iz nie jest to sandbox to swiat wciaz jest ogromny a ja nie chce sie zniechcecic, przytloczyc zbyt szybko, jak to zrobil eldenik. Powolutku spokojnie.

 

9 godzin temu, Szermac napisał(a):

 

Chcesz rozwiązanie ?

Tak, poprosze :thanks:

 

P.S

widzę ze będzie potrzebny drugi run. Mam tylko jedna dusze za ubicie O&S :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MEVEK napisał(a):

Tak, poprosze 


Są dwa wyjścia. Potrzebujesz pierścień Darkmoon cośtam znaleziony w Katakumbach, jak go wyekwipujesz to się posąg przesunie.
Alboooo zabijasz księżniczkę Gwynevere :problem: i się będą działy rzeczy pewne + przejście się otworzy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, MEVEK napisał(a):

widzę ze będzie potrzebny drugi run. Mam tylko jedna dusze za ubicie O&S :philosoraptor:

Zalezy ktorego ubiles pierwszego, jak chcesz druga to musisz ich zabic w odwrotnej kolejnosci.

Skrzynke za kowalem w anor londo otworzyles? Ja ją zauwazylem przy drugim przejsciu dopiero.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał(a):

Zalezy ktorego ubiles pierwszego, jak chcesz druga to musisz ich zabic w odwrotnej kolejnosci.

Skrzynke za kowalem w anor londo otworzyles? Ja ją zauwazylem przy drugim przejsciu dopiero.

 

3 godziny temu, Szermac napisał(a):


Są dwa wyjścia. Potrzebujesz pierścień Darkmoon cośtam znaleziony w Katakumbach, jak go wyekwipujesz to się posąg przesunie.
Alboooo zabijasz księżniczkę Gwynevere :problem: i się będą działy rzeczy pewne + przejście się otworzy.

 

Duzo smaczkow panowie :ohboy:

Czy jezeli ubije przed wczesnie ksiezyczke to nie wplynie to negatywnie na niektore questy i znajdzki ? Chyba lepiej siegne po ring jezeli juz mam czapeczke zaroweczke :banana-santa:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MEVEK napisał(a):

 

 

Duzo smaczkow panowie :ohboy:

Czy jezeli ubije przed wczesnie ksiezyczke to nie wplynie to negatywnie na niektore questy i znajdzki ? Chyba lepiej siegne po ring jezeli juz mam czapeczke zaroweczke :banana-santa:

Nie zabijaj jej, fajna dupa. Wygoogluj sobie painted world, bo pewnie sam tego nie znajdziesz tak samo jak ja nie znalazlem przy pierwszym przejsciu, a ciekawa miejscowka. Ash lake tez latwo przegapic, ja akurat znalazlem sam, ale dzieki podpowiedziom od innych graczy na ziemi, no i dlc, do niego samemu tez raczej nie da sie trafic.

Odnośnik do komentarza

No przecie komentarz dalem pod fotka ze ide na zqmek w tle. A jak sie domyslam prowadzi do niego droga przez ta brame. Doszedlem do jakis tam wielkich bydlakow ktorzy sie na mnie rzucili i to byl moj koniec. Poszedlem ogladac smoki Targaryenow z zonka. Dzis pojde glebiej. Takze spokojnie. Mam tylko 2 lewe rece i malo czasu. Pogoda tez mnie rozprasza. Ciezko jest mimo iz gierka warta kazdej chwili.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Shen napisał(a):

Jak przeszedles anor londo i pokonales grubego i chudego, to juz raczej nic trudniejszego moim zdaniem cie nie czeka.

A powiedz mi proszę... czy kolejność ich ubicia cos zmieni w kolejnym playthrough (będzie jakaś inna animacja czy może boss ulegnie zmianie)? Daje mi to teraz do myślenia kiedy do mnie dotarło ze mam tylko jednego ducha.    ALBO NIE ODPOWIADAJ !!! :P

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MEVEK napisał(a):

A powiedz mi proszę... czy kolejność ich ubicia cos zmieni w kolejnym playthrough (będzie jakaś inna animacja czy może boss ulegnie zmianie)? Daje mi to teraz do myślenia kiedy do mnie dotarło ze mam tylko jednego ducha.    ALBO NIE ODPOWIADAJ !!! :P

Tak

Spoiler

Jeden pochłania drugiego, to są rożne walki, zabicie chudego pierwszego jest łatwiejszą opcją

 

Odnośnik do komentarza

Chcialbym sie dowiedziec jakie miejscowki przegapilem. Mowa o tych sekretnych. To tak. Bylem...

Spoiler

- w lasku i zabilem wilka,

- za pajakiem tam na dole gdzie jest lawa i jakies drzewo do ubicia bylo,

- katakumby i giganci tez juz poszli w niepamiec,

- wiem ze cos jest za ksiegarnia bo po otwarcu sekretnych wrot ukazala sie drabinka na polanke. Hmm ?

- ponoc jest jeszcze jednak ukryta miejscowka przed pajeczyca. Po galeziach gdzies sie schodzi w dol, tak ?

To chyba by bylonna tyle.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2024 o 12:46, Shen napisał(a):

Wygoogluj sobie painted world, bo pewnie sam tego nie znajdziesz tak samo jak ja nie znalazlem przy pierwszym przejsciu, a ciekawa miejscowka. Ash lake tez latwo przegapic, ja akurat znalazlem sam, ale dzieki podpowiedziom od innych graczy na ziemi, no i dlc, Artorias of the Abyss do niego samemu tez raczej nie da sie trafic.

 

7 minut temu, MEVEK napisał(a):

Chcialbym sie dowiedziec jakie miejscowki przegapilem. Mowa o tych sekretnych. To tak. Bylem...

  Ukryj zawartość

- w lasku i zabilem wilka,

- za pajakiem tam na dole gdzie jest lawa i jakies drzewo do ubicia bylo,

- katakumby i giganci tez juz poszli w niepamiec,

- wiem ze cos jest za ksiegarnia bo po otwarcu sekretnych wrot ukazala sie drabinka na polanke. Hmm ?

- ponoc jest jeszcze jednak ukryta miejscowka przed pajeczyca. Po galeziach gdzies sie schodzi w dol, tak ?

To chyba by bylonna tyle.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...