Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam calaka w Demons OG, Demons Remake, DS OG, DS II SOF, BB i ER.

 

Nie chciało mi się robić platyn w DS Remaster, DS 2, DS 2 SOF na PC granego po latach tylko na przejście przenośne, DS3 (za dużo tych pierścionków) i Sekiro.

 

Zdecydowanie najbardziej czasochłonna dla mnie była ta w Bloodborne patrząc na czas, ale to w zasadzie dlatego, że tak pokochałem ten tytuł (nawet lochy kielicha:)), że po prostu grałem godzinami xD. Najprzyjemniejsza BB i ER na równi. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, messer88 napisał(a):

ile godzin grindu w Sekiro? 

 

Ja bym chciał w Demonkach se skończyć ale z ps+ to niech spadają. 

No trochę było, w sensie gdzieś sobie od NG+2 po wszystkich zdobytych zakończeniach, przebiegałem giere do NG+5 i potem i tak jeszcze kilka godzin grindu skill pointów na jednej miejscówce, podczas słuchania jakiegoś Audiobooka xD
Zjebałem bo gdzieś z 25 skill pointów wywaliłem wcześniej na wzmocnienie siły, tak to by mi pykło o wiele szybciej chyba.

Odnośnik do komentarza

Nie widze nic tutaj trudnego, specjalnie wyrozniajacego sie w serii w drodze do platyny. Covenanty sa, specjalne dusze sa, moge ze specjalnymi bronmi i kamieniami przesadzili ale moze cos sie da zaradzic.  Nie wiem co was tak zniechecilo? Ja mam :platinum: w BB, Sekiro, Eldenie, DS remake, DS3. Nie ma przebacz. Pociag juz sie rozpedzil  :steamroller:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalna platyna jak w kazdych soulsach czyli zbierz wszystko. I jak zawsze trzeba isc na ng+. Mi sie pomylily widly z DLC z trojzebem wiec musialem robic ng++ do Archiwow :wujaszek: I troche farmy bedzie medalionow slonca w Lost Isalith dla ktoregos covenantu. Chyba ze grasz online to mozesz je tez wyfarmic chyba za pomoc w ubiciu bossow jesli akurat w tym covenancie jestes.

Odnośnik do komentarza

Miałem zrobić tylko przymiarkę ale jak sie okazało ze big boss padł prawie za pierwszym razem to poszedłem w ng+. Co tu pisać.. gdzieś juz widziałem te ataki i ta chwytającą mnie :lapka:  Sorry stary ale miałem przewagę liczebna klatkarzu :kaz: Świetnie sie bawię. Niestety platyny nie będzie na weekend bo żonka juz mi zaplanowała cały weekend :reggie: Mała przerwa na dobre mi wyjdzie.  Pozdrawiam :drinks:

Odnośnik do komentarza

Ja wybralem rycerza albo cos podobnego co mialo wysoka zrecznosc a jako bonus wzialem pierscien na dodatkowe 10% zycka.

Polecali mi tutaj brac master key otwierajacy przejscia i wiekszosc furtek ale sie powstrzymalem. Lepiej jest jak sie dokladnie eksploruje.

 

Takze ja juz powoli koncze. Zaraz bede podchodzil do ng++ i wbijam ostatnie dzbany zwiazane z bronmi za dusze bogow :szekle: Swietnie sie bawie. Pozdrawiam..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...