Skocz do zawartości

Pieprzenie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No jeżeli pracujący samotnie, wytatuowany detektyw o nazwisku Loki ze 100% ratio rozwiązanych spraw nie miał być twardzielem, to nie wiem czym miał być. Zresztą ma przecież w scenariuszu sceny, w których wrzeszczy, szarpie i okłada ludzi, tylko problem polega na tym, że w takich właśnie momentach, choćby nie wiem jak starał się robić groźne miny, to i tak wygląda dla mnie jak sympatyczny, grzeczny facet z sąsiedztwa, który bardzo stara się kogoś przestraszyć, ale kompletnie mu nie wychodzi.

Bardziej jak psychol, bo Jake ma coś takiego w swoim sposobie bycia, że wydaje się być miłym facecikiem z sąsiedztwa, który dla przyjemności podrzyna gardła niedobrym userom.

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic do ogladania już przy pracowaniu, i właczyłem na Ipli  fałszerze- powrót sfory.

 

xDDDDD

 

to jest (pipi)a pogrom, za dzieciaka pamiętam podobał mi sie 1 sezon, i do tego Gruszka, aj było bicie.

Ale to tutaj wymaga odrębnej analizy której ja nie podołam, aler w  skórcie wszystko co złe tutaj jest, Olfa niestety jest groteską aktora, Pazura trzyma swój poziom czyli jest pietro niżej od Olafa, Gruszka i  Mielcarz olśniewają,  odgłosy broni tak jak i całośc serialu jest po prostu złe.

Leci 5  odcinek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

 

Plakietka obciachowego i ogólna moda na szyderę z niego pojawiły się po Transformers, teraz nie wypada się już jarać nawet jego niezłymi filmami (Pain & Gain np.). Co kto lubi, ale nie wkręcaj sobie, że ma to związek z dojrzałością widza.

 

być może. ja gardziłem znacznie wcześniej

 

trnsformers 1 - szczytowe osiągnięcie beja. mocne 5+/10. byłoby nawet 6, gdyby nie ostra tendencja spadkowa na koniec

 

ja sobie nic nie wkręcam. po prostu widzę teraz, jak dyskusje z pseudo koneserami były wielokroć zupełnie bezcelowe i bezproduktywne. jak ktos nie potrafi docenić gravity cuarona.....bo.....mmmmm....ZA MAŁO AMBITNE, bo za prosty, aktorsko nie najlepiej, chcieliśmy czegoś więcej, ą ę, ale armagedon beja, czy twierdza, to już fajne filmy akcji i nie ma co hejtować, to WYMIĘKAM

 

albo fury od ayera. jak to szło ? amerykańska wydmuszka ? prosty film akcji i nic więcej ? flaga ? klisza, heroizm ? pamiętam dobrze, czy wy czytacie się czasem ?

 

yebani pseudo kinomaniacy, gardze

 

tematu mad maxa nawt nie podejmuje, bo właśnie jem

 

Jak widzę i czytam jakie sobie filmy oglądacie i wspominacie to nie wiem czy się śmiać czy płakać .....  :facepalmz:  

 

'Kobieta w klatce " Wydział Q (1 część) Dania

"Zabójcy bażantów "Wydział Q (2 część) Dania 

3 część w 2016

"Ujrzałem diabła" Korea Płd

"Wściekłość " Japonia

"New World " Korea Płd

O "Old Boy'u" (koreańskim oczywiście ) chyba nie musze wspominać bo go widzieliście .... ?

 

Jak chcecie to oglądajcie podziękujecie pózniej...  :diablo:

 

   

 

 

o paczta go jaki koneser. bo ci apaszka spadnie ziomek 

Odnośnik do komentarza

nie powiem, wzruszałem się trochę na armagedonie i śpiewałem na końcu piosenkę, kręciła mnie też trochę epickość twierdzy, ale bardzo szybko z nich wyrosłem. ale to nie były "filmy mojego dzieciństwa", nic z tych rzeczy. van dame też nie robił mi tak, jak większości kolegom z podwórka. moje serce należało do b. lee :dafuq: właściwie to tylko jeden film z van damem podniósł mi ciśnienie - nieuchwytny cel. wolałem dolpha. co innego terminator, alieny, predator, pierwsza krew........dzikość serca, urodzeni mordercy, król lew.....

Odnośnik do komentarza

ja sobie nic nie wkręcam. po prostu widzę teraz, jak dyskusje z pseudo koneserami były wielokroć zupełnie bezcelowe i bezproduktywne. jak ktos nie potrafi docenić gravity cuarona.....bo.....mmmmm....ZA MAŁO AMBITNE, bo za prosty, aktorsko nie najlepiej, chcieliśmy czegoś więcej, ą ę, ale armagedon beja, czy twierdza, to już fajne filmy akcji i nie ma co hejtować, to WYMIĘKAM

Mieszasz wątki i się odnosisz w sumie chooj wie do czego, takie dyskutowanie faktycznie jest bezcelowe, ktoś, gdzieś, coś.

 

Zasadnicza różnica między Gravity i Armageddonem jest taka, że ten drugi mam ochotę sobie czasem oglądnąć ponownie xd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...